МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

#65948
Олександр, Київ. За яких обставин поліція може зайти до житла?
Відповідь юриста:
ЗАКОН УКРАЇНИ «Про Національну поліцію»
Стаття 38. Проникнення до житла чи іншого володіння особи
1. Поліція може проникнути до житла чи іншого володіння особи без вмотивованого рішення суду лише в невідкладних випадках, пов’язаних із:
1) рятуванням життя людей та цінного майна під час надзвичайних ситуацій;
2) безпосереднім переслідуванням осіб, підозрюваних у вчиненні кримінального правопорушення;
3) припиненням злочину, що загрожує життю осіб, які знаходяться в житлі або іншому володінні.
2. Проникнення поліцейського до житла чи іншого володіння особи не може обмежувати її права користуватися власним майном.
3. Про застосування вказаного поліцейського заходу обов’язково складається протокол.
Страхування

Марія, Черкаська область. В нашій родині горе, пом[…]

Лариса: Запитання щодо розлучення. У шлюбі три з п[…]

Захист прав споживачів

Оксана, Київ. Я дуже переживаю, оскільки з нашого[…]

Юридична допомога у навчанні

Артем, Київ. На підставі якого процесуального ріше[…]

Ще більше корисного та цікавого!