МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

#66060
Наталія, Рівне, ЖЕК прислав повідомлення, що не платимо за воду та водовідведення і вони подають до суду. Хоча ми платимо, але через приват24, а не через їх "книжку". Розрахунковий рахунок вірний. Мене бентежить тільки, що договір на призвіщі моєї покійної мами( ще не переоформлили договір), а в квитанції призвіще моє або мого чоловіка. Чи може це стати приводом? На скільки правомірно? В квитанції вказуємо номер договору та показники лічильника.
Відповідь юриста: вам важливо переоформити особовий рахунок на власника. щоб був новий договір. гроші надходять, регулярно звіряйтесь. Договір на того, хто власник житла.
#66154
Олена Денисівна, у мене є акт порушення електроенергії, який зараз в суді. Сума за актом велика, 23000 гривень. Я не зможу одразу заплатити, як бути мені?
Відповідь юриста:
Відповідно до ст.435 ЦПК України за заявою сторони суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, може відстрочити або розстрочити виконання рішення, а за заявою стягувача чи виконавця (у випадках, встановлених законом), - встановити чи змінити спосіб або порядок його виконання.
Підставою для встановлення або зміни способу або порядку виконання, відстрочення або розстрочення виконання судового рішення є обставини, що істотно ускладнюють виконання рішення або роблять його неможливим.
Вирішуючи питання про відстрочення чи розстрочення виконання судового рішення, суд також враховує: ступінь вини відповідача у виникненні спору; щодо фізичної особи - тяжке захворювання її самої або членів її сім`ї, її матеріальний стан; стихійне лихо, інші надзвичайні події тощо.
Отже, підставою для розстрочення виконання рішення суду є наявність перешкод та конкретних обставин, які унеможливлюють виконання рішення.
Складне матеріальне становище не свідчить ні про винятковість, ні про поважність причин невиконання рішення суду, а тому не може бути підставою для розстрочки виконання рішення суду.
Такі обставини є виключними, тобто такими, що унеможливлюють виконання рішення суду в силу непередбачуваних обставин, що настали під час здійснення виконання судового рішення.
#66160
Анастасія, Маріуполь, ОСББ виключило мені електроенергію, це правильно, що роботи?
Відповідь юриста:
Відповідно до норми ст.19 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» в разі, коли житлове приміщення належить особі на праві приватної власності, то учасником правовідносин з приводу надання житлово-комунальних послуг щодо такого приміщення є саме ця особа, а відповідно, правління ОСББ не мало право приймати рішення про відключення його від електропостачання.Можете поскаржитися до місцевої ради, органів прокуратури, що такі дії мали місце.
Онлайн ігри

У меня дочь в Роблокс играет, там онлайн и действи[…]

Привет всем! Я недавно проходил через ремонт в сво[…]

Шукаєте легкий шлях отримання візи у вибрану країн[…]

Я за онлайн, особливо магазин ароматів РП подобаєт[…]

Ще більше корисного та цікавого!