МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі bob
#3393
Не знаю, чи наші владні розумники довели до діла, але хотіли тимчасово відмінити допомогу при народженні - в зв"язку з кризою. Без права на компенсацю у подальшому.
Дуже сподіваюсь, що цього не відбулося.
Тоді виплати за народження першої дитини зараз складають 12500, другої - 25000 і третьої 50000
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3394
Я поки що гроші отримую, та і документи поки що приймають, а що далі буде - будемо на краще сподіватися.

Одразу ти отримаєш 4800, а залишок від 12500 рівними частинами протягом року
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#3409
А коли потрібно подавати заяву на отримання цієї допомоги.
МОже мені вже час збирати документи)
Аватар користувача
дякуючі kompot
#3410
Розслабтесь і отримуйте задоволення від вагітності, усе встигнете після пологів, бо спочптку тре отримать свідоцтво про народження дитинки, а потім прописатиї ї(чи як там ця процедура нині називається)
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3414
kompot писав:Розслабтесь і отримуйте задоволення від вагітності, усе встигнете після пологів, бо спочптку тре отримать свідоцтво про народження дитинки, а потім прописатиї ї(чи як там ця процедура нині називається)

Звичайно ще рано - як народити то і виникне у вас право на цю допомогу.

До пологів ви отримаєте лікарняні по вагітності і пологам, якщо працюєте це десь ваша середня зарпалата за 5 місяців - якщо ні там свій розрахунок.
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#3415
але якщо не працюю, то мені теж повинна видати цю ж допомогу держава.
а для цього потрібні документи та заява.
думаю на 5 місяці буду починати ходити по кабінетах)))
Аватар користувача
дякуючі kompot
#3417
Йанка писав:але якщо не працюю, то мені теж повинна видати цю ж допомогу держава.
а для цього потрібні документи та заява.
думаю на 5 місяці буду починати ходити по кабінетах)))
Якщо не працюєте, то вам потрібно буде звернутись у службу зайнятості і стати на облік, якщо не стоїте, запість допологового лікарняного у консультації на 30 - му тижні Вам видадуть довідку, з якою звертаєтесь у службу зайнятості, там ще якісь папери і соцзабез має виплатити Вам так звані "декретні", а одноразаву вже після народження
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3459
Inneska писав: Одразу ти отримаєш 4800, а залишок від 12500 рівними частинами протягом року
Дякую...а я чула від подруги, що вона відразу щось около 6 тис. получила....
Аватар користувача
дякуючі bob
#3471
Rina писав:Дякую...а я чула від подруги, що вона відразу щось около 6 тис. получила....
Вона народила першу дитину?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3472
Все вірно - я теж 6800 получила. Просто виплата повинна начислятися з дня народження, а поки документи оформляються і не одразу ж виплачуються проходе декілька місяців - от і виходе 4800+ по 680 десь ще місяці за два одразу
Аватар користувача
дякуючі Квіточк@
#5819
Всім привіт:) в мене питання трішки не по темі...
Моя подруга вагітна, займається оформленням декрету...
сказала, що їй повинні дати ПЕРЕДПОЛОГОВУ допомогу. Коли вона зібрала необхідні довідки і прийшла, куди треба (Забула написати, що вона студентка), її запитали про форму навчання і сказали, що так як вона вчиться на бюджеті, то передпологові гроші вона отримає лише за умови переходу на контракт... погодьтеся - безглуздо? допомога складає, здається, 700 грн. (за її словами)
чи законно це взагалі? а якщо б вона працювала або взагалі просто сиділа вдома... як тоді? :shock:
Аватар користувача
дякуючі kompot
#5824
Квіточк@ писав:що так як вона вчиться на бюджеті, то передпологові гроші вона отримає лише за умови переходу на контракт... погодьтеся - безглуздо? допомога складає, здається, 700 грн. (за її словами)
чи законно це взагалі? а якщо б вона працювала або взагалі просто сиділа вдома... як тоді? :shock:
незаконно, допомогу її ПОВИННІ виплатити....нехай не додумається переходити на контракт
Аватар користувача
дякуючі Квіточк@
#5829
та звісно не перейде!) тільки дурний додумається перейти на платне навчання заради одноразової допомоги перед пологами...
це їй необхідно звертатися туди знову і вимагати свої гроші?
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#5830
Я теж знаю вагітну студентку-державницю-їй сказали або степендія (десь600грн) або допомога на дитину-130.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!