МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

#5289
Доброго дня, я знаходжуся на пятому місяц ваг тност , мене цікавить таке питання.
На даний момент я ніде не працюю не навчаюсь, на яку матеріальну допомогу я можу розраховувати по народженню дитини, крім разовоі допомоги, які документи та в який термін я маю подавати?
Дякую наперед, тому що ще ніразу не отримала точної відповіді, надіюсь ще на цей сайт
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#5292
Законом України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», крім допомоги при народженні дитини, також передбачена щомісячна допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку в розмірі, що дорівнює різниці між прожитковим мінімумом, встановленим для працездатних осіб, та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше 130 гривень.

Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку призначається з дня звернення за її призначенням, але не раніше ніж з дня, що настає після закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами для непрацюючих осіб, та виплачується щомісяця з дня призначення зазначеної допомоги по день досягнення дитиною вказаного віку включно.

В разі, якщо мати народженої дитини є одинокою, для такої категорії осіб додатково виплачується допомога на дітей одиноким матерям у розмірі, що дорівнює різниці між 50 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

Така допомога призначається з місяця, в якому було подано заяву з усіма необхідними документами, та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 18-річного віку (якщо діти навчаються за денною формою у вищих навчальних закладах I - IV рівня акредитації та професійно-технічних навчальних закладах, - до закінчення такими дітьми навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років) включно.

Крім цього, для малозабезпечених сімей Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» передбачена допомога розмір, якої визначається як різниця між прожитковим мінімумом для сім'ї та її середньомісячним сукупним доходом, який обчислюється за методикою, встановленою спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері праці та соціальної політики, але цей розмір не може бути більшим ніж 75 відсотків прожиткового мінімуму для сім'ї.

Для призначення та виплати вказаних допомог необхідно звернутися до органу праці та соціального захисту населення за місцем проживання.

відповідь надано сайтом http://www.precedent-94.dp.ua
Аватар користувача
дякуючі Совулька
#6963
Це зрозуміло! Однак мені ще відомо, що крім тих 12,240 тисяч грн та щомісячної допомоги до трьох років є можливість отримати ще одноразову допомогу після народження дитини для не працюючої матері. ЇЇ виплачує соцзабез при наданні певних довідок. Тому що, якщо, наприклад, мама працювала і пішла в декрет із своєї роботи, то їй виплачується допомога у вигляді 126 календарних днів (70 днів до пологів і 56 днів після) фондом соціального страхування із тимчасової втрати непрацездатності, а якщо була безробітною, тоді допомагає соцзабез. Чи дійсно існує така допомога? Чи потрібно якось зареєструватись в соцзабезі перед пологами? В якому розмірі може бути така допомога?
Дякую
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6968
Совулька писав:а якщо була безробітною, тоді допомагає соцзабез. Чи дійсно існує така допомога? Чи потрібно якось зареєструватись в соцзабезі перед пологами? В якому розмірі може бути така допомога?
Дякую
я отримувала таку допомогу. Довідки в різних випадках потрібні різні. Якщо ви хочете отримати допомогу, вийшовши у декрет в 30 тижнів вагітності, то перш за все, треба взяти довідку у жіночій консультації в свого дільничного гінеколога, яка вказує період надання допомоги, також потрібно копію паспорта, мені ще й довідка з університету потрібна була. Допомога була мізерною - загалом склала 600 грн за весь час, але так як я лежала на збереженні - то гроші на ліки пішли.

щодо грошей на маля(12 400), то за ними треба прийти десь через півтора місяці після народження дитинки(але краще сходити в собес і уточнити), вони повинні точно сказати дату, коли з*явитись і які документи потрібні - свідоцтво про нар.дитини - треба точно, так що не відтягуйте і отримайте свідоцтво вчасно.

також ви можете отримувати допомогу від підприємства, де працювали до декрету, або від держави, якщо не працювали і не навчаєтесь на стаціонарі - мінімальна допомога складає 131грн щомісяця напротязі півроку, після чого документи треба подавати заново(бо вона виплачується лише в тому випадку, якщо офіційно ви не працюєте і доглядаєте за дитиною).
Аватар користувача
дякуючі НАДЮСЬКА
#7336
В Україні є допомога Батькам які ніде не працюють, які умови щодо одержання цієї допомоги, які докупенти потрібно здавати, і скільки грошей нараховують. Підкажіть будь ласка?
Аватар користувача
дякуючі Капітошка
#7968
У 2008 році нараховували по 630,а потім по 720гр.Першу одноразову точно не памятаю.Після року по 130 гр.З 1 січня 2011року наскільки знаю,то виплати залежать від прожиткового мінімуму на момент народження.
дякуючі SocPracivnyk
#10595
Доброго дня!

Хочу повідомити, що інформація про різні види соціальних допомог, як з державного так і місього бюджетів можна отримати на сайті "Львів соціальний" http://www.social.lviv.ua/

Тут багато корисної інформації про соціальний захисту молодих мам.

очень интересно, спасибо!

Лазер: медицинские эффекты Лазер высокой интенсив[…]

Во второй половине дошкольного возраста появляется[…]

Биоакустическая коррекция – это способ, […]

Ще більше корисного та цікавого!