мама тато
Форум для батькiвПравилаКористувачiМiй профiльПошукFAQГрупиУвійти, щоб переглянути приватні повідомленняВхід
Зареєструватись

Штучне вигодовування,яку суміш обрати?
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі

Цей форум закрито   Цю тему закрито    МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей -> Штучне годування
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Verunya

ПовідомленняНаписане: 03-02-2012, 02:35:18    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Да, смеси нужно подбирать индивидуально, чтоб врач толковый советовал или понимающие в этих вещах).
моему сыночку после рождения, первое, что попало в желудочек это смесь (он лежал в детском отделении). Там всем заливают одно и тоже. Когда мне его вернули, он рвал так..., я не могу передать. Он заливал кровать почти полностью, что меняла простыни каждые несколько часов. Ленты пускал на пол комнаты.
Важно кормить детей качественными продуктами!!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Иванна доченька

ПовідомленняНаписане: 03-02-2012, 11:47:17    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

[b]Verunya [/b] что именно ваш сынок кушал?
Догори
Verunya

ПовідомленняНаписане: 03-02-2012, 17:24:42    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я уже не помню. Это было еще в роддоме (первые дни жизни). Я в стрессовом состоянии не очень обращала внимания на такие вещи. Меня больше волновало тогда выживет ли он.
Догори
Verunya

ПовідомленняНаписане: 03-02-2012, 17:41:22    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А потом нам сказали давать NAN кисломолочный, Симбитер, Лацидофил.
Догори
Иванна доченька

ПовідомленняНаписане: 07-02-2012, 10:55:14    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Нан и мы пробовали. хорошая смесь. и наши смеси Малышка ничего, не было срыгиваний.
Догори
Irina.

ПовідомленняНаписане: 28-02-2012, 17:38:59    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Підскажіть хто спробував суміш Малютка premium (Хорол). Цікавлять Ваші враження???
Догори
Verunya

ПовідомленняНаписане: 17-03-2012, 05:21:52    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Какое-то название на М начинается давали в роддоме моему. Может Малютка?.. Ой, не помню. Лучше уж НАН, мне так кажется.
Догори
О__-няня

ПовідомленняНаписане: 23-04-2012, 20:33:50    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я годувала синочка грудьми лише три тижнi. Почались проблеми з грудьми(стався застiй, бо годувала лише одною, а iншу зцiджувала) почали колоти антибiотики, а дитинi порадили давати бактерii i далi годувати. Я не хотiла ризикувати здоровям свого малятка, тому зразу почала давати сумiш Хумана пре. Дитина добре наiдалася, проблем з травленням не було i я нiби знову на свiт народилася, коли перестала годувати груддю. Це досить дорога сумiш (500гр=100грн), але на здоровi своэi дитини економити не варто.
Догори
*Natalina*

ПовідомленняНаписане: 23-06-2012, 20:09:59    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

[quote="Verunya"]А потом нам сказали давать NAN кисломолочный, Симбитер, Лацидофил.[/quote]

Все правильно вам сказали. Нам тоже когда то лацидофил помог. Я благодарна врачам.
Догори
Мамочка Ксюша

ПовідомленняНаписане: 08-07-2013, 12:44:51    Тема повідомлення: Штучне годування Відповісти цитуючи

Я за штучне годування після 6 місяців, вибирала смісь Нутрилон, прогодувала до 2 років на ньому, залишилась задоволена.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
lesjonok83

ПовідомленняНаписане: 23-12-2013, 18:57:50    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

У меня такая же проблема была, врач порекомендовала допаивать малыша, хоть и спорят врачи между собой до сих пор - типа надо давать или не надо допаивать. Что ж - это дело индивидуальное. Нам - помогло. Допаивала по чайно ложчке между кормлениями. Воду сначала кипятила, а потом перешла на десткую покупную. Вроде ничего. "Малятко", Вевибиту. И хоть там написано, что не надо кипятить, но я осторожничала - все равно кипятила.
Догори
Milla

ПовідомленняНаписане: 20-03-2014, 22:20:45    Тема повідомлення: питание Відповісти цитуючи

До года ели растворимые кашки, перепробовали все. Остановились на Хумане. Молочная овсяная с персиком - вкусная и ароматная. Ненавязчивый приятный натуральный вкус (а то бывают явно "химические" запахи и вкусы), легко разводится (без комков, теплой водой). Ребенок ел с удовольствием. я тоже, честно говоря, не прочь была за ним доесть))
Догори
Zoya

ПовідомленняНаписане: 29-03-2014, 20:20:47    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

о кашках Хумана можно писать долго перепробовали практически все каши - ни одна не ушла в корзину, все очень вкусные. Домашние такие вкусные не получаются
Догори
НатальяКатко

ПовідомленняНаписане: 09-05-2014, 13:58:44    Тема повідомлення: со смеси Відповісти цитуючи

Так как мы на смеси Хумана, и она нам подходит, то и кисломолочку вводили этой же фирмы. Малышу нравится. Проблем с желудком не наблюдалось.
Догори
Рита55

ПовідомленняНаписане: 19-10-2014, 04:05:18    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

[quote="Irina."]Підскажіть хто спробував суміш Малютка premium (Хорол). Цікавлять Ваші враження???[/quote]
мне очень нравиться Малютка Премиум, хорошая смесь, очень похожа на грудное молоко, не содержит пальмового масла
Догори
Показувати:   
Цей форум закрито   Цю тему закрито    МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей -> Штучне годування Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі
Сторінка 4 з 7

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі