МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі bob
#2020
Atlika писав:Мені здається, що у таких дітей навряд було дитинство, тому що коли інші гуляли вони повинні були допомагати матері з братами та сестрами, потім, як і зазвичай відбувається в багатодітних родинах носити речі один одного, ділитися своїми іграшками. Цікаво, а у всіх з дев'яти є вища освіта, вони добре вчилися і не було ніяких психологічних проблем, коли вони були підлітками?
Окрім чотирьох старших всі інші діти в цій сім"ї - школярі. І дитинство в них цілком щасливе, не дивлячись на дійсно велику кількість обов"язків, які вже зробили чотирьох старших відповідальними людьми, на яких можна покластися.
Щодо старших.
Ольга вищої освіти не здобула. Проте вона задоволена своєю професією перукаря, яка дає їй можливість дуже непогано заробляти.
Таня (моя подруга) закінчила ПТУ на бухгалтера, бо, дійсно, як друга дитина в такій великій родині, була змушена допомагати матері (батьки наполягали на продовженні освіти, але то було її свідоме рішення). Коли молодші підросли, Таня почала працювати в меблевій фірмі адміністратором. Потім почала вести всю бухгалтерію досить успішного підприємства, потім стала його керівником (правою рукою засновника) і лише тоді пішла здобувати університетську освіту, коли відчула її брак.
Наступний - Сергій - вищої освіти не має. Погано навчався навіть в школі. Але зараз допомагає батькові в сімейному бізнесі, будує будинок власним коштом.
Олена - найменша з нешколярів в цій родині - навчається зараз в медичному університеті, буде лікарем.

Я задовільнила Вашу цікавість?
І, до речі, я не можу погодитись із тим, що саме вищу освіти Ви обрали крітерієм успішності. Більшість моїх одногрупників на голову нижчі за розумінням життя і розумом, аніж люди, про яких я написала вище.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2030
bob, вищу освіту я вибрала як приклад. Це може бути все що завгодно - іграшки, якісний одяг, нормальне харчування. В кінці кінців власне житло. Якщо у людей є можливість і бажання народжувати дітей і жити в достатку, то чому б і ні :) нехай народжують! Просто такий випадок, як ві описуєте - це досить рідке явище.
Аватар користувача
дякуючі bob
#2039
Atlika писав:Просто такий випадок, як ві описуєте - це досить рідке явище.
Ага, багатодітність в Україні асоціюється з брудом, бідністю і безграмотністю.
Дуже шкода. І цікаво, чому це так?
Я б навряд наважилась на таку велику сім"ю. Ні, я б точно не наважилась. Але серед моїх знайомих є ще кілька багатодітних сімей (щоправда в них 3 - 4 дитини). І я точно знаю що багатодітні сім"ї більш життєрадісні, в них якось відчуваєш і себе живою, навіть коли ти в просто в гостях.
Не знаю чому так. Може ми боїмося того, що буде, коли так багато дітей, а їм вже нічого боятися?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2041
bob писав:
Atlika писав:Просто такий випадок, як ві описуєте - це досить рідке явище.
Ага, багатодітність в Україні асоціюється з брудом, бідністю і безграмотністю.
Дуже шкода. І цікаво, чому це так?
Ви питаєте чому? По-моєму відповідь проста - тому що в нашій країні немає стабільності, тому що нормально тут жити дуже складно, а часом навіть неможливо, тому що немає абсолютно ніяких гарантій у завтрашньому дні. Народити дитину в такх умовах наважиться не кожна сім'я, а точніше не кожна жінка. Що вже говорити про кількох дітей? Звичайно, на все це можна закрити очі і сказати - Бог дав дитину дасть і на дитину, але є вже немолоді батьки за якими потрібно доглядати, є робота, яка годує, є квартирне питання, є бажання і прагнення до кращого життя. Дитина - це добре, але я вважаю, що це не повинна бути основна мета в житті жінки.
дякуючі Irishka
#2043
Atlika, хочу вам сказати, якщо так міркувати, то дитину можна взагалі не народжувати, тому що вона увесь час буде вам заважати. Мені здається вам не варто зациклюватися на тому, що дитина буде перешкодою всім вашим життєвим планам, пам'ятайте про те, що думки матеріальни. І не завжди вдається жити саме так, як хочеться, іноді доводиться жити разом з батьками і з дітьми в одній квартирі, але повірте в цьому немає нічого страшного, багато сімей так живуть і не бачать в цьому такої проблеми, поміркуйте над цим.
Аватар користувача
дякуючі bob
#2061
Atlika писав:Ви питаєте чому? По-моєму відповідь проста - тому що в нашій країні немає стабільності, тому що нормально тут жити дуже складно, а часом навіть неможливо, тому що немає абсолютно ніяких гарантій у завтрашньому дні. Народити дитину в такх умовах наважиться не кожна сім'я, а точніше не кожна жінка.
Знаєте, зі своїх подорожей за кордон, із спілкування зі знайомими іноземцями, чи друзями, які переїхали жити до інших країн, можу сказати, що народити дитину, або кількох дітей - не так вже і просто навіть там. Зелена травка, де нас немає :)
Але моє питання стосується конкретно багатодітності. Коли народжуєш першу дитину - це дійсно вчинок. З другою набагато простіше і психологічно і матеріально - багато мамочок про це кажуть. Вже є ліжечко і візочок, і частина одягу може бути використана вдруге. Але ті мої знайомі, які мають більше двох дітей, переконані що далі ще простіше, бо старша дитина дуже часто вже може доглянути за третьою, погодувати її з ложечки і так далі.
Тому Ваша відповідь - вона стосується, на мою думку, лише Вашого особистого страху щодо дітей. І ніяким чином не пояснює, чому багатодітність асоціюється з бідністю і брудом. Знайомі мені багатодітні сім"ї мають чисті будинки і непогано забезпечені матеріально - не тому що багаті, а тому що мають мудрість в розпорядженні фінансами, якими володіють.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2065
Мені ось що цікаво, а хто працює в таких сім'ях, виключно чоловік? Тому що жінка жінка постійно в декретній відпустці, а потім, вийшовши з неї навряд чи вона буде користуватися попитом на ринку праці без досвіду роботи.
І ще ось що цікаво, а не бояться багатодітні матері залишитися самі, мало що може статися ... а у неї ні роботи, ні грошей, одні тільки малі діти, яких треба годувати, взувати і одягати? Можливо саме тому що таких багатодітних сімей більше ніж щасливих і склалася така думка.
Аватар користувача
дякуючі bob
#2074
Atlika писав:Мені ось що цікаво, а хто працює в таких сім'ях, виключно чоловік? Тому що жінка жінка постійно в декретній відпустці, а потім, вийшовши з неї навряд чи вона буде користуватися попитом на ринку праці без досвіду роботи.
І ще ось що цікаво, а не бояться багатодітні матері залишитися самі, мало що може статися ... а у неї ні роботи, ні грошей, одні тільки малі діти, яких треба годувати, взувати і одягати? Можливо саме тому що таких багатодітних сімей більше ніж щасливих і склалася така думка.
Не обов"язково, до речі, виключно чоловік. В одних моїх знайомих жінка і діти піклуються про велику теплицю, а це досить непоганий заробіток. В іншій сім"ї четверо дітей, обидва батьки працюють у спільному бізнесі, а з дітьми вдень і після школи займається няня.
Проте декілька дружніх сімей мають лише двоє дітей, але дружина не працює і, що характерно, не хоче цього. Рішення працювати дружині, чи ні, приймається на основі багатьох чинників, діти - лише один з них.
А щодо страху лишитись одній - ну, то сім"ю взагалі краще не заводити. Матеріально, принаймні, одній завжди легше вижити, ніж маючи сім"ю. Та й з психологічного боку значно безпечніше. Взагалі, не подолавши власних страхів, з близькими стосунками будуть проблеми.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2081
bob писав:
Atlika писав:Мені ось що цікаво, а хто працює в таких сім'ях, виключно чоловік? Тому що жінка жінка постійно в декретній відпустці, а потім, вийшовши з неї навряд чи вона буде користуватися попитом на ринку праці без досвіду роботи.
І ще ось що цікаво, а не бояться багатодітні матері залишитися самі, мало що може статися ... а у неї ні роботи, ні грошей, одні тільки малі діти, яких треба годувати, взувати і одягати? Можливо саме тому що таких багатодітних сімей більше ніж щасливих і склалася така думка.
Не обов"язково, до речі, виключно чоловік. В одних моїх знайомих жінка і діти піклуються про велику теплицю, а це досить непоганий заробіток. В іншій сім"ї четверо дітей, обидва батьки працюють у спільному бізнесі, а з дітьми вдень і після школи займається няня.
В обох випадках, які ви описуєте родини мали стартовий капітал (на який вони могли відкрити власний бізнес). А якщо взяти среднестатистическую сім'ю, у якій чоловік і дружина тільки нещодавно закінчили навчання? У такої пари немає свого житла (звідки в 20-25 років гроші на власну квартиру?), але вже є робота, на якій вони можуть рости професійно, при цьому, як правило, їх заробіток не дуже великий. Коли жінка народжує дитину, вона відповідно йде у декрет, тобто працює тільки чоловік. Зараз я не розглядаю випадок, коли молодята перебувають на забезпеченні батьків, томущо в такому випадку заводити родину на мій погляд просто нерозумно.
Аватар користувача
дякуючі bob
#2089
Atlika писав:В обох випадках, які ви описуєте родини мали стартовий капітал (на який вони могли відкрити власний бізнес). А якщо взяти среднестатистическую сім'ю, у якій чоловік і дружина тільки нещодавно закінчили навчання?
Здається я жодного слова не написала про стартовий капітал :)
Одна з сімей, про яку я розповіла - що має чотирьох діток. Одразу по закінченню навчальних закладів вони народили дитину, якись час всиновили хлопчика і дуже скоро потому - ще двох дівчаток-двійняток.
І лише рік тому в них з"явилась можливість для того, щоб розпочати бізнес. Причому розпочав його чоловік - з малесенького капіталу, на позичені гроші. Він ризикнув і в нього все вийшло.
Я не знайома з жодною багатодітною сім"єю, в якої був би дійсно високий рівень матеріального забезпечення. Всі ці сім"ї мають середній прибуток, але дітки оточенні любов"ю.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2090
Ви знаєте, я теж інколи замислююся, а може все-таки вистачить однієї дитини, але потім подумаю що більше пузічка не буде, не буде мордашечки маленької, не буде всього цього і розумію, що другий карапуз обов’язково буде . А третього хочу народити у зріліому віці. Тому вважаю що Atika зрозуміє або не зрозуміє цей кайф лише коли народить.
А з приводу виниклих дебатів, теж вирішила висловитися.Особисто я знаю чудові сім’Ї з трьома, чотирма дітьми, що живуть щасливо, дружно, з достатком – причому нічого стартового у них не було спочатку. Я переконалася на собі що діти дуже стимулюють. Але дев'ять дітей – це особливий випадок, і на нього йдуть лише особливі батьки – не всі можуть це зрозуміти і прийняти. Просто я не вважаю,що такі сім'ї в обов'язковому порядку – малозабезпечені, це сім'ї з великої букви і нам тут не судити, а захоплюватися потрібно.Ще раз повторюся я не маю на увазі циганський табір з протягнутою рукою у метро.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2099
Inneska писав:Ви знаєте, я теж інколи замислююся, а може все-таки вистачить однієї дитини, але потім подумаю що більше пузічка не буде, не буде мордашечки маленької, не буде всього цього і розумію, що другий карапуз обов’язково буде . А третього хочу народити у зріліому віці. Тому вважаю що Atika зрозуміє або не зрозуміє цей кайф лише коли народить.
.
Мені ось що цікаво, як ви вважаєте народжувати дитину треба тільки тоді, коли у жінки є материнський інстітнкт або чекати поки він прокинеться, а вже після цього замислюватися про продовження роду? Просто мені іноді здається, що я і діти - це просто несумісне, може тому я іноді настільки категорично висловлюю свою точку зору стосовно відносин між дітьми та батьками.
дякуючі Irishka
#2120
Atlika, а що ви маєте на увазі говорячи про материнський інстинкт?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2122
Atlika писав:Просто мені іноді здається, що я і діти - це просто несумісне, може тому я іноді настільки категорично висловлюю свою точку зору стосовно відносин між дітьми та батьками.
Щоб там іноді не казали, я все одно вважаю, що материнський інстинкт є у кожної жінки, так він до кожної приходить у різному віці, але ж приходе.

Я народила якось більше не по інстинкту, більше просто вважала, що пора нам мати дитину, усі подруги вже народили, та і сама я була упевнена, що це чудово, але тільки завагітнив я насправді відчула що це таке.

Тут мабуть все індівідуально, все ще і від вашого коханого залежить, я ще не бачила жінку яку б просив народити іі чоловік, а вона відмовлялась...но це коли йде мова про справжні відчуття, виникає таке бажання - народити коханому дитину, в мене так і було. І чумусь я гадаю у друге вже буде інша мотівація
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2128
Ви думаєте, що варто народжувати тільки після того, як він з'явиться чи народжувати незважаючи на його відсутність?
Irishka, що я розумію під материнським інстинктом? - Ну я ніколи не захоплювалась маленьким дітьми, мені не подобається з ними спілкуватися, немає бажання сюсюкатися з ними і піклуватися про них. Я вважаю, що діти - це така ж люди, як і всі ми, і тому не розумію чому їм приділяють стільки уваги.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!