МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

дякуючі irynka88
#8187
Дівчатка, допоможіть мені з моєю проблемою...В мене 31-32тиждень вагітності, на 30-му мені сказали на УЗД,що у мене 3-ій ступінь старіння плаценти......На скільки це погано? А ще, моя лікарка запевняє мене, що через це може завмерти плід,...і тому мені обовязково потрібно лягати в стаціонар....До цього часу я ніколи не лягала в лікарню....тому ,що не було потреби,я себе почуваю дуже добре....живіт ніколи не болить,..дитина поводиться спокійно! Порадившись із акушеркою....та ще однією лікаркою ,вони мені сказали що це нормально,.....і стаціонар не потрібен, можна попити вітаміни.Але моя скаженіє і сказала, що декрету мені не видасть доти, доки я не відлежу в лікарні(((( Що мені робити?Наперед вдячна усім!
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#8197
моя власна думка - лягайте в лікарню!!! будьте під наглядом. якщо є хоч найменші сумніви щодо "нормальності" ситуації, то в першу чергу думайте про дитину і її безпеку. доносіть хоча б до 36 тижня. потім критичний період закінчується.
дякуючі irynka88
#8199
Побувавши у лікарки я АФІГЕЛА......і це ще мягко сказано!!!
Вони написали направлення у лікарню, в якому мене там мають лікувати зовсім від іншого....не того , що пише УЗД!
Я звідси зробила висновки.....вони мусять ставити майже усіх на лікарняне для галочки і не тільки! Вот так лікують наші лікарі
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#8200
спробуйте сходити до кількох лікарів. із одним і тим же узд пройдіть консультацію у різних спеціалістів.
дякуючі irynka88
#8201
я вище писала, що проходила. Вони сказали, що це нормально у всіх майже вагітних є такі ступені.....Так що незнаю....у четвер повинна йти на капання перше, а там глянем)) Мож їй від того легше стане...головне щоб моїй дитині не стало гірше....а то я б цього не простила...
Дякую за пораду)
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#8202
навіть не знаю що сказати.... мені нахабних лікарів під час вагітності, на щастя, не траплялось. а в лікарки цієї яка репутація? ви, до речі, можете лягти на стацонар, але відмовитись від препаратів - треба лише підписати папірець про те, що із можливими наслідками ви ознайомлені. я так в свій час відмовилась від Гініпралу - бо мене від нього трясло і в холодний піт кидало... це ваше право.
Аватар користувача
дякуючі Nora
#9702
Я бы тоже проконсультировалась с несколькими врачами, или спросила бы у знакомых, чтоб посоветовали хорошего, но точно.
Аватар користувача
дякуючі Вендета
#39399
с проблемами надо срочно к гинекологу...
Аватар користувача
дякуючі Маркиза
#39412
конечно, а что тянуть..так только хуже.
Аватар користувача
дякуючі Маркиза
#40604
обязательно, чем дальше тянешь, тем только хуже

🛃 Потрібна допомога з митним оформленням? Митний б[…]

Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

Ще більше корисного та цікавого!