МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

отримання Вами кредиту не перешкоджає отриманю допомоги, оскільки для ЦЗ важливо, чи маєте ви офіційну роботу, чи ні. Приховати факт працевлаштування, в т.ч. за цивільно-правовим договором, сьогодні неможливо, оскільки між Державною службою зайнятості, Пенсійним фондом України і Державною фіскальною (податковою) службою проводиться обмін даними (звірка). У разі виявлення розбіжностей між даними, зазначеними у довідках про середню заробітну плату, з даними ДФСУ або наявності інформації про доходи, отримані особою, яка перебуває на обліку як безробітна, від здійснення підприємницької діяльності, виконання роботи за трудовим договором, у тому числі за сумісництвом та під час роботи за кордоном, виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими угодами, ведення особистого селянського господарства тощо, працівники центру зайнятості мають право здійснювати перевірки достовірності даних, зазначених у довідках про середню заробітну плату безпосередньо у роботодавця.
Таня, Золотоноша, Доброго дня. Чи можу я стати на біржу праці, якщо у мене є земельний пай,і я його здаю в оренду. Маю прибуток 2000 грн в рік.

Відповідь юриста:
Під час постановки на облік майновий стан безробітного не враховується. Члени особистого селянського господарства, якщо вони не є найманими працівниками, у відповідності до ч. 3 ст. 6 Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття", мають право на забезпечення за цим Законом за умови сплати страхових внесків.

Причины и следствия К примеру, тонзиллит хроничес[…]

Первый год. невролог. Норма или патология. Вашему […]

Сколиоз

Жуков Андрей Владимирович Лечение сколиоза у школь[…]

Ярослава: я виходжу на роботу, але мені кажуть, що[…]

Ще більше корисного та цікавого!