Сторінка 1 з 1

Что делать плохая кредитная история

Додано: 15-12-2018, 16:34:24
roki
Что делать в таком случае, когда банк взял и сделал мне плохую кредитную историю? Я целый год думал, что у меня кредит оплачен. А они мне за год накрутили непонятно откуда проценты и получилась сумма огого. И как быть?

Додано: 18-12-2018, 15:50:22
юрист Вікторія
раджу Вам вивчити до Закон України «Про організацію формування та обігу кредитних історій» та порівнюючи з власною ситуацією, через місцевий суд оскаржити Вашу кредитну історію, надати відповідні документи, що Ви вчасно сплачували кредит. Відповідно до ч.5 ст.13 ЗУ «Про організацію формування та обігу кредитної історії» субєкт кредитної історії має право звернутися до Бюро з письмовою заявою у разі незгоди з інформацією, що складає його кредитну історію, за винятком інформації про кредитний бал. Заява має включати коментар обсягом не більше ніж 100 слів щодо інформації, що заперечується.

Re: Что делать плохая кредитная история

Додано: 07-01-2019, 22:57:20
Елена18
[quote="roki"]Что делать в таком случае, когда банк взял и сделал мне плохую кредитную историю? Я целый год думал, что у меня кредит оплачен. А они мне за год накрутили непонятно откуда проценты и получилась сумма огого. И как быть?[/quote]
А каким образом вы узнали что у вас выросла задолженность? И что за банк у вас?

Додано: 10-01-2019, 14:57:46
Dylino
Это нужно обращаться в банк, а до того исправлять свою историю. Иначе никак. При чем эта кредитная история распространяется по другим банкам.

Додано: 13-02-2019, 12:43:20
юрист Вікторія
Регулювання суспільних відносин, що виникають у сфері збору, оброблення, зберігання, захисту та використання інформації про виконання особами грошових зобов'язань, функціонування інституцій, пов'язаних з обміном інформацією про грошові зобов'язання та забезпеченням прав та інтересів суб'єктів кредитної історії, здійснюється відповідно до положень Закону України «Про організацію формування та обігу бюро кредитних історій» (ст. 1 Закону України «Про організацію формування та обігу кредитних історій» від 23.06.2005 № 2704-IV).

Статтею 3 вказаного Закону визначено, що бюро кредитних історій - юридична особа, виключною діяльністю якої є збір, зберігання, використання інформації, яка складає кредитну історію; ведення кредитної історії - діяльність Бюро із збирання, оброблення, зберігання, захисту, використання інформації, яка складає кредитну історію, кредитна історія - це сукупність інформації про юридичну або фізичну особу, що її ідентифікує, відомостей про виконання нею зобов'язань за кредитними правочинами, іншої відкритої інформації відповідно до Закону , суб'єкт кредитної історії - будь-яка юридична або фізична особа, яка уклала кредитний правочин та щодо якої формується кредитна історія.

За правилами ст. 7 Закону України «Про організацію формування та обігу бюро кредитних історій» кредитна історія містить таку інформацію:

1) відомості, що ідентифікують особу;

2) відомості про грошове зобов'язання суб'єкта кредитної історії : про кредитний правочин та зміни до нього (номер і дата укладання правочину, сторони, вид правочину); сума зобов'язання за укладеним кредитним правочином; вид валюти зобов'язання; строк і порядок виконання кредитного правочину; відомості про розмір погашеної суми та остаточну суму зобов'язання за кредитним правочином; дата виникнення прострочення зобов'язання за кредитним правочином, його розмір і стадія погашення; відомості про припинення кредитного правочину та спосіб його припинення (у тому числі за згодою сторін, у судовому порядку, гарантом тощо); відомості про визнання кредитного правочину недійсним і підстави такого визнання;

3) інформацію про суб'єкта кредитної історії, яка складається із сукупності документованої інформації про особу з державних реєстрів, інших баз даних публічного користування, відкритих для загального користування джерел:

4) відомості про операції з інформацією, яка складає кредитну історію: дата оновлення кредитної історії; найменування Користувача, який надав інформацію до кредитної історії, у разі його згоди на це; коментар суб'єкта кредитної історії у випадках, передбачених цим Законом.

Завдяки кредитній історії у позичальника формується певна репутація перед фінансовими установами.

Re: Что делать плохая кредитная история

Додано: 24-05-2019, 01:46:41
Алисанька
Так и что тут такого, это же не на чём не отражается, разве что на взятии кредита в банке. Но и тут можно переиграть и не обращаться в банк, так как существуют и другие способы получения денег в долг. Вот у меня тоже плохая кредитная история, но когда брала Кредит в Хмельницком dealoan.cоm/kredit-v-hmelnitskom/ мне даже слова не сказали на счёт моей кредитной истории.

Re: Что делать плохая кредитная история

Додано: 28-05-2019, 09:33:39
юрист Вікторія
Завжди потрібно уважно читати умови кредитного договору, завжди радитися з рідними.
Адже кредит може включати багато чинників, це і поточна заборгованість по кредиту; прострочена заборгованість по відсоткам; подвійні проценти за невиконання умов договору. Інше. Тож, через рішення суду Вас зобовяжуть сплачувати.Згідно ст.525 ЦК України, одностороння відмова від зобовя'зання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом.

Re: Что делать плохая кредитная история

Додано: 03-06-2019, 18:10:30
YuliaOks
не нужно бегать от банков/ решайте сразу вопросі

Re: Что делать плохая кредитная история

Додано: 07-06-2019, 13:30:54
юрист Вікторія
Алина, Запорожье: мой муж взял свою бабушку, 86 лет, она мало что понимает, взял ее за руку, отвел в банк и под ее паспорт набрал кредитов. как быть? бабушка не понимала ведь.

відповідь юриста: Відповідно до ч. 1 ст. 225 ЦК України правочин, який дієздатна фізична особа вчинила у момент, коли вона не усвідомлювала значення своїх дій та (або) не могла керувати ними, може бути визнаний судом недійсним за позовом цієї особи, а в разі її смерті за позовом інших осіб, чиї цивільні права або інтереси порушені.
Для визначення наявності такого стану на момент укладення правочину суд відповідно до статті 145 ЦПК України зобов'язаний призначити судово-психіатричну експертизу за клопотанням хоча б однієї зі сторін. Справи про визнання правочину недійсним із цих підстав вирішуються з урахуванням як висновку судово-психіатричної експертизи, так і інших доказів відповідно до статті 212 ЦПК України.
Тобто Вам потрібно до суду звернутися, щоб визнали, що бабуся не усвідомлювала того, що понабирали кредити, і таким чином цей правочин недійсний, хоча, я впевнена, гроші доведеться повертати.