МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

дякуючі юрист Вікторія
#65000
Діана, Луцьк. Про що буде РІШЕННЯ У СПРАВІ
«ХАН ПРОТИ СПОЛУЧЕНОГО КОРОЛІВСТВА» (для семінару)

Відповідь юриста:
Султана Хана – громадянина Сполученого Королівства, 1957 р.н., який проживає у Шефілді, було засуджено за торгівлю наркотичними речовинами на підставі доказів, незаконно отриманих поліцією з допомогою пристроїв для підслуховування. Його апеляцію щодо засудження відхилено на тій підставі, що втручання у його приватне життя було виправдане метою довести його причетність до тяжкого злочину. Він скаржився на несправедливість судового розгляду, що було порушенням п. 1 ст. 6, та на порушення його права на повагу до приватного життя (ст. 8) і права на ефективний засіб правового захисту (ст. 13).
#65239
Аліна, Львів. Чи може держава-учасниця Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод відступати від зобов’язань щодо заборони рабства та підневільного стану, встановлених ч. 1 ст. 4?

Відповідь юриста: Відповідно до ч. 1 ст. 4 Конвенції, нікого не можна тримати в рабстві або в підневільному стані.
#65307
марина, Київ З якого моменту ЄКПЛ набирає чинності для держави, що до неї приєднується?

Відповідь юриста: Відповідно до ст.59 Конвенції, ця Конвенція відкрита для підписання членами Ради Європи. Вона підлягає ратифікації. Ратифікаційні грамоти передаються на зберігання Генеральному секретареві Ради Європи. Стосовно будь-якого підписанта цієї Конвенції, що ратифікуватиме її після набрання нею чинності, Конвенція набирає чинності з дня депонування його ратифікаційної грамоти.
#65438
Артем, Київ, хто такі резиденти чи нерезиденти?

відповідь юриста:
Резиденти — це фіз особи, громадяни Укр, іноз громадяни та особи без громадянства, які отримали посвідку на проживання в Укр; юрд особи, суб’єкти підприємницької діяльності, філії, представництва тощо; дипломатичні, консульські, торговельні та інші офіційні представництва Укр за кордоном, які мають дипломатичні недоторканність і привілеї, а також філії та представництва підприємств і організацій України за кордоном, що не здійснюють підприємницької діяльності;

Нерезиденти — це фіз особи, які мають постійне місце проживання за межами Укр, в тому числі ті, що тимчасово перебувають на території України відповідно до відкритої візи строком до 1 року; юридичні особи, суб’єкти підприємницької діяльності, що не мають статусу юридичної особи (філії, представництва тощо), з місцезнаходженням за межами Укр, які створені і діють відповідно до законодавства іноземної держави, у тому числі юридичні особи та інші суб’єкти підприємницької діяльності за участю юридичних осіб та інших суб’єктів підприємницької діяльності Укр; розташовані на території Укр іноземні дипломатичні, консульські, торговельні та інші офіційні представництва, міжнародні організації та їх філії, що мають дипломатичні недоторканність і привілеї. Торгівля іноз валютою на території Укр резидентами і нерезидентами - юрд особами здійснюється через уповноважені банки та інші фінансові установи, що одержали ліцензію на торгівлю іноземною валютою Націон банку України, виключно на міжбанківському валютному ринку України.

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Купую і в інтернеті і в магазинах, якось вдається […]

Ремонт дома

Дякую! Краса.

Долгое время я искал качественные металлические дв[…]

Ще більше корисного та цікавого!