мама тато
Форум для батькiвПравилаКористувачiМiй профiльПошукFAQГрупиУвійти, щоб переглянути приватні повідомленняВхід
Зареєструватись

Вопрос
Перейти до сторінки 1, 2  далі

Цей форум закрито   Цю тему закрито    МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей -> Пропозиції, побажання, прохання
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Анюта

ПовідомленняНаписане: 31-10-2007, 13:45:46    Тема повідомлення: Вопрос Відповісти цитуючи

Очень интересный, а главное нужный сайт.
Есть только маленький вопросик к создателям сайта.
Будут ли материалы на русском языке?
Просто мы с мужем недавно на Украине, и не совсем комфортно и легко читать на украинском.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
aronskaya
модератор

ПовідомленняНаписане: 31-10-2007, 18:51:46    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Доброго дня. Наш сайт створено для українських батьків, тому всі матеріали на сайті будуть виключно українською мовою. Та, можливо, на форумі хтось захоче спілкуватися російською - так можуть з'явитися матеріали російською. І ще одне: створюйте, будь ласка, повідомлення з більш інформативними назвами (пункт 2.4.1 Правил форуму).
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Анютка

ПовідомленняНаписане: 06-02-2011, 14:13:57    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Не знаю, де поставити питання-задам тут.
ui quest Трапляється на екрані замість www.abrakadabra. написано щось інше напр.[color=blue]"корисна інформація"[/color], і цей текст виділений і клікальний, як це зробити?
Догори
der kommandant
Site Admin

ПовідомленняНаписане: 06-02-2011, 15:10:33    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вам треба скористатися наступною конструцією:

[code:1]

[url=http://mama-tato.com.ua]корисна інформація[/url]

[/code:1]
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Анютка

ПовідомленняНаписане: 06-02-2011, 23:41:14    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дякую за лікбез, -тобто на різних сайтах, це робиться по-різному?
Догори
der kommandant
Site Admin

ПовідомленняНаписане: 07-02-2011, 02:44:37    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Це взагалі має назву bb-codes, тобто спеціальні коди - для цього форуму вони такі. Для іншого можуть мати інший формат. Коли наводите мишку на кнопку (наприклад B чи Quote), то є підказка, як цей код використовувати
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
bossy2601@mail.ru

ПовідомленняНаписане: 13-07-2012, 15:17:09    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Як поміняти логін?
Догори
der kommandant
Site Admin

ПовідомленняНаписане: 19-07-2012, 12:38:15    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

[quote="bossy2601@mail.ru"]Як поміняти логін?[/quote]
доброго дня, напишіть в ПМ мені, який ви бажаєте логін і ми вам його поставимо
Догори
Кисло-солодка

ПовідомленняНаписане: 20-07-2012, 14:47:09    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привіт! Я новий користувач, хотіла додати допис в тему "Консультація гінеколога", але бачу, шо тема заблокована. Це означає, шо тепер на форумі немає діючих консультацій гінеколога? Дякую.
Догори
der kommandant
Site Admin

ПовідомленняНаписане: 20-07-2012, 15:20:27    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

[quote="Кисло-солодка"]Привіт! Я новий користувач, хотіла додати допис в тему "Консультація гінеколога", але бачу, шо тема заблокована. Це означає, шо тепер на форумі немає діючих консультацій гінеколога? Дякую.[/quote]

Доброго дня, так, зараз в нас немає консультанта-гінеколога, щоб відповісти на ваше запитання
Догори
Ludmilka-Milka

ПовідомленняНаписане: 22-11-2012, 17:42:48    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Доброго дня! Потрапила на ваш сайт, знайшла цікаву інформацію.
Зареєструвалась і зайшла на форум, але бачу, що форум у вас неактивний. Аж 1 користувач і 4 гості.
Побажання - розвивати форум, щоб було цікаво спілкуватись.. хоча існують і інші подібні форуми, де більш цікаво, невже ви не хочете щось вдосконалити?
Догори
der kommandant
Site Admin

ПовідомленняНаписане: 22-11-2012, 18:55:08    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

[quote="Ludmilka-Milka"]Доброго дня! Потрапила на ваш сайт, знайшла цікаву інформацію.
Зареєструвалась і зайшла на форум, але бачу, що форум у вас неактивний. Аж 1 користувач і 4 гості.
Побажання - розвивати форум, щоб було цікаво спілкуватись.. хоча існують і інші подібні форуми, де більш цікаво, невже ви не хочете щось вдосконалити?[/quote]

Доброго дня, хочемо, проте частіше за все сили йдуть на сайт. Якщо у вас є ідеї щодо вдосконалення - пишіть у лічку.
Догори
valya silman

ПовідомленняНаписане: 11-01-2013, 13:56:48    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Доброго дня. Я згідна, сайт просто чудовий, але є багато питань, а відповідей нема. Можливо адміністратору потрібно якимось чином проінформувати більше народу. Наприклад розповсюдити свої контакти в соціальних мережах ( я наприклад своїм знайомим даю ваші веб).
Догори
der kommandant
Site Admin

ПовідомленняНаписане: 15-01-2013, 17:51:56    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

[quote="valya silman"]Доброго дня. Я згідна, сайт просто чудовий, але є багато питань, а відповідей нема. Можливо адміністратору потрібно якимось чином проінформувати більше народу. Наприклад розповсюдити свої контакти в соціальних мережах ( я наприклад своїм знайомим даю ваші веб).[/quote]
Доброго дня, дякуємо за добрі слова. Якщо ви про питання до консультантів, то наразі доступних нема, поступо шукаємо нових
Догори
mislaura7

ПовідомленняНаписане: 31-01-2015, 07:55:26    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Зазвичай такі теми створюються коли хтось потребує допомоги, але в мене все навпаки. Я хочу запропонувати допомогу!
Ми с друзями можемо і знаємо де взяти кошли на лікування або реабілітацію хворих діточок, тому зараз займаємося пошуком таких дітей.
Багато людей соромляться звертатися за допомогою, може серед Ваших знайомих є саме такі?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника AIM Yahoo! Messenger MSN
Показувати:   
Цей форум закрито   Цю тему закрито    МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей -> Пропозиції, побажання, прохання Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

Перейти до:  
Ви можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі