МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі polina
#1861
Atlika писав:Ніколи не хотіла ні брата ні сестру. Ні в дитинстві, ні коли стала старше. Може це з-за виховання, може тому, що завжди було багато друзів, може я просто едінолічніца така. Думаю, що перед тим, як заводити другу дитину це потрібно обговорити з уже існуючими дітьми, я б не хотіла, щоб мене батьки поставили перед фактом, мовляв, готуйся до появи братика або сестрички. Від цього як мені здається дуже сильно залежать майбутні відносини між дітьми.
якби цю думку розділяли всі батьки, у кожній родині було б по одній дитині :)
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#1868
polina писав:
Atlika писав:Ніколи не хотіла ні брата ні сестру. Ні в дитинстві, ні коли стала старше. Може це з-за виховання, може тому, що завжди було багато друзів, може я просто едінолічніца така. Думаю, що перед тим, як заводити другу дитину це потрібно обговорити з уже існуючими дітьми, я б не хотіла, щоб мене батьки поставили перед фактом, мовляв, готуйся до появи братика або сестрички. Від цього як мені здається дуже сильно залежать майбутні відносини між дітьми.
якби цю думку розділяли всі батьки, у кожній родині було б по одній дитині :)
Можливо, але в такому випадку краще все ж таки запитати старшу дитину або просто підготовити її до появи братика чи сестри, щоб потім не було недорозумінь як пиши Irishka, мовляв, її діти не спілкуются :) А що вона хотіла з такою різницєю у віці?! Мені ось що цікаво, вона наприклад питала свою доньку хоче вона братика або сестру чи ні? На мою думку нехай буде одна дитина, ніж дві або три.
Аватар користувача
дякуючі polina
#1885
Звісно, потрібно підготувати старшу дитину. Але приймати рішення лише за її згодою - це точно неправильно. Такі рішення вони вже будуть приймати коли задумаються про своїх дітей :)
дякуючі saniaw
#1921
Однозначно вважаю, що дітей має бути кілька, і не для батьків, а заради них же самих. Всілякі ситуації трапляються у житті, і важливо знати, що є рідна кров, яка підтримає та допоможе. А на рахунок другої дитини, то я планую народити вдруге, коли сину буде три роки, бо зараз я потрібна найбільше йому. А до трьох дітки стають більш-менш самостійними.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#1929
polina писав:Звісно, потрібно підготувати старшу дитину. Але приймати рішення лише за її згодою - це точно неправильно. Такі рішення вони вже будуть приймати коли задумаються про своїх дітей :)
Звісно, якщо ви плануєте народити другу дитину, коли першої буде всього роки три-чотири, думаю, що свою думку вона вам ніяк не аргументує, і звичайно ж в такому випадку вирішувати тільки вам, а малюка просто підготувати до того, що скоро в нього будет братик або сестра. Ну а якщо старша дитина досить доросла, я маю на увазі, коли їй років 14-17 і вона вже сформована особистість зі своїм поглядом на речі, а ви ставите її перед фактом - ось цього я не розумію.

Насправді я нічого не маю проти декількох дітей в одній родині, просто частіше за все бачу таку ситуацію, коли батькам просто не вистачає ні сил ні грошей, щоб приділяти достатньо уваги і забезпечувати обох дітей. Тому для себе виріша, що якщо буду народжувати, то тільки одну дитину :)
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#1942
saniaw писав:Однозначно вважаю, що дітей має бути кілька, і не для батьків, а заради них же самих. Всілякі ситуації трапляються у житті, і важливо знати, що є рідна кров, яка підтримає та допоможе. А на рахунок другої дитини, то я планую народити вдруге, коли сину буде три роки, бо зараз я потрібна найбільше йому. А до трьох дітки стають більш-менш самостійними.
saniaw, мені здається, що 2 дітей - ідеальний варіант. По-перше, вони будуть спілкуватися між собою, навчаться думати про оточуючих, рахуватися з їх інтересами. По-друге, вони будуть підтримувати одне одного.
До 3 дітей я морально не готова :)
Аватар користувача
дякуючі bob
#1950
Найкраща сім"я, з якою я будь-коли знайомилась, має дев"ятеро (!!!) дітей.
На таких прикладах багатодітних сімей (не коли багатодітність пов"язана із браком розуму чи грошей на контрацепцію), я переконана, що дітей має бути не лише більше одного, а й більше двох.

Але ж, знову-таки, діти - не є сенсом життя дуже багатьох людей.
Як ви гадаєте, це нормально?
Бо моя думка, що, якщо для батьків є важливішою кар"єра чи активний спосіб життя і вони вирішують обмежитись однією-двома дітьми - то респєкт їм за усвідомлений підхід!
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#1956
bob писав:Найкраща сім"я, з якою я будь-коли знайомилась, має дев"ятеро (!!!) дітей.
На таких прикладах багатодітних сімей (не коли багатодітність пов"язана із браком розуму чи грошей на контрацепцію), я переконана, що дітей має бути не лише більше одного, а й більше двох.
Боюся навіть уявити собі як виглядає жінка, яка стала матір'ю 9 разів!!!
bob писав: Але ж, знову-таки, діти - не є сенсом життя дуже багатьох людей.
Як ви гадаєте, це нормально?
А чому ні? Крім дитини у нормальної самодостатньої жінки повинні бути інші інтереси - улюблений чоловік, робота, друзі, хобі та інше.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#1958
А я вважаю, що і з двома і з трьома дітьми можна і потрібно мати улюблену людину, інтереси, карьеру. 9 дітей – це вже певна позиція, тут вже міні-дитячий сад, на який піде всі 24 години, – але і для цього деякі народжуються, щоб лише народжувати, виховувати дружних дітлахів – головне це коли люди знають для чого, ради чого, і особливо за які кошти – вони реалізують свої цілі.
А ось що стосується такої позиції – грошей не вистачає на одного, а тут ще другий. Я категорично не згодна, оскільки всім відомо, що грошей завжди однаково мало і без дітей їх теж чомусь не вистачає, і з'являються діти – теж саме. На своєму досвіді я зрозуміла, що додаткова стаття витрат завжди стимулює до заробітків, і у нормальних людей так і відбувається.
Буде у мене одна дитина - я обмежуся тим, що маю, буде друга – придумаю ще один варіант доходу. А людей які живуть лише ради себе і своїх інтересів – якщо чесно не розумію в одному – а як же старість? Я наприклад, дуже боюся залишитися одна – мені здається діти, як наше дзеркальне віддзеркалення. Ми – це вони, тому дивлячись на них, розумієш, що жив і живеш не даремно. Але я завжди була такої думки, до перших пологів хотіла трьох дітей і зараз свої позиції не поміняла.
Аватар користувача
дякуючі bob
#1965
Atlika писав:Боюся навіть уявити собі як виглядає жінка, яка стала матір'ю 9 разів!!!
Як не дивно, вона дуже добре виглядає :)
Це дуже поширена думка, що вагітність і пологи "зношують" тіло жінки. Але ж відбувається і гормональне оновлення організму? Кажу це, звісно, не з власного досвіду :) - лише повторюю те, що читала в літературі. Тож якщо у Вас є протилежні аргументи, було б цікаво їх почути.

А ще, можливо, моя знайома виглядає дуже добре тому, що фактично особисто вона виростила трьох старших, які потім взяли на себе турботи про малечу. Ви знаєте, я була просто вражена тим, наскільки ці діти бережуть свою маму і звільняють її від усіх домашніх клопотів. В цій сім"ї я тричі по тижню гостювала у своєї подруги - вона друга дитина в родині.

Але, я згодна абсолютно, така сім"я - це посвята, до якої навряд готова більшість людей.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#1975
bob писав:
Atlika писав:Боюся навіть уявити собі як виглядає жінка, яка стала матір'ю 9 разів!!!
Як не дивно, вона дуже добре виглядає :)
Ви кажете, що мати 9 дітей виглядає добре. Вибачте за нескромне питання - ви її голу бачили? Звичайно, одяг може приховати масу недоліків, але обвіслі груди, розтяжки на животі - це норма практично для всіх жінок після одних пологів, не кажучи вже про дев'ять.
bob писав: А ще, можливо, моя знайома виглядає дуже добре тому, що фактично особисто вона виростила трьох старших, які потім взяли на себе турботи про малечу.
Мені цікаво, а старші діти отримують від цього задоволення? У них немає свого особистого життя, інтересів, що вони можуть постійно виховувати своїх молодших братів і сестер? Ось не розумію я цього!
Аватар користувача
дякуючі bob
#1978
Atlika писав:ви її голу бачили?
Ні, не бачила :)
Будь-яка жінка її віку (старшій доньці 26 років) без пластики не буде з пружними грудьми чи пласким животом, погоджуєтесь?
По-друге я зовсім не кажу, що 9 дітей - це єдине вірне рішення. Я навіть для себе в житті такого б не хотіла, бо це посвята, до якої я, як і більшість людей не готова.
Але ця сім"я для мене приклад того, яким буває справжній сімейний затишок і справжні сімейні стосунки.
Atlika писав:Мені цікаво, а старші діти отримують від цього задоволення? У них немає свого особистого життя, інтересів, що вони можуть постійно виховувати своїх молодших братів і сестер? Ось не розумію я цього!
Для розуміння ситуації скажу ще раз - я дружу з другою донькою в цій родині, а близько спілкуюсь зі двоїми старшими сестрами і братом. Жоден із них не хоче собі багатодітну сім"ю. Але всі троє ведуть досить активне життя, мають друзів. Познайомились ми, працюючи в таборі для важких підлітків - погодьтесь, це вже про щось каже. Моя подруга у вересні вийшла заміж, зараз вагітна.
І, якщо чесно, я дійсно вірю в те, що вони щасливі люди. Час гостювання в цій родині дає мені право на це.
Якщо не секрет - чому це так Вас обурює?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#1981
Мені здається, що у таких дітей навряд було дитинство, тому що коли інші гуляли вони повинні були допомагати матері з братами та сестрами, потім, як і зазвичай відбувається в багатодітних родинах носити речі один одного, ділитися своїми іграшками. Цікаво, а у всіх з дев'яти є вища освіта, вони добре вчилися і не було ніяких психологічних проблем, коли вони були підлітками?
Аватар користувача
дякуючі Rina
#2007
А я вважаю, що у родині повинно бути як мінімум двоє дітей. Просто я сама одна, та може в дитинстві я і була щаслива від того, що вся любов, всі іграшки – все моє. Але коли я виросла я відчула, що це таке. Адже так здорово, коли всі можуть зібратися за одним великим столом в рідній домівці, це таке щастя для батьків, таке щастя для дітей – мати велику купу двоюрідних, троюрідних братиків і сестричок.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2016
Я вважаю так - якщо у сім'ї є можливість виховати двох або трьох дітей так, щоб вони не відчували неповноцінними (наприклад, дати їм гідну освіту) - це чудово. Якщо ні, то не бачу сенсу народжувати більше однієї дитини. А якщо немає ні житла, ні стабільного доходу, то особисто я вважаю, що питання про народження дітей взагалі стояти не повинно.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!