МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

розділ для публікації важливих оголошень від адміністрації

Модератор: модератори

#788
В цій темі обговорюються питання, що стосуються нашої акції в місті Кіровограді.

Як ви можете прийняти участь:
- зібрати старі речі/іграшки і передати нам. Це ви можете зробити в будь-який час. Телефонуйте за номером 80986073625 (Олексій)
- перевести нам гроші на вебмані гаманець - Z841627264316. Обов'язково вкажіть ваше ім'я, щоб ми могли написати про вас на нашому сайті
- піти з нами і разом привітати дітей з Новим Роком
- принйяти участь, як інформаційний спонсор, розмістивши у себе банер чи посилання на акцію (банер можна взяти на сайті)
Востаннє редагувалось 18-12-2007, 20:11:33 користувачем der kommandant, всього редагувалось 4 разів.
дякуючі Salariss
#817
У мене є організаційне питання )) Як передбачається вітати - кожен сам заздалегідь готує подарунок - чи скидаємось і купуємо централізовано?
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#818
Все залежить від вашого бажання. Ми збираємо гроші на подарунки, та якщо ви бажаєте щось подарувати від себе - ми тільки за.
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#840
На рахунок дати - скоріше все це буду четвер 27 грудня. Нас готові приняйти тільки зранку, а точніше 8-9 година ранку. Не дуже оптимістично, виходячи з того, що у всіх ще не вихідні. Я ще все буду уточнювати у понеділок, можливо вдасться перенести час візиту.
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#844
Точна дата - 27 грудня, 9 ранку. Тож цього разу ми тільки даруємо подарунки. Наступного разу ми більше приділимо уваги такому заходу.
Всі, хто хоче передати нам подарунки чи гроші на них можуть це зробити або сьогодні, або завтра до 1500. Контактний телефон - 80986073625

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!