МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі bob
#2179
aronskaya писав:Відомі. Добре, якщо гроші - привід, що може бути причиною?
Atlika назвала основні. Але для мене, наприклад, причиною утриматись від того, щоб завести дитину, могла б стати невпевненість в партнері. Не просто страх, що залишусь сама виховувати дитину, а те, що в нього буде своє цікаве життя - робота, друзі, хобі, а я залишусь вдома "прати пелюшки" :)
Але це лише приклад.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2187
Atlika писав:
А стосовно усиновлення навіть не знаю, зараз існує вилика кількість способів завагітніти, наприклад сурогатна мати, як ви вважаєте, це краще усиновлення чи ні?
Я за усиновлення!!! Сурогатне материнство сприймаю лише в одному випадку: наприклад, є дві сестри – одна не може народити, друга може і дуже хоче їй допомогти. Але до даного випадку це не личить – ми розглядаємо чоловіка, який не може мати дітей! І тут лише два варіанти личать – або ваш чоловік дозволить вам завагітніти від іншого, що якось дико, але реально. Або ви візьмете дитину з дитячого будинку – нічого не бачу в цьому страшного, там такі дивні малята є, а генетичні хвороби, спадковість? Ну, то хіба є гарантії, що живемо ми зараз і точно знаємо, де у нас у роду які гени були. Можна звичайно бути щасливим і без дітей – тут у кожного своє розуміння щастя.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2188
bob писав:
aronskaya писав:Відомі. Добре, якщо гроші - привід, що може бути причиною?
Atlika назвала основні. Але для мене, наприклад, причиною утриматись від того, щоб завести дитину, могла б стати невпевненість в партнері. Не просто страх, що залишусь сама виховувати дитину, а те, що в нього буде своє цікаве життя - робота, друзі, хобі, а я залишусь вдома "прати пелюшки" :)
Але це лише приклад.
Мені здається, що ваша причина якраз пов'язана з грошима. Чому? Тому що при достатньої їх кількості "прати пелюшки" буде пральна машина, а допомагати по дому домробітниця або няня, а у вас в цей час буде можливість займатися хобі, роботою або ходити разом з чоловіком до зрузів. Чи ви не згодні? ;)
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2189
Inneska писав:
І тут лише два варіанти личать – або ваш чоловік дозволить вам завагітніти від іншого, що якось дико, але реально.
Може й дико, але ж справа стосується майбутньої дитини, яку зможе народити саме жінка, нехай і не від свого чоловіка.
Аватар користувача
дякуючі Apple
#2334
Я гадаю що я би зв"язала свою долю з чоловіком який не може мати дітей, найголовніше в сімї це кохнання один до одного та разуміння. Сучасна медицина та всиновлення або сурогатна матір могли би дуже допомогти в такому стані. На мою думку в данній ситуації більш важливу роль грає моральна підтримка партнера.
А сім"я без дітей це також сім"я, в повному розумінні цього слова :)
Аватар користувача
дякуючі Rina
#2336
І я б зв'язала - якщо це справжнє відчуття. Але дітей би все одно мати хотіла, сурогатне материнство тут не причому, але можна скористатися банком сперми - по-моєму тут навіть все простіше, ніж з сурогатним материнством. А батько, той хто виховав - це вже життя довело
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2340
Rina писав:І Але дітей би все одно мати хотіла, сурогатне материнство тут не причому, але можна скористатися банком сперми - по-моєму тут навіть все простіше, ніж з сурогатним материнством.
Це залежить від того, у кого саме проблеми зі здоров'ям :)
До речі дитину можна навіть всиновити, це ще легше ніж послуги сурогатної матері чи донора сперми.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2341
Atlika писав:
Rina писав:І Але дітей би все одно мати хотіла, сурогатне материнство тут не причому, але можна скористатися банком сперми - по-моєму тут навіть все простіше, ніж з сурогатним материнством.
Це залежить від того, у кого саме проблеми зі здоров'ям :)
До речі дитину можна навіть всиновити, це ще легше ніж послуги сурогатної матері чи донора сперми.
Ну якщо орієнтуватися на тему, то у чоловіка. Я б теж з радістю усиновила, але є люди які боятися невідомої спадковості. У випадку з сурогатною матір'ю - всі клітки будуть вашими. Ну а вже якщо у когось з клітками проблема, то можна підібрати чужі - але перевірені лікарями, там вже можна вибирати і блондинів і брюнетів. Слава богу у даний час - було б бажання стати батьками, а можливості знаходяться
Аватар користувача
дякуючі bob
#2350
Atlika писав:Мені здається, що ваша причина якраз пов'язана з грошима. Чому? Тому що при достатньої їх кількості "прати пелюшки" буде пральна машина, а допомагати по дому домробітниця або няня, а у вас в цей час буде можливість займатися хобі, роботою або ходити разом з чоловіком до зрузів. Чи ви не згодні? ;)
Ви надто буквально сприйняли мої слова про пелюшки :))) Я зовсім не маю на увазі, що жінка пратиме в мисці )))
"Прати пелюшки" - бути прив"язаною до дому, до дитини. Відповідати не лише за своє життя, а й за життя дитини самостійно, коли батько або взагалі йде з сім"ї, або знімає з себе відповідальність за дитину. Таке теж буває - ніби сім"я, як сім"я, але кожен живе по суті власним життям.
Краще ніж такий варіант - взагалі не заводити дітей.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2353
Читю ваші пости і згадую:"От, якби в роті виросли гриби..." Панянки, ви так класно легко говорите про насправді дуже трагічні у певному сенсі речі.

Чи змогли би ви жити з безплідним чоловіком(жінкою)? Та гіпотетично я зможу жити навіть з гімалайським тигром, а насправді.. Ви коли заміж виходили, у майбутнього чоловіка питали, чи може він дітей мати? Чи вам було абсолютно однаково, аби поряд бути?
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2354
bob писав:
aronskaya писав:Відомі. Добре, якщо гроші - привід, що може бути причиною?
Atlika назвала основні. Але для мене, наприклад, причиною утриматись від того, щоб завести дитину, могла б стати невпевненість в партнері. Не просто страх, що залишусь сама виховувати дитину, а те, що в нього буде своє цікаве життя - робота, друзі, хобі, а я залишусь вдома "прати пелюшки" :)
Але це лише приклад.
То може ну його такого партнера. Бо такий тип кине у будь-якій іншій критичній ситуації.

А причин дв:і страх(ви всі ці страхи вже назвали), та егоїзм(як це не навколомене відтепер світ крутитиметься?)
дякуючі Irishka
#2358
kompot писав:Чи змогли би ви жити з безплідним чоловіком(жінкою)? Та гіпотетично я зможу жити навіть з гімалайським тигром, а насправді.. Ви коли заміж виходили, у майбутнього чоловіка питали, чи може він дітей мати? Чи вам було абсолютно однаково, аби поряд бути?
Коли я виходила заміж, то у чоловіка про це не питала, не знаю чому, мабудь не до цього було, а мабудь просто не замислювалася над цим питанням, тому що мені було 18 років і це був зовсім інший час.
Але у мене не виникло такої проблеми, через декілька місяців після одруження я завагітніла. А ось одна моя подруга не змогла, і як стало відомо через роки саме тому що чоловік не міг мати дітей. І хочу вам сказати, коли вона про це дізналася, то не розлучилася з ним. Просто може не кожна жінка, наприклад ви, може уявити своє життя без дітей.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2359
Irishka писав: . Просто може не кожна жінка, наприклад ви, може уявити своє життя без дітей.
А чому Ви вірішили, що я жінка? Невже на мамському форумі нема місь дла чоловіків?Що за гендерні стереотипи?
дякуючі Irishka
#2362
kompot писав:
Irishka писав: . Просто може не кожна жінка, наприклад ви, може уявити своє життя без дітей.
А чому Ви вірішили, що я жінка? Невже на мамському форумі нема місь дла чоловіків?Що за гендерні стереотипи?
Ви можете бути ким завгодно, це ніяким чином не впливає на питання, яке ми обговорюємо.
Але якщо я вас образила, вибачте.

На цьому форумі думка чоловіка мабудь більш цінніша, ніж жіноча тому що чоловіків серед нас набагато менше.

І якщо ви чоловік, то я дуже здивована, що ви пишите у таких подробицях про грудне годування та висадку дитини до горщика :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2363
Irishka писав:
Ви можете бути ким завгодно, це ніяким чином не впливає на питання, яке ми обговорюємо.
Але якщо я вас образила, вибачте.
А мені, наприклад, цікаво, з ким я спілкуюся. Атож, Компот ви чи Компотівна? ;)

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!