МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

дякуючі юрист Вікторія
#65787
Оксана, Жмеринка, я була на лікарняному, підприємство мені оплатило, а тепер коли оплатись фондсоцстраху, а якщо вони затримуються, чи обумовлено це чинним законодавством?

відповідь юриста: ви можете звернутися до Фонду соціального страхування за місцем проживання з заявою. зазвичай це 10 днів.
#65849
Поліна, Житомир. Нам кажуть усім брати безкоштовно день з роботи, щоб пройти медогляд, працюю продавчинею в магазині напівфабрикатів. Чи законно?
Відповідь юриста: ні, відповідно до Наказу МОЗ від 21.05.2007 N 246 Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій, п.2.21. Роботодавець зберігає за працівником на період проходження медогляду місце роботи (посаду) і середній заробіток та за результатами медичного огляду інформує працівника про можливість (неможливість) продовжувати роботу за професією.
Можете цей пункт показати роботодавцю, і якщо він буде заперечувати, треба скаржитися до управління праці.
#66089
Олексій, Київ. Я хочу здати кров, але ранішеприймали за місцемреєстрації. Я проживаю постійно за пропискою і Рівному. Я можуздати кров в Києві?
Відповідь юриста:
ЗАКОН УКРАЇНИ «Про безпеку та якістьдонорськоїкрові та компонентівкрові»
Стаття 14. Умови і порядок здійсненнядонаціїкрові та компонентівкрові
1. Донором крові та/абокомпонентівкровіможе бути будь-якийдієздатнийгромадянинУкраїни, іноземецьчи особа без громадянства, яка маєпосвідку на постійнепроживання на територіїУкраїни, якийпройшоввідповіднемедичнеобстеження в порядку, встановленомуцентральним органом виконавчоївлади, щозабезпечуєформування та реалізуєдержавнуполітику у сферіохорониздоров’я, за результатами якогопідтвердженавідсутністьпоказань до постійногочитимчасовоговідстороненнявід донорства відповідно до перелікупоказань, затвердженихцентральним органом виконавчоївлади, щозабезпечуєформування та реалізуєдержавнуполітику у сферіохорониздоров’я, з яким проведено співбесіду перед донацієюкрові та/абокомпонентівкрові, під час якоїйомунадановичерпнуінформаціющододонації, та якийнадавписьмовузгоду на забір у ньогокрові та/абокомпонентівкрові, а також (за потреби) на застосування до ньогодопоміжнихмедичнихтехнологій за формою, встановленоюцентральним органом виконавчоївлади, щозабезпечуєформування та реалізуєдержавнуполітику у сферіохорониздоров’я.
Особа, яка виявилабажанняздійснитидонаціюкрові та/абокомпонентівкрові, можезвернутися до будь-якогосуб’єктасистемикрові, щоздійснюєзаготівлю, переробку, тестування, зберігання, розподіл та реалізаціюдонорськоїкрові та компонентівкрові, незалежновідреєстраціїмісцяпроживання.
#66171
Поліна, Київ. Які щеплення є обов’язковими?
Відповідь юриста:
Частиною першою статті 12 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» передбачено, що профілактичні щеплення проти дифтерії, кашлюка, кору, поліомієліту, правця, туберкульозу є обов`язковими і включаються до календаря щеплень.
дякуючі katef
#66394
Якщо ваш роботодавець затримує оплату внесків, ви можете взяти участь в процедурі вирішення конфліктів з роботодавцем. Спробуйте спрямувати письмове звернення до роботодавця щодо затримки оплати внесків та вимагати вирішення цього питання. Якщо це не допомагає, ви можете звернутися до територіального органу Пенсійного фонду України за місцем вашого проживання з відповідною скаргою. Зазвичай термін розгляду таких справ становить 10 днів.
Онлайн ігри

У меня дочь в Роблокс играет, там онлайн и действи[…]

Привет всем! Я недавно проходил через ремонт в сво[…]

Шукаєте легкий шлях отримання візи у вибрану країн[…]

Я за онлайн, особливо магазин ароматів РП подобаєт[…]

Ще більше корисного та цікавого!