МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

Аватар користувача
дякуючі Hred
#64978
Подскажите пожалуйста, возможно ли оплачивать коммунальные платежи через интернет и насколько это безопасно?
Аватар користувача
дякуючі Peter
#64981
Если уверен в сайте, через который оплачиваешь, то почему бы и нет... Единственное, что вот квитанции об оплате ты не получаешь и в случае неполадок в интернете не сможешь доказать платил ты или нет..
#65033
Людмила Тучкова, а правда, что в зоне АТО, в Славянске должны компенсировать, если я не платила за коммуналку много лет, или списать? подскажите.

Відповідь юриста:
Законом «Про житлово-комунальні послуги» передбачено, що споживачі зобов’язані оплатити житлово-комунальні послуги, якщо вони фактично користувалися ними.
Відповідно дост. 610 ЦК України, порушенням зобов'язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов'язання (неналежне виконання).
Згідно зст. 625 ЦК України, боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов'язання. Боржник, який прострочив виконання грошового зобов'язання, на вимогу кредитора зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.
Відповідно до ч. 2ст. 625 ЦК України, відповідач зобовязаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції, а також три проценти річних від простроченої суми.
Відповідно до ст. 8 ЗУ «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» №1669-VII від 2 вересня 2014року в зоні проведення АТО введено мораторій на нарахування пені за несвоєчасне внесення платежів за житлово-комунальні послуги.
Але за надані послуги абонент зобов’язана сплатити.

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Купую і в інтернеті і в магазинах, якось вдається […]

Ремонт дома

Дякую! Краса.

Долгое время я искал качественные металлические дв[…]

Ще більше корисного та цікавого!