МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

дякуючі юрист Вікторія
#63402
Цей вид захисту полягає у тому, що окремі угоди потребують додаткових гарантій щодо захисту прав власника, що досягається нотаріальним посвідченням набуття та передачі прав власності. Воно є юридичною фіксацією набуття прав власника, яке знахо¬диться в основі вирішення судами спорів про порушення такого права.Вчинення нотаріальних дій покладається нанотаріусів. У на¬селених пунктах, де нотаріуси відсутні, нотаріальні дії вчиняють уповноважені на це посадові особи виконавчих комітетів. Нотаріальні контори в межах своєї компетенції посвідчують угоди, щодо яких законодавством встановлено обов'язкову нота¬ріальну форму (договори купівлі-продажу, міни, дарування, довічного утримання, про заставу нерухомого майна, про відчуження земельних ділянок, Договори позики). Для стягнення грошових сум або витребування їх від боржни¬ка нотаріуси вчиняють виконавчі написи на документах, що вста¬новлюють заборгованість. Протести векселів про неоплату вчиня¬ються нотаріусами відповідно до законодавства України про переказний або простий вексель. Протести по них вчиняються за місцем знаходження платника або за місцем платежу. Нотаріальний захист прав суб'єктів господарської діяльності у відносинах з іноземними партнерами здійснюється шляхом ви¬користання норми права країн іноземного партнера. Повнота нотаріального захисту прав суб'єктів господарюван¬ня забезпечується також їх правом на оскарження виконаних нотаріальних дій або відмову у їх виконанні.
дякуючі vita.s
#63414
Добрый день! Если я хочу купить несколько швейных машинок и сделать мини ателье на дому.Мне необходимо регистрироваться как предприниматель? :)
дякуючі юрист Вікторія
#63415
Звичайно, потрібно. Для початку Ви повинні обрати вид економічної діяльності для ФОП за Класифікатором видів економічної діяльності та зареєструватися в відділі статистики.
А для здійснення державної реєстрації підприємця (СПД) необхідно звернутися до суб’єкта державної реєстрації.
Документи, що подаються для державної реєстрації:
Заява про державну реєстрацію ФОП;
Заява про обрання ФОПспрощеної системи оподаткування та/або реєстраційна заява про добровільну реєстрацію як платника податку на додану вартість – за бажанням заявника;
Якщо документи подаються особисто, заявник пред’являє свій паспорт громадянина України.
Ви повині стати на облік в податкову інспекцію та в Пенсійному фонді за місцем провадження діяльності. деталі Ви можете дізнатися, коли звернетеся до центру надання адміністративних послуг за місцем проживання.
Аватар користувача
дякуючі Студенкточка
#63458
Процедура может быть и сложная, но тем не менее, ее не избежать. Другое дело когда речь идет об обжаловании решений налоговой. Все делается конечно же через суд. Вот здесь можете найти подробную информацию о самой процедуре обжалования, сколько это стоит mib.od.ua/our-services/nalogovie-spory/obzhalovanie-resheniy .Компания имеет большой опыт работы,а значит можно полагаться на их помощь. Ведь бывают ситуации, когда налоговая инспекция просто придирается и незаконно выписывает штрафы, блокирует работу и так далее.
Востаннє редагувалось 06-09-2018, 12:26:27 користувачем Студенкточка, всього редагувалось 1 раз.
дякуючі юрист Вікторія
#63465
Віденська конвенція ООН про договори міжнародної купівлі-продажу товарів 1980 р. розуміє під такими договорами угоди про купівлю-продаж товарів "між сторонами, комерційні підприємства яких знаходяться в різних державах: а)коли ці держави є Договірними державами; або б)коли, згідно з нормами міжнародного приватного права, застосовується право Договірної держави. Перелік товарів, на які не поширюється дія Віденської конвенції: 1)Товарів, придбаних "для особистого, сімейного або домашнього користування"; 2)Товарів з аукціону; 3)В порядку виконавчого провадження чи іншим чином у силу закону;4)Фондових паперів, акцій, забезпечувальних паперів, оборотних документів і грошей; 5)Суден водного та повітряного транспорту, а також суден на повітряній подушці; 6)електроенергії.
#64624
Ігор, Черкаси: чи повинен боржник платити мені відсотки?

відповідь юриста.

Згідно ч.2 ст. 625 ЦК України боржник, який прострочив виконання грошового зобов'язання, на вимогу кредитора зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом. Можете добиватися через суд, щоб Вам сплатити заборгованість.
Слух

Для всех любителей азарта на сайте онлайн казино […]

Заикание

ДЯкую

Обязательно нужно попробовать.

Подбор подарка

Нещодавно з дружиною отримали подарунок від старшо[…]

Ще більше корисного та цікавого!