МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

дякуючі lurili
#1667
Здрастуйте!
Ми з чоловыком плануємо незабаром завести дитину. Скажіть, як ви готуєтеся до цього? я маю на увазі дієта, вітаміни і т.д.?
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#3037
Я ніяк не готувалась: якби палила, то кинула б...
Взагалі-то ми з чоловіком планували зачаття на січень лютий. В січні я закинула протизаплідні таблетки, в лютому прийшов оптимальний час, кажу чоловікові "Що, будемо робити дитинку?" А він мені "Тільки не зараз"
:shock: В мене серце впало-Як? Чому? Мені знову сідати на таблетки? Виявляється він планував за 2 місяці закинути алкоголь. Я була вражена одночасно приємно-виявляється чоловіки теж дбають про майбутнє потомство, і неприємно-я відмовлялась від таблеток керуючись циклом, а що ж завадило відмовитись від алкоголю.
:beer: Не подумайте-чоловік у мене не алкоголік, але як більшість українців за 2 місяці вживає і пиво і горілку.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3068
як тільки ми перестали оберігатися - я нічого не пила спиртного і чоловік теж (ну може іноді пляшку пива), а ще приймала фолівую кислоту
Аватар користувача
дякуючі Rina
#4395
Люська ви молодець - я чесно кажучі так не готувалась.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4410
Люська писав:Ще дуже люблю шоколад от від цього відмовитись неможу.
Так і не треба - у ньому є гормон щастя, а це дуже важливо під час планування, да і вагітності. У всьому повинна бути міра. Я честно кажучі і каві продовжувала пити під час вагітності, і зара з ще груддю кормлю - а від кави не відмовляюсь
Аватар користувача
дякуючі правиця
#4642
Аналізи до вагітності - це дуже відповідально! Молодці! Дуже гарно поїхати у відпустку, відпочити, оздоровитися - і вперед!
Аватар користувача
дякуючі jolia
#4704
ми з чоловіком дуже хотіли завагітніти в квітніі, щоб народити після нового року у 2010 році....але досі нічого не вийло, засмутились страшенно(( ось вже 3 місяці не застерігаємось і не вігітнію, я навесні ходила на огляд до гінеколога, здавала різні мазки на аналізи, п"ю фолієву кислоту, все добре але чомусь не можемо вгадати саме той час овуляції...щей ситуацію ускладнює те що миживемо з батьками і не завжди є можливість кохатися. Вже так хочеться дитинку! Дівчата розкажіть у кого як швидко виходило завагітніти при плануванні її?
Аватар користувача
дякуючі правиця
#4709
Три місяці - це зовсім не строк. Парі дається до року, перш ніж робити аналізи і бити тривогу. Кохайтеся - і не ставте ціль робити дитину. Чим щиріше кохання, чим меньше налаштування на продовження роду - тим краще! Не став собі часові ліміти - просто чекай, ваша дитинка обовязково з"явиться. Тільки тоді, коли доля!
(ми чекали майже рік!)
Аватар користувача
дякуючі jolia
#4715
) дякую, за втішну пораду :)
Аватар користувача
дякуючі miki
#4878
перед тим, як запланувати вагітність, я була в гінеколога. В мене була ерозія шийки матки після перших пологів. Але гінеколог сказав, що не треба нічого прижигати і "даю вам добро на вагітність" :)

Ми з чоловіком не пили алкоголю протягом 4 місяців перед зачаттям, а ще чоловік бросив палити за рік до цього і зменшив набагато кількість кави (я кави взагалі не люблю і не п"ю). Почали вести здоровий спосіб життя, передусім це стосувалося їжі, прогулянок на свіжому повітрі, відносин в сім"ї, позитивних емоцій. І ще пили фолієву кислоту 2 місяці перед планованим зачаттям і я пила ще 2 місяці вагітності.
Можна ще почитати тут: komarovskiy.net/content/blogcategory/70/164/1/2/


Дуже поважаю цього доктора! Хоча є певні моменти, з якими не дуже погоджуюсь.
Аватар користувача
дякуючі miki
#4879
до речі, перші пологи ми планували так само і готувались до них теж так само :)
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5437
Щоб малюк народився здоровим я приймала вітаміни Елевіт Пронаталь. Для забезпечення повноцінного розвитку майбутньої дитини до зачаття та під час вагітності можно приймати цей вітамінний комплекс.
Аватар користувача
дякуючі Rediska
#5444
Натуся писав:Щоб малюк народився здоровим я приймала вітаміни Елевіт Пронаталь. Для забезпечення повноцінного розвитку майбутньої дитини до зачаття та під час вагітності можно приймати цей вітамінний комплекс.
:rofl: :rofl: :rofl:
Умеете насмешить. Уже который Ваш пост читаю и просто ухахатываюсь
:rofl: :rofl: :rofl:
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#5511
Rediska писав:
Натуся писав:Щоб малюк народився здоровим я приймала вітаміни Елевіт Пронаталь. Для забезпечення повноцінного розвитку майбутньої дитини до зачаття та під час вагітності можно приймати цей вітамінний комплекс.
:rofl: :rofl: :rofl:
Умеете насмешить. Уже который Ваш пост читаю и просто ухахатываюсь
:rofl: :rofl: :rofl:
Не розумію чому ви ухахативаєтесь. Може поясните, що тут смішного? :gquest:
Аватар користувача
дякуючі Rediska
#5516
Анютка писав:Може поясните, що тут смішного? :gquest:
Если вы не понимаете абсурдность написанного Натус'ей, то объяснять нет смысла - все равно не поймете, а тот кто понял не нуждается в объяснении :)

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!