МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

#65228
Наталія, Покровськ. Я була на прийомі у гінеколога, це жінка. І коли вона роздивлялась мене, почала казати, чому я не знайду коханця, що я можу нагуляти собі дитину, а то тікає вік. Я ридала після таких слів, захворіла на тиск. що роботи????

Відповідь юриста. Обовязково потрібно поскаржитися в письмовому вигляді головному лікарю того закладу, де ви проходили обстеження, і, не підбираючи слів, вказати, що Вам сказав безтактний лікар. Ви пережили стрес. І дисциплінарне стягнення повинно бути. Ст. 237-1 КЗПП України встановлено, що відшкодування власником або уповноваженим органом моральної шкоди працівнику провадиться у разі, якщо порушення його законних прав призвели до моральних страждань, втрати нормальних життєвих зв'язків і вимагають від нього додаткових зусиль для організації свого життя.
Аватар користувача
дякуючі myrzik90
#65869
А есть девушки которых врач "обидел" или что-то не так сделал, и они потом вообще этих врачей бояться начинают!
Жесть...
#65908
Марія, Дубно. Для себе хочу знати, межі допустимого у роботі гінеколога.
Відповідь юриста:
Дії лікаря завжди повинні відповідати наступним документам.
Примірному положенню про лікаря-акушера-гінеколога акушерського (гінекологічного) відділення, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 29 грудня 2003 року № 620, основним завданнями лікаря акушера-гінеколога акушерського відділення є: надання кваліфікованої планової та невідкладної стаціонарної акушерсько-гінекологічної допомоги відповідно до кваліфікаційної категорії; контроль виконання фахівцями лікарських призначень, маніпуляцій; впровадження у діяльність «Нормативів надання стаціонарної акушерсько-гінекологічної та неонатологічної допомоги»; тощо.
Основними обов’язками лікаря акушера-гінеколога жіночої консультації, у відповідності до Примірного положення про лікаря-акушера-гінеколога жіночої консультації, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 28 грудня 2002 року № 503, є: здійснення прийому жінок у жіночій консультації; відвідування хворих і вагітних на дому за викликом; повне та систематичне обстеження вагітних; проведення профілактичних гінекологічних оглядів жінок з використанням сучасних методів обстеження (кольпоскопія, цитологія та інше) з метою раннього виявлення та лікування гінекологічних захворювань; тощо.
дякуючі katef
#66389
Ви праві, що вам слід звернутися з письмовою скаргою до головного лікаря медичного закладу, де ви отримали таке обслуговування. Ваше право на поважне та професійне ставлення до себе як пацієнта було порушено, і такий випадок заслуговує на відповідну реакцію з боку адміністрації.

У письмовій скарзі важливо вказати деталіні обставини і дату відвідування лікаря. Ви можете зазначити, що непрофесійні та образливі коментарі лікаря призвели до стресу та погіршення вашого здоров'я. Звертайте увагу на те, як це вплинуло на вас як пацієнта та на ваше фізичне та емоційне становище.

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!