МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Natalie
#1503
Я народжувала на Джамбула 20 січня в м.Львові. Пологовий будинок був вщент переповнений жінками,лежали навіть на коридорі, це було звичайно жахливо. Діло в тому,що на Мечнікова пологовий будинок був закритий. Але я домовлялася заздалегідь з хорошим лікарем, і не жалію,що там народжувала. Діти були окремо,за ними дивились лікар-пеліатр, медперсонал, все пройшло чудово,звичайно всім треба було платити.
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#1507
Natalie писав:Я народжувала на Джамбула 20 січня в м.Львові. Пологовий будинок був вщент переповнений жінками,лежали навіть на коридорі, це було звичайно жахливо. Діло в тому,що на Мечнікова пологовий будинок був закритий. Але я домовлялася заздалегідь з хорошим лікарем, і не жалію,що там народжувала. Діти були окремо,за ними дивились лікар-пеліатр, медперсонал, все пройшло чудово,звичайно всім треба було платити.
скажіть а що тут доброго що дитина була із чужими людьми? які роблять все щоб вона спала і не кричала.
Особисто я всім своїм знайоми раджу 10 дорогами обходити Джамбулу і побідні заклади.
У Львові є два заклади які відповідають хоч приблизно міжнародним нормам детальніше можна дізнатися тут
Але навідь і там можуть бути чуда дива, то що можна говорити про звичайні пологові будинки
Аватар користувача
дякуючі Natalie
#1508
Так мінуси в тому,що діти окремо є,але й що доброго у тому,що до дитини навіть ніхто не підійде, не розкаже, не покаже. Що може жінка,яка щойно народила. Встани важко,що вже говорити про догляд за маленькою дитиною,тим більше якщо перші роди,і немає досвіду, а лікарі і не спішать розказувать.
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#1511
Natalie писав:Так мінуси в тому,що діти окремо є,але й що доброго у тому,що до дитини навіть ніхто не підійде, не розкаже, не покаже. Що може жінка,яка щойно народила. Встани важко,що вже говорити про догляд за маленькою дитиною,тим більше якщо перші роди,і немає досвіду, а лікарі і не спішать розказувать.
а чому вони мають розказувати. Для того є курси для вагітних хочеш платні хочеш безкоштовні (звагалі такі курси мають бути при кожному ЖК і пологовому будинку бо на це виділяють кошти. тимбільше а що вам не писали проходження курсів у картці). Тим більше найбільше що дитина перших днів хоче це безпереривний контакт із мамаю і безперешкодний доступ до грудей.
Про догляд за немовлям стільки статей написано що хто хоче може дізнатися як по інеті так і можна купляти сучасні журнали для майбутьх і молодих батьків.
Аватар користувача
дякуючі Natalie
#1512
Yaremko писав:
Natalie писав:Так мінуси в тому,що діти окремо є,але й що доброго у тому,що до дитини навіть ніхто не підійде, не розкаже, не покаже. Що може жінка,яка щойно народила. Встани важко,що вже говорити про догляд за маленькою дитиною,тим більше якщо перші роди,і немає досвіду, а лікарі і не спішать розказувать.
а чому вони мають розказувати. Для того є курси для вагітних хочеш платні хочеш безкоштовні (звагалі такі курси мають бути при кожному ЖК і пологовому будинку бо на це виділяють кошти. тимбільше а що вам не писали проходження курсів у картці). Тим більше найбільше що дитина перших днів хоче це безпереривний контакт із мамаю і безперешкодний доступ до грудей.
Про догляд за немовлям стільки статей написано що хто хоче може дізнатися як по інеті так і можна купляти сучасні журнали для майбутьх і молодих батьків.[/quo

Як це чому, це їх обов"язок показати,як промивати пупок. як пеленати, прикладати до грудей і т.д. Я думаю,що кожен має купу літератури, та журнали журналами,а практика є практика.
Здоров"я жінки теж не можна ставити на другий план, тому я за те,щоб за дитиною хоч трішки дивилися.
дякуючі Anuta
#1524
Я народжувала синочка в обласній лікарні. Пологи були партнерськими, що всім ражду. Якби не чоловік поруч, я б напевно довго і важко народжувала. Підтримка близької людини була дуже доречною. Так як старородка-група ризику (згідно виписки з ЖК) і це були перші пологи - пологи тривали 3 години (2 години потуг і годину самі пологи). я дуже задоволена!!!
доречі, обирала де народжувати виходячи з того, щоб моє маля з першої хвилини було зі мною. нізащо б не віддала його на догляд кудись.
а той момент коли поклали до мене на живіт.... мій найрідніший, найкрасивіший, най... най... най... синочок :)
а щодо догляду: і акушерки, і сестрички підходили, помагали і т.п. Хоча більшість ми знали (хоч і на курсах не були, але читали гарну книжку).
до слова, і нас в палаті була баришня, котра народила о третій ночі, а на ранок сиділа закинувши ногу на ногу - ніби щойно з потанцюльок...
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#1525
Anuta писав:Я народжувала синочка в обласній лікарні. Пологи були партнерськими, що всім ражду. Якби не чоловік поруч, я б напевно довго і важко народжувала. Підтримка близької людини була дуже доречною. Так як старородка-група ризику (згідно виписки з ЖК) і це були перші пологи - пологи тривали 3 години (2 години потуг і годину самі пологи). я дуже задоволена!!!
доречі, обирала де народжувати виходячи з того, щоб моє маля з першої хвилини було зі мною. нізащо б не віддала його на догляд кудись.
а той момент коли поклали до мене на живіт.... мій найрідніший, найкрасивіший, най... най... най... синочок :)
а щодо догляду: і акушерки, і сестрички підходили, помагали і т.п. Хоча більшість ми знали (хоч і на курсах не були, але читали гарну книжку).
до слова, і нас в палаті була баришня, котра народила о третій ночі, а на ранок сиділа закинувши ногу на ногу - ніби щойно з потанцюльок...
Я вас повністю підтримую. Я також родила в обласному, але я в пошуках виходила з то що обов'язково мав бути присутній чоловік ну і дитина однозначно мала бути поруч в сумісній палаті перебування.
Була я в платній палаті (з душем і туалетом в палаті) і зі мною ще були 2 родивші то ми всі мали різного ступеня розриви а прийшла старша (нам по 21 а в неї після 30 р) і тільки одна вона була без розривів.
Найсаме болюче це те що в мене дійсно розриви виправдані, бо знатиском витягали дитину, а от і тих других лікар просто перерізав промежину.
дякуючі Anuta
#1526
Yaremko писав:Найсаме болюче це те що в мене дійсно розриви виправдані, бо знатиском витягали дитину, а от і тих других лікар просто перерізав промежину.
цікавим є те, що я потім зрозуміла, що і розривів можна було уникнути якби я настроїла себе позитивно в цьому питанні. а то чомусь мені здавалось що розриви і надрізи це невід"ємна частина пологів :[
я дуже задоволена лікаркою, в якої народжувала (це взагалі окрема історія). Вона не зробила на пологах нічого, чого би я не хотіла. вона постаралась провести максимально природні пологи за що їй ВЕЛИЧЕЗНЕ ЛЮДЬСЬКЕ ДЯКУЮ!!!

Історія щодо вобору лікарки. Мені пропонували всюди від Джамбула до Батальної (з тим, що живу я на Батальній і мені туди пішки перейтись 5 хвилин). Хоч знайомі казали, що це нерозумно я довірилась на свого Ангела та інтуіцію :) Чомусь по співзвучності імені мені захотілось побачити власне цю лікарку і йдучи до неї на зустріч я чітко знала, що якщо мені в ній хоч щось не сподобається народжувати з нею не буду. Але вона мені сподобалась. Це було в середу і до пологів по ПДР залишалось 3 тижні. А в суботу вночі ми поїхали до пологового з переймами і народили вранці у неділю :rofl:
згадно слів лікарки партнерські пологи (коли вони обрані добровільно парою) полегшують пологи відсотків на 80. Вони проходять швидше і легше :) і хоч лежала я в загальній палаті (4 чоловік - платні були всі зайняті), туалет і душ по коридору, я настільки була щаслива народженням своєї крихітки, що мені це всі дискомфортні ньюанси здавалось просто дурницею. Тому можу сказати, що велике значення у відгуках про пологові будинки має психологічний стан породіллі і чого вона власне сподівається від роддому. фраза на кшталт "а що я? нехай лікарі працюють..." на мій погляд навіває тривалі і важкі пологи, де породілля буде невдоволеною і виснаженою. хочу наголосити це моє ІМХО і я не збираюсь його нікому нав"язувати чи сперечатись.

З.І. чоловік каже, що я не кричала (хоч я йому слабо вірю - підлизується :hihihi: )

я бажаю всім легких пологів, багато смачненького молочка для діток і самих приємних вражень :)
Аватар користувача
дякуючі Margrete
#1527
Хочу написати відгук не стільки про пологовий будинок,
скільки про лікаря - Андрій Васильович Іванойко :gvic: ,
працює в пологовому будинку на Мечникова.
Подарував благополучне народження двом моїм діткам,
слава Богу, за що страшенно йому вдячна.
І відношення, і кваліфікація - що й казати, чудовий лікар.
Не ремісник, справжня людина.
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#1530
Margrete писав:Хочу написати відгук не стільки про пологовий будинок,
скільки про лікаря - Андрій Васильович Іванойко :gvic: ,
працює в пологовому будинку на Мечникова.
Подарував благополучне народження двом моїм діткам,
слава Богу, за що страшенно йому вдячна.
І відношення, і кваліфікація - що й казати, чудовий лікар.
Не ремісник, справжня людина.
Не знаю як зараз але 2 роки тому я також дізнавалася про цей заклад. Ну і що мені говорив лікар:"умови для жінки ідеальні" а я питаю а родити з чоловіком? душ і туалет в палаті? "ну ви і захотіли" то якіж то ідеальні умову для жінки? що ходити до туалету чи в душ в кінці коридору? що пологи без чоловікової підтримки? що нарікань на неонатологів не має меж?
І тому готуючись до пологів менше про себе думати. Бо виходить так що лікаря гінеколога знайшли гарного а от про неонатолог ніхто не подумав, ну а що там думати буде звичайний що на зміні, а про політуку заклату взагалі ніхто не питає. Ну і що що там дітей приносять раз в 3,5 год. і вночі забороняють годувати, ну і що що там жінка після кесаревого має сама мучитися бо нікого з родини не впускають щоб допомогти (Це в загальному про пологові будинки у Львові)
дякуючі ніка
#1552
Natalie писав:Я народжувала на Джамбула 20 січня в м.Львові. Пологовий будинок був вщент переповнений жінками,лежали навіть на коридорі, це було звичайно жахливо. Діло в тому,що на Мечнікова пологовий будинок був закритий. Але я домовлялася заздалегідь з хорошим лікарем, і не жалію,що там народжувала. Діти були окремо,за ними дивились лікар-пеліатр, медперсонал, все пройшло чудово,звичайно всім треба було платити.
Я токож родила на Джанбула 20 січня,враження аналогічні.І взагалі на мою думку важливіше всетаки здоров"я дитинки та мами .умови кругом на супер низькому рівні але 3 дні можна потерпіти і на цьому не зациклюватись.Доречі в якому році ти родила?24
дякуючі ніка
#1553
Natalie писав:Я народжувала на Джамбула 20 січня в м.Львові. Якщо цого року то може ми навіть і бачились...такий збіг...
дякуючі litvin1
#7688
Дівчатка,хочу поділитись своїм враженням від пологового на Мечнікова.Народжувала я з лікарем Верхівська.С. Народила за 2 години після прибуття в пологовий, лікар ледве встигла прибігти .але як фахівцем я задоволена,все робила професійно. Розрахувалась я з нею на 3 день після пологів, від того ставлення не змінилось.Доречі про те скільки ії давати не говорила ні до ні після пологів.Але вразив мене найбільше персонал відділення.Медсестри навіть не глянуть в бік дитини без грошей ,але вони мені були й непотрібні бо це моя друга дитинка і я все знала сама.Було страшно неприємно, таке враження що я комусь була винна. Але найбільше мене вразила дитячий лікар ЛАРИСА ДМИТРІВНА, воно там завідувач.Коли нас вже виписували з малечею , вона почала з мене вимагати 250грн.(я мала намір дати 150),я спитала за що ,на що вона сильно обурилася і вибігла з кабінету. Потім покликавши вдруге почала зовсім іншу розмову проте що вона тут все поробила в палатах а в кінці сказала скільки зможете то дайте, але дискотувала я з нею довго,вразила наглість з якою вона вимагала гроші.На виході теж треба прориватись з боєм, за довідки вимагали по 50 грн. за кожну, прямо на виході медсестра видернула з мене50грн. Наглість просто вражає. Дома я ще декілька днів відходила від пологового. Всім гарних пологів!

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!