МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

#65555
Ольга, Херсон. Меня избивает муж, припоминает, что я ему говорила о том, с кем встречалась до него, умоляет простить, потом заново. Что делать?
Відповідь юриста: Згідно п.1 ст.1 Закону України «Про попередження насильства в сімї» будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім'ї по відношенню до іншого члена сімї, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи члена сім'ї як людини та громадянина і наносять йому моральну шкоду, шкоду його фізичному чи психічному здоров'ю, за ці дії члени сім'ї, несуть кримінальну, адміністративну чи цивільно-правову відповідальність, згідно з положеннями статті 15 вищезазначеного закону.
Можете одразу телефонувати до поліції, можете звертатися до суду, терпіти немає чого.
Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації (безкоштовно, цілодобово, анонімно): 0800500335 (зі стаціонарного), 116123 (з мобільного) консультує абонентів та абоненток, які потрапили у ситуацію торгівлі людьми або потребують інформації перед виїздом за кордон на роботу, навчання, одруження тощо. Національна «гаряча лінія» з питань захисту прав дітей (графік роботи з 12.00 до 16.00) 0800500225 (зі стаціонарного), 116111 (з мобільного).
#65781
Олена Павлівна, м. Нікополь: «Мою доньку Оксану сильно побив хлопець, якого вона покинула , вона вкрай виснажена і потребує лікування і була в лікарні після нанесення удару ногою в живіт, ми будемо до нього судитися, хоча б компенсував лікування. Чи можливо?
Відповідь юриста:
Відповідно до п.19 п.п.”в” Постанови Пленуму Верховного Суду України „про практику розгляду судами цивільних справ за позовами про відшкодування шкоди” №6 від 27.03.1992року визначено, що сума витрат на придбання ліків ,визначаються на підставі виданих лікарями рецептів, довідок і рахунків про їхню вартість , тобто оплаті підлягають лише ті ліки, які рекомендовані й призначалися лікуючим лікарем.

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Купую і в інтернеті і в магазинах, якось вдається […]

Ремонт дома

Дякую! Краса.

Долгое время я искал качественные металлические дв[…]

Ще більше корисного та цікавого!