МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

дякуючі юрист Вікторія
#65989
Валентина Рівне. Я не знаю, де поховано мого батька, з яким мати розлучилась 10 років тому. Як я можу отримати інформацію?
Відповідь юриста:
Відповідно до ст. 27 Закону України «Про поховання та похоронну справу», Кожне поховання та перепоховання померлих реєструється спеціалізованим комунальним підприємством (а в разі його відсутності - виконавчим органом сільської, селищної, міської ради) у книзі реєстрації поховань померлих, форма якої встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері житлово-комунального господарства. У разі ліквідації кладовища книга реєстрації поховань померлих передається на зберігання до архіву органу місцевого самоврядування.
Тож, зверніться до місцевої ради для отримання інформації.
шлюбний договір

Марина, Рівне. Живемо із хлопцем 4 роки у громадсь[…]

Лучший сервис поиска жилья Апартила

Оксана П. з Лубен питає: якщо батько дитини бажа[…]

Навіть не знав, що вибір текстилю - це так важко

Ще більше корисного та цікавого!