МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

дякуючі юрист Вікторія
Степан Олегович написал: "Мне 62 года, живу один, формально детей нет. Пенсия слезы, коммуналка съедает все, субсидии лишили незаконно. В молодости я жил с одной, она родила ребенка. Я не был уверен, что он мой, и не стал оформлять отцовство, а она в суд не подала. Я решил, что это равносильно признанию, что ребенок не от меня. В общем, мы расстались, и с тех пор не виделись. А недавно я ее встретил, она говорит, ее сын точно мой, он архитектор, неплохо получает. В связи с этим вопросы: имею ли я право отсудить алименты?

відповідь юриста: за законом Ви не маєте право на аліменти, адже дитину Ви не визнали, аліментів не сплачувати, і батьком за документами Ви не є. Але ж в житті все буває. Вважаю, можна почати спілкуватися з власним сином, можливо, він забажає Вам допомогти.
Олексій Б. Чернігів: мій дідусь ветеран війни (афганець), міська рада відмовила йому в ремонті даху. Чи правомірно? кажуть, грошей немає.
Відповідь юриста: не правомірно. Ви можете звернутися до адміністративного суду з заявою, оскаржити рішення орнагів місцевої влади. Адже згідно підпункту 2 пункту «а» частини 1 статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать, зокрема, вирішення питань про подання допомоги ветеранам війни та праці у проведенні капітального ремонту їх житла.
Надія Іванівна, Київ. пише. мій брат після інсульту. живе сам, я приходжу, і я можу сказати, за комунальні послуги ми не сплачуємо, а тут борги виросли з 2014 року, що робити. платити, чи як?

Відповідь юриста:
Борг виник до того, як Ви повідомили про хворобу Вашого брата. До того ж, якщо він проживає за зазначеною адресою, він обслуговується підприємством , і обов’язок сплачувати послуги не зникає.
Якщо Ви є його опікуном, то відповідно до ст.55 ЦК України опіка та піклування встановлюється з метою забезпечення особистих немайнових і майнових прав та інтересів малолітніх, неповнолітніх осіб, а також повнолітніх осіб, які за станом здоров`я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати обов`язки. Отже, Ви зобов’язані забезпечити погашення боргу, оскільки захищаєте майнові права брата.
Пропонуємо Вам укласти Типовий договір щодо реструктуризації наявного боргу, відповідно до якого, заборгованість Вами сплачується щомісячно. Одразу, при укладанні Договору, при наявності пенсійного посвідчення, або документу, який підтверджує отримання Вами будь-якого виду соціальної допомоги, Ви зобов’язані сплатити 20 % від суми заборгованості. Суму боргу, що залишиться, Ви можете сплачувати протягом року, вибравши зручний розмір для оплати.

очень интересно, спасибо!

Лазер: медицинские эффекты Лазер высокой интенсив[…]

Во второй половине дошкольного возраста появляется[…]

Биоакустическая коррекция – это способ, […]

Ще більше корисного та цікавого!