МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

дякуючі юрист Вікторія
#63727
Якщо чоловіка звільнять, він має право звернутися до Державного центру зайнятості, і соціальна допомога повинна Вашому чоловіку оплачуватися обов’язково, ніхто не має права відмовити в цьому.Ваш чоловік повинен зареєструватися в Державній службі зайнятості як такий, що шукає роботу, протягом семи календарних днів після звільнення (не пізніше). Може відстоювати робоче місце рішенням суду. Ви маєте право на допомогу як багатодітна родина.
Законом Про охорону дитинства передбачено наступне:
Стаття 13. Державна допомога сім'ям з дітьми
Багатодітним сім'ям надаються такі пільги:
1) 50-відсоткова знижка плати за користування житлом (квартирна плата) в межах норм, передбачених чинним законодавством (21 кв. метр загальної площі житла на кожного члена сім'ї, який постійно проживає в жилому приміщенні (будинку), та додатково 10,5 кв. метра на сім'ю);
2) 50-відсоткова знижка плати за користування комунальними послугами (газопостачання, електропостачання та інші послуги) та вартості скрапленого балонного газу для побутових потреб у межах норм, визначених законодавством.
Площа житла, на яку надається знижка при розрахунках плати за опалення, становить 21 кв. метр опалюваної площі на кожного члена сім'ї, який постійно проживає в жилому приміщенні (будинку), та додатково 10,5 кв. метра на сім'ю;
3) 50-відсоткова знижка вартості палива, у тому числі рідкого, в межах норм, визначених законодавством, у разі якщо відповідні будинки не мають центрального опалення;
4) позачергове встановлення квартирних телефонів. Абонентна плата за користування квартирним телефоном встановлюється у розмірі 50 відсотків від затверджених тарифів.
Пільги щодо плати за користування житлом (квартирної плати), комунальними послугами та вартості палива, передбачені пунктами 1 - 3 частини третьої цієї статті, надаються багатодітним сім'ям незалежно від виду житла та форми власності на нього.
Дітям з багатодітних сімей надаються такі пільги:
1) безоплатне одержання ліків за рецептами лікарів;
2) щорічне медичне обстеження і диспансеризація в державних та комунальних закладах охорони здоров'я із залученням необхідних спеціалістів, а також компенсація витрат на зубопротезування;
3) першочергове обслуговування в лікувально-профілактичних закладах, аптеках та першочергова госпіталізація;
4) безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту (крім таксі), автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрірайонних, внутрі- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання;
5) безоплатне одержання послуг з оздоровлення та відпочинку відповідно до Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей".
Батькам і дітям з багатодітних сімей видаються відповідні посвідчення. Зразок посвідчення, порядок виготовлення і видачі посвідчень встановлюються Кабінетом Міністрів України.
https://ips.ligazakon.net/document/view ... 2010_07_06
#65261
Просто ідіть у ЦНАП і запитуйте, чи є якісь путівки для дітей. Санаторне лікування, звичайно, буде для діток, що мають відповідний діагноз. Але ж є ще й дитячі табори. Так, це навряд чи будуть варіанти на березі моря(але бувають і такі), скоріше за все це буде якийсь обласний табір. Але все це треба йти і питати в інспекторів. Вони радо вам підкажуть.
#65264
в центрі надання адміністративних послуг путівок не повсюджують, звертайтесь до відділу у справвах сімї та молоді при міській раді, або до відділу соціального забезпечення за місцем проживання.
#65694
Люда, Івано-Франківськ, я в декларації про доходи та майновий стан осіб при цих зверненнях, я не задекларувала доходи з виборчої комісії територіально-виборчого округу, де я працювала. Тепер кажуть, щоб я повертала допомогу малозабезпеченим, будуть звертатись до суду.
Чи правильно це?
Відповідно до п. 28 постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 року № 250 «Про затвердження порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям», якщо сім`єю приховано або навмисно подано недостовірні дані про її доходи та майновий стан, що вплинуло на встановлення права на призначення соціальної допомоги та визначення її розміру, внаслідок чого були надміру виплачені кошти, органи соціального захисту населення: визначають обсяг надміру виплачених коштів та встановлюють строки їх повернення залежно від матеріального стану сім`ї; повідомляють уповноваженого представника малозабезпеченої сім`ї про обсяг надміру виплачених коштів та строки їх повернення; у разі врахування надміру виплачених коштів при виплаті соціальної допомоги у наступні періоди провадять щомісячні відрахування на підставі своїх рішень у розмірі не більш як 20 відсотків суми, що підлягає виплаті; у разі неповернення надміру виплачених коштів добровільно в установлені строки вирішують питання про їх стягнення у судовому порядку.
Тобто, якщо Ви не мали права на допомогу, а її отримали ,повинні державі повернути кошти.

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Ще більше корисного та цікавого!