МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

дякуючі юрист Вікторія
#65860
Юлія Р. Сєвєродонецьк, Я відпочивала зі своїми подругами в кафе «Корчма». В цей час до нашого столика підійшов мій колишній коханець, який був п’яний, почав мене ображати, плювати, порвав мені куртку, хустку, я потім ще лікувалась після такого стресу. Як пережити?
Коли я сказала, що я вже не хочу з ним жити, це півроку тому, він побив скло в дверях між кімнатами, вибив два вікна в будинку, постійно вчиняв сварки.
Відповідь юриста: звертайтесь до поліції з заявою, адже це хуліганство з боку цього чоловіка, і насильство, і така поведінка огидна та неприпустима, скільки б не минуло часу з цього випадку. Він повинен нести кримінальну відповідальність за ч.1 ст. 122 КК України.
А також звертайтесь до суду, про захист честі і гідності, без сорому напишіть як він вас ображав, і якщо бив, також вкажіть, добре, якщо Ваші подруги зможуть виступити в суді як свідки. Оцініть розмір моральної шкоди, і матеріальної, якщо зможете довести, що ви лікувались та вказати в позові вартість пошкоджених речей.
дякуючі Марина877
#66311
Обов'язкова заява в поліцію. Потім буде розслідування і принягнення його до відповідальності

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!