МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

дякуючі юрист Вікторія
Олексій Луганська область питає: "скільки голів великої рогатої зудоби можна утримувати у сільському «спальному» районі на ділянці 10-20 сотих?"

Існують Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів, затверджених наказом Міністерства охорони здоров'я України від 19.06.96 р. № 173. Там є розміри санітарно-захисних зон від сільськогосподарських підприємств до житлової забудови та прирівняних до неї об'єктів. Державний контроль за дотриманням вимог цих Правил здійснюється органами, установами та закладами державного санітарного нагляду України. Отже, Ви повинні звернутися до них за місцем проживання, і надати документацію, щодо утримання тварин.
дякуючі юрист Вікторія
Ольга Олегівна Черкаси питає: я буду представник у справі від міськради у справі по землі, оскаржувати буду право власності, до якого суду подати?

Відповідь юриста:
Відповідно до пункту 1 частини 2 статті 17 Кодексу адміністративного судочинства України, юрисдикція адміністративних судів поширюється на публічно-правові спори, зокрема спори фізичних чи юридичних осіб із суб'єктом владних повноважень щодо оскарження його рішень (нормативно-правових актів чи правових актів індивідуальної дії), дій чи бездіяльності. Рішенням Конституційного суду України від 01.04.2010 №10-рп/2010 встановлено, що органи місцевого самоврядування під час реалізації свої функцій у сфері земельних відносин виступають як субєкти владних повноважень, тому розгляд справ, коли б одним із учасників є орган місцевого самоврядування, має відбутися в рамках адміністративного судочинства.
Олег, Полтавська область, чи можу стати до цз щоб мати статус безробітного, маю земельний пай, але не оборобляю, в оренді він.

Відповідь юриста: Шановний Олег, право власності на земельний пай не є перешкодою для реєстрації в службі зайнятості та отримання в установленому законодавством порядку допомоги по безробіттю. Не можуть отримати статус безробітного лише особи , які є членами особистого селянського господарства.

Причины и следствия К примеру, тонзиллит хроничес[…]

Первый год. невролог. Норма или патология. Вашему […]

Сколиоз

Жуков Андрей Владимирович Лечение сколиоза у школь[…]

Ярослава: я виходжу на роботу, але мені кажуть, що[…]

Ще більше корисного та цікавого!