МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

#64936
Антон: Які ознаки корупційного правопорушення?

Відповідь юриста:
• вчиняється суб’єктом, визначеним у ст. 3 ЗУ «Про запобігання корупції» або ін. особою,
з метою схилити особу до протиправного використання наданих їй служб. повноважень чи пов’язаних з ними можливостей;
• вчинення з використанням службових повноважень чи пов’язаних із ними можливостей;
• полягає в отриманні неправомірної вигоди або прийнятті її обіцянки / пропозиції для себе чи інших осіб;
• або в обіцянці / пропозиції чи наданні неправомірної вигоди особі, зазначеній у ст. 3 ЗУ «Про запобігання корупції», або на її вимогу іншим фізичним особам;
• тягне за собою відповідальність, передбачену законом.
#65238
Олександр Б. я працюю на підприємстві уповноваженим з антикорупційної програми, тож, хочу запитати, на який орган покладено обов'язок ведення Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення.

Відповідь юриста: З 04 лютого 2019 року Національне агентство з питань запобігання корупції відповідно до частини першої статті 11 Закону України «Про запобігання корупції» здійснює повноваження щодо забезпечення ведення Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.
Порядок формування, ведення та надання відомостей з Реєстру визначений у Положенні про Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, затвердженому рішенням Національного агентства від 09 лютого 2018 року № 166, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 21 березня 2018 року за № 345/31797.
#65664
Інна, Чернігів, Доброго дня!
скажіть будь ласка, чи можна в органах ДПС отримати новий цифровий підпис.
Я не хочу отримувати його в банку.
Які документи потрібні?

Відповідь юриста:
Для отримання ЕДП у ВПР Надавача користувачу необхідно:
ознайомитись з Регламентом Надавача та умовами Договору про надання ЕДП;
здійснити попередній запис до відповідного ВПР (у разі потреби отримати консультацію) засобами телефонного зв’язку починаючи з 8 год. 15 хв. (режим роботи ВПР та засоби зв’язку опубліковані на офіційному інформаційному ресурсі Надавача у розділі «Контакти».
підготувати необхідний перелік реєстраційних документів для отримання ЕДП, з яким можливо ознайомитись у розділі «Отримання електронних довірчих послуг, у тому числі для програмних РРО» офіційного інформаційного ресурсу Надавача, обравши відповідну категорію;
прийти у відповідний ВПР на зазначений час з оригіналами документів для ідентифікації користувача та передачі необхідних для реєстрації документів. У разі генерації ключів через вебсайт повідомити адміністратора реєстрації про дату генерування та направлення запитів. При генерації ключів за допомогою програмного забезпечення « ІІТ Користувач ЦСК-1» передати запити адміністратору реєстрації на носії інформації у ВПР (ВПР не надає послуги з копіювання, друку та заповнення реєстраційних карток, бланків та інших документів, а також не здійснює продаж або безоплатне надання захищених носіїв особистих ключів).
Генерація ключів здійснюється на носії користувача.
#65726
Артем, Київ? Що є об'єктом злочину, передбаченого ст. 368-4 КК України "Підкуп особи, яка надає публічні послуги"?

Відповідь юриста:
Безпосереднім об'єктом злочину виступає встановлений законодавством порядок оплати публічних послуг, згідно з яким діяльність стосовно фізичних і юридичних осіб з боку осіб, які надають публічні послуги, повинна здійснюватись непідкупно і фінансуватись за рахунок коштів держави, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій або фізичних осіб.
#65739
Людмила. Я працюю заступником головного бухгалтера на комунальному підприємстві, зараз я в декреті по догляду за дитиною. На роботі повідомили, що декларацію подавати не потрібно, якщо я у декреті. Це правильно?
Відповідь юриста: Обов’язково потрібно подавати! Ви повинні усі довідки зібрати про дохід за минулися рік, можна за допомогою цифрового підпису. Обов’язково потрібно подати декларацію до 1 квітня 2021 року.
Детальні консультації – на сайті НАЗК.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!