МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі Renna
#8617
Тільки "ушастий нянь"
дякуючі МаМаша
#8773
Я еще иногда мылом пользовалась, когда в ручную стирала. А в машине только "ушастый нянь"
дякуючі desik85
#9143
Привіт. Я користуюсь порошком амвей SA8 BABY. Він протестований педіатрами, дерматологами і алергологами. Можна прати при 30-градусній температурі, відбілювач на основі кисню, а саме головне в ньому не має фосфатів.
дякуючі Kwittochka
#9639
Я стираю только в мыльных орехах.
дякуючі Olivia
#9799
Мы брали ушастый нянь, пользовались долго, и все было хорошо, а потом началась аллергия, в начале вообще отказалась от порошка, перешла на мыло, сейчас пользуюсь галинкой
дякуючі svetlana_poltava
#9989
madlen писав:Я теж користуююсь "Ушастий нянь"! Але ви почитайте його склад і склад звичайного прального порошку, вони майже нічим не відрізняються, це трішки непокоїть.........
Звичайно ж непокоїть і навіть дуже. Моїй доньці хоч вже 8 років (тобто не дуже мала), але в нас є схильність до алергії. Перепробувала кілька безфосфатних засобів, але жоден не сподобався, тому що навіть при додатковому пранні залишалися частинки прального порошку в складках одягу - це зовсім незрозуміло, адже безфосфатні засоби повинні гарно розчинятися у воді. Нарешті я знайшла безфосфатний рідкий миючий засіб - концентрат американської фірми NSP. Коштує звичайно недешево - 137 грн. за 1 літр засобу, але рекомендації отримала дуже гарні. До того ж його вистачає надовго. І я зовсім не розумію тих мам, які рекомендують Ушастий нянь - вони напевно не читали його склад - він просто не може бути гіпоалергенним - не треба вірити всьому, що написано.
дякуючі Sofi-ya
#46190
я все вещички вообще мылом стирала. Никакого порошка! Химия!

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!