МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

дякуючі юрист Вікторія
#65989
Валентина Рівне. Я не знаю, де поховано мого батька, з яким мати розлучилась 10 років тому. Як я можу отримати інформацію?
Відповідь юриста:
Відповідно до ст. 27 Закону України «Про поховання та похоронну справу», Кожне поховання та перепоховання померлих реєструється спеціалізованим комунальним підприємством (а в разі його відсутності - виконавчим органом сільської, селищної, міської ради) у книзі реєстрації поховань померлих, форма якої встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері житлово-комунального господарства. У разі ліквідації кладовища книга реєстрації поховань померлих передається на зберігання до архіву органу місцевого самоврядування.
Тож, зверніться до місцевої ради для отримання інформації.
взыскание алиментов на ребенка

Іра, Ізюм, Доброго дня. Чи має право чоловік на от[…]

Страхування

Марія, Черкаська область. В нашій родині горе, пом[…]

Лариса: Запитання щодо розлучення. У шлюбі три з п[…]

Захист прав споживачів

Оксана, Київ. Я дуже переживаю, оскільки з нашого[…]

Ще більше корисного та цікавого!