МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

#65081
отримання Вами кредиту не перешкоджає отриманю допомоги, оскільки для ЦЗ важливо, чи маєте ви офіційну роботу, чи ні. Приховати факт працевлаштування, в т.ч. за цивільно-правовим договором, сьогодні неможливо, оскільки між Державною службою зайнятості, Пенсійним фондом України і Державною фіскальною (податковою) службою проводиться обмін даними (звірка). У разі виявлення розбіжностей між даними, зазначеними у довідках про середню заробітну плату, з даними ДФСУ або наявності інформації про доходи, отримані особою, яка перебуває на обліку як безробітна, від здійснення підприємницької діяльності, виконання роботи за трудовим договором, у тому числі за сумісництвом та під час роботи за кордоном, виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими угодами, ведення особистого селянського господарства тощо, працівники центру зайнятості мають право здійснювати перевірки достовірності даних, зазначених у довідках про середню заробітну плату безпосередньо у роботодавця.
#65082
Таня, Золотоноша, Доброго дня. Чи можу я стати на біржу праці, якщо у мене є земельний пай,і я його здаю в оренду. Маю прибуток 2000 грн в рік.

Відповідь юриста:
Під час постановки на облік майновий стан безробітного не враховується. Члени особистого селянського господарства, якщо вони не є найманими працівниками, у відповідності до ч. 3 ст. 6 Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття", мають право на забезпечення за цим Законом за умови сплати страхових внесків.
Слух

Для всех любителей азарта на сайте онлайн казино […]

Заикание

ДЯкую

Обязательно нужно попробовать.

Подбор подарка

Нещодавно з дружиною отримали подарунок від старшо[…]

Ще більше корисного та цікавого!