МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3768
Це не дивно - адже твій організм переживає сильний гормональний вибух, нарешті можна розслабитися і не думати про контрацепцію, до того ж у вас вже другий триместр вагітності - закінчився токсикоз, але пузіко ще не заважає - самий мій улюблений час вагітності. :)
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3780
Хто порадить як переконати чоловіка, що секс під час вагітності - безпечний.
Аватар користувача
дякуючі bob
#3791
Rina писав:Хто порадить як переконати чоловіка, що секс під час вагітності - безпечний.
Ну, чоловіки зазвичай піддаються логіці, довіряють дослідженням, авторитетним лікарям. Може поспілкуватись про це з лікарем разом з чоловіком? Або пошукати в інеті відповідні статті?
дякуючі Irishka
#3797
Rina писав:Хто порадить як переконати чоловіка, що секс під час вагітності - безпечний.
Якщо ви вирішили народжувати разом із чоловіком, то думаю буде не складно привести його в жіночу консультацію і при ньому запитати про це у свого лікаря.

Єдине що мене турбує у цьому питанні, ви впевнені, що він не хоче займатися сексом саме через цю причину?
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3800
Irishka писав:
Єдине що мене турбує у цьому питанні, ви впевнені, що він не хоче займатися сексом саме через цю причину?
Ну це він так каже - але у мене не має інших причин на це. Тому що до вагітності усе було добре. Та і зараз наши відносини такі ж теплі як і раніше, просто він якось проникся історіями про викидні......
Аватар користувача
дякуючі Юлианна
#3900
Не знаю,але ми з чоловіком не відмовляємося від сексу))Лікар каже що якщо все в порядку то можна(тільки без фанатизму) :shock2:
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#3905
Rina писав:
Irishka писав:
Єдине що мене турбує у цьому питанні, ви впевнені, що він не хоче займатися сексом саме через цю причину?
Ну це він так каже - але у мене не має інших причин на це. Тому що до вагітності усе було добре. Та і зараз наши відносини такі ж теплі як і раніше, просто він якось проникся історіями про викидні......
Я і я не уявляла, що секс під час вагітності може призвести до викидня, а взагалі наскільки велика така імовірність?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3910
Atlika писав:
Rina писав:
Irishka писав:
Єдине що мене турбує у цьому питанні, ви впевнені, що він не хоче займатися сексом саме через цю причину?
Ну це він так каже - але у мене не має інших причин на це. Тому що до вагітності усе було добре. Та і зараз наши відносини такі ж теплі як і раніше, просто він якось проникся історіями про викидні......
Я і я не уявляла, що секс під час вагітності може призвести до викидня, а взагалі наскільки велика така імовірність?
Це небезпечно тільки тоді, коли є загроза - тоді ризик велик і краще потерпіти.
Аватар користувача
дякуючі Юлианна
#3914
Я теж не чула про таке,але насправді ризикувати не варто)
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3919
Дівчата бережить себе, але ж не хвилюйтесь без причини

на деякий час потрібно відмовитися від сексу у випадках:

- накладення шва на шийку матки,
- при кровотечі
- при передлежанні плаценти,
- при загрозі зриву - у випадках гормонального порушення,
а також якщо попередня вагітність закінчилася викиднем ( у тій строк коли це сталося.
Аватар користувача
дякуючі Юлианна
#3939
Добре коли чоловік цілком і повністю тебе розуміє в таких питаннях.
Аватар користувача
дякуючі bob
#3955
Inneska писав:а також якщо попередня вагітність закінчилася викиднем ( у тій строк коли це сталося)
Пів-місяці до і після - достатньо?
Тобто весь інший час протипоказань немає? Я питаю лише про ситуацію з попереднім викиднем.
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3962
Юлианна писав:Добре коли чоловік цілком і повністю тебе розуміє в таких питаннях.

ой, мій не тільке розуміє, а навіть перебільшує - ледве випросила "першу" шлюбну ніч :)
Востаннє редагувалось 02-04-2009, 22:42:48 користувачем Rina, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3983
Розкажіть йому про те, що дитинка під час сексу відчуває себе - як в джакзі і їй це подобається. А позитивні емоції мами - добре впливають на його розвиток, та частіше розповідайте, що добре себе відчуваєте, і усі страхи позаду.
Аватар користувача
дякуючі Bila-G
#4480
susanna писав: Скажу по секрету, в останні неділі вагітності я отримувала більше задоволення від сексу, ніж в невагітному стані :) наскільки я знаю, це повязано з опущенням шийки матки

Це правда)))))
Я зара на 38 неділі))))) І хочу сказати, що задоволення виросло втричі з початку вагітності точно!!!
Бажаю всім такого :bugaga: !!!

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!