МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

#64939
Реєстрація місця проживання дитини важлива та доволі суттєва для батьків, оскільки якщо зареєстровані неповнолітні діти, то ніяких суд не прийме рішення про примусове виселення, будь-який банк, державний виконавець, колектор - просто безсильний, при цьому медичне обслуговування, навчання дитини потребує цього.
#64940
Доволі проста справа для власників квартир, оскільки багатоквартирні будинки завжди введенні в експлуатацію, так як зареєструватися можна лише в об'єкті цивільних прав. А якщо питання доходить до індивідуальних будинків, то надзвичайно багато таких побудов є самовільними й щоб зареєструвати місце проживання потрібно спочатку узаконити будинок та звертатися до юриста по нерухомості,що є доволі витратним і саме головне це результат, тому ділюся своїм досвідом та перевіреними виконавцями з юридичної компанії Legal Home, мені провели введення в експлуатацію будинку в місті Київ, прозора праця й цінова політика- ніяких підводних каменів. Рекомендую!
#65780
Марія, Дніпро Я зареєструвала в іпотечному житлі в Дніпрі після отримання іпотеки 12 років доньку, і пасинка 17 років, тепер нас не виселять?

Відповідь юриста: такі проблеми можуть вирішуватися за рішенням суду. Вважаю, кожна ситуація індивідуальна, але тепер ви повинні з проблемою і тим самим запитанням звернутися до служби у справі неповнолітніх за місцем проживання. Згідно з ч. 2 ст. 39 Закону України «Про іпотеку» одночасно з рішенням про звернення стягнення на предмет іпотеки суд за заявою іпотекодержателя вправі винести рішення про виселення мешканців, якщо предметом іпотеки є житловий будинок або житлове приміщення. Тим більше, що дітей ви посилили, вже після того, як взяли іпотеку, розраховуючи, що вас ніхто не буде чіпати.
#65824
followme писав: 25-11-2019, 07:38:19 Реєстрація місця проживання дитини важлива та доволі суттєва для батьків, оскільки якщо зареєстровані неповнолітні діти, то ніяких суд не прийме рішення про примусове виселення, будь-який банк, державний виконавець, колектор - просто безсильний, при цьому медичне обслуговування, навчання дитини потребує цього.
Виктория, а подскажите пожалуйста решение вот такой ситуации: друг женился и них с женой родился потом ребенок. Но по некоторым причинам они практически сразу развелись.
Жена при рождении ребенка, прописала его в квартире мужа. Хотя друг согласия на такое не давал.
Это вообще законно?

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Купую і в інтернеті і в магазинах, якось вдається […]

Ремонт дома

Дякую! Краса.

Долгое время я искал качественные металлические дв[…]

Ще більше корисного та цікавого!