МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

дякуючі юрист Вікторія
#65882
Софія, Київ, У мене помер батько, і весілля ми відклали на рік, не менше, морально не до того зараз, а я готувались до весілля, придбала іспанську весільну сукню, під'юбник, панчохи, підв'язки, біжутерію, фату, взуття, рукавички на загальну суму 40000 грн. Чи можу повернути це салону, щоб мені повернули гроші?
Відповідь юриста: При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки із споживачем провадяться виходячи з вартості товару на час його купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші у день розірвання договору - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів. Якщо Ви прострочили дні, можете написати заяву і в салон і до місцевої ради, захист прав споживачів, відправляйте поштою, лист з описом щоб Ви могли в суд надати копію і листа і докази того, що Ви попереджали і повідомляли, додайте копію св-ва про смерть батька.
Якщо буде відмова, через суд вимагайте розірвати договір.
Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.
Врахуйте те, що додатком № 3 до постанови № 172 Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року з наступними змінами «Про захист прав споживачів» встановлений перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), до складу яких входять корсетні товари, рукавички, панчішно-шкарпеткові вироби.

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!