МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

#64737
Анна, Черкаси: у нас 9-поверховий будинок на 4 під’їзди, а контейнерів для сміття лише 2: сміття постійно накопичується навколо них, гниє, стоїть жахливий запах. Я хочу подати заяву щоб нам поставили більше контейнерів для сміття.

відповідь юриста:
В вашому місті є підприємство, що є виконавцем послуг. Ви повинні з заявою звернутися до директора підприємства, а це можна зробити через абонстоли, звернення може бути усним чи письмовим, надісланим поштою. Письмове звернення воно може бути як від особи, так і від колективу, необхідно обов’язково вказати адресу, де повинно бути встановлено бак для сміття додатково.
#64741
Я все свои вопросы всегда решаю через ЖЭК либо главного по нашему кооперативу, самое главное не боятся и не стеснятся ничего, мы платим налоги и они должны сделать нашу жизнь лучше если это в их силах.
#64743
Лариса Геннадійовна: Яким чином оплачуються послуги за вивіз побутових відходів: за кількістю прописаних у квартирі мешканців чи за кількістю проживаючих у ній? Якщо мешканці фактично не проживають, виїхали за кордон, або в інші міста, довідок не надають протягом багатьох років, який порядок нарахування за послуги, якщо вони фактично не надаються.

Відповідь юриста:
Підставою для нарахування плати за послугу є укладений договір про надання послуги. В укладеному договорі повинно бути зазначено кількість осіб, яким буде надаватися послуга.
Відповідно до підпункту 11 пункту статті 7 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", до обов'язків індивідуального споживача відноситься інформування управителя, виконавців комунальних послуг про зміну власника житла (іншого об’єкта нерухомого майна) та про фактичну кількість осіб, які постійно проживають у житлі споживача, у випадках та порядку, передбачених договором.
Відповідно до пункту 3 ст. 9 Закону України "Про житлово-комунальні послуги"
Стаття 9. Порядок оплати житлово-комунальних послуг
"Дієздатні особи, які проживають та/або зареєстровані у житлі споживача, користуються нарівні зі споживачем усіма житлово-комунальними послугами та несуть солідарну відповідальність за зобов’язаннями з оплати житлово-комунальних послуг."
Таким чином, якщо мешканці житла не проінформували про зміну кількості споживачів, плата за послугу нараховується згідно наявної у підприємства інформації. Необхідно пам'ятати, що надавачі послуг не можуть на власний розсуд визначати кількість споживачів послуг, вони повинні користуватися відповідною письмовою інформацією. Окрім того, питання повідомлення про зміну кількості проживаючих повинні бути врегульовані договором.
#64782
написати можна як на "Урядову гарячу лінію", або на міську раду того міста, де Ви проживаете, або заявою на імя директора того підприємства чиїма комунальними послугами Ви не задоволені.
#64784
Тетяна, Лубни: ми проживали в Візео, Португалія, рік, є віза, можемо принести. Чи можна перерахунок за минулий рік?

Відповідь юриста:
Споживач зобов’язаний своєчасно інформувати виконавця про зміну у складі сім’ї чи зміну домовласника. Зміни в договорі набувають чинності з дня звернення споживача, при наданні довідок, документів, про вашу відсутність та заяви на імя директора підприємства.
А перерахунок за минулий період не здійснюється.
#65094
ірина Федорівна " Я ешкаю в приватному секторі, у дворі не має, оскільки я займаюся його переробкою та утилізацією (органічне сміття перероблюю за допомогою компостної ями, інше сміття сортую та здаю до пунктів прийому металобрухту, склотари), а тому не збираюся укладати договір із комунальним підприємством. Чи правомірно? абонстол наполягає.

Відповідь юриста:
Відповідно до підпункту 1 та підпункту 5 пункту 3 статті 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 24.06.2004 №1875 року споживач зобов`язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору та оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом. Згідно з Правилами благоустрою населених пунктів сільської ради, затверджених рішенням сесії сільської ради 29.02.2012 року №У 1/20-189 до порушень цих Правил відноситься відсутність у підприємств, установ, організацій, громадян, які мають у власності або користуванні приміщення (будівлі, споруди), договору на вивіз побутових відходів зі спеціалізованими організаціями. ТОж, перероблення сміття у дворі не позбавляє Вас права укладати договір, це ваш обовязок.
Дети с ЗПР и Физиотерапия

Дети с ЗПР и Физиотерапия Физиотерапия является в[…]

БОС - терапия для детей

БОС - терапия для детей Биологическая обратная свя[…]

Сенсорная Комната

Сенсорная комната – это специально оборудова[…]

Подбор подарка

Муж подарил фаллоимитатор из секс-шопа https://sex[…]

Ще більше корисного та цікавого!