МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

дякуючі юрист Вікторія
#65787
Оксана, Жмеринка, я була на лікарняному, підприємство мені оплатило, а тепер коли оплатись фондсоцстраху, а якщо вони затримуються, чи обумовлено це чинним законодавством?

відповідь юриста: ви можете звернутися до Фонду соціального страхування за місцем проживання з заявою. зазвичай це 10 днів.
#65849
Поліна, Житомир. Нам кажуть усім брати безкоштовно день з роботи, щоб пройти медогляд, працюю продавчинею в магазині напівфабрикатів. Чи законно?
Відповідь юриста: ні, відповідно до Наказу МОЗ від 21.05.2007 N 246 Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій, п.2.21. Роботодавець зберігає за працівником на період проходження медогляду місце роботи (посаду) і середній заробіток та за результатами медичного огляду інформує працівника про можливість (неможливість) продовжувати роботу за професією.
Можете цей пункт показати роботодавцю, і якщо він буде заперечувати, треба скаржитися до управління праці.

Привет! Хороший преподаватель по вокалу это залог […]

не пускають до будинку

Ксения, Киев, Святошино. Мы пытаемся отстоять собс[…]

шлюбний договір

Марина, Рівне. Живемо із хлопцем 4 роки у громадсь[…]

Лучший сервис поиска жилья Апартила

Ще більше корисного та цікавого!