МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

дякуючі юрист Вікторія
#65890
Марія, Львів. Я хочу укласти шлюбний договір, оскільки у мене є бізнес, весільний салон. Який строк вказувати в договорі? Як його укладати?

Відповідь юриста:
Він укладається у нотаріуса, але заздалегідь продумайте усі моменти.
Стаття 96 Сімейного кодексу України. Строк дії шлюбного договору
1. У шлюбному договорі може бути встановлено загальний строк його дії, а також строки тривалості окремих прав та обов'язків.
Відповідно до ст.94 СК України шлюбний договір укладається у письмовій формі і нотаріально посвідчується.
Згідно з ч.3 ст. 640 ЦК України договір, який підлягає нотаріальному посвідченню або державній реєстрації, є укладеним з моменту його нотаріального посвідчення.
Відповідно до ч.2 ст. 220 ЦК України якщо сторони домовилися щодо усіх істотних умов договору, що підтверджується письмовими доказами, і відбулося повне або часткове виконання договору, але одна із сторін ухилилась від його нотаріального посвідчення, суд може визнати такий договір дійсним.
дякуючі юрист Вікторія
#66085
Марина, Рівне. Живемо із хлопцем 4 роки у громадському шлюбі,кличе заміж.
Але планую в майбутньому купувати або нерухомість або землю під будівництво.Підкажіть будь ласка як правельно оформляти документи,аби не довелось ділити під час розлучення якщо куплено за власні гроші чи ті що дають батьки.

Відповідь юриста:майно до шлюбу, це все ваша особиста власність, і якщо дата документів буде до шлюбу, то це завжди лише ваше. Так як і подароване або успадковане, це завжди ваше.

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!