МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3593
Дівчата, а у якому віці у ваших дітей з'явилися перші зубки? У нас ще не має.
Аватар користувача
дякуючі bob
#3602
У Ігорьоні - старшого - перший зуб з"явився в рік і місяць. Взагалі ми хотіли, щоб пізніше, бо, кажуть, тоді вони міцніші. Але аж так пізно, не очікували. Знайома стоматолог сказала, щоб не хвилювались, бо коли зубів немає через якусь патологію, то це неможливо пропустити - ясна і дитина не виглядають здоровими. У меншого перший зуб з"явився раніше, у 8 місяців. Подивимось, які з них будуть міцнішими.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3616
у нас просто по аналізу Сулковіча - три плюси, що говорить про те, що кальцій вимивається з організму. А ось по крові - кальцій і фосфор нормі. Я даю їй кальцій, їмо вже сирок, але якось все одно хвилююся.
Аватар користувача
дякуючі bob
#3621
Inneska писав:у нас просто по аналізу Сулковіча - три плюси, що говорить про те, що кальцій вимивається з організму.
Якби після 1.1 зуби не з"явились, ми б теж сдавали аналізи.
Ви знаєте, коли у зуби з"явились у Вас і Вашого чоловіка? Лікарі пояснювали, що час появи зубів - вроджене явище і залежить від батьків. Якщо у Вас це було пізно, то і у донечки рано не буде.
У нас у тата зуби з"явились після року і до двадцяти п"яти років він не знав толком, що це за лікар - стоматолог.
А ще, якщо є проблеми з зубами, лікарі це визначають по зовнішньому вигляду ясен і по болісним відчуттям у дитини.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3622
У нашого тата, та і у всей його родини, як раз є ці проблеми із зубами, Боже позбав доньку від такого - "щастя". А у мене у 7 місяців був перший зуб, у чоловіка трохи пізніше - вони не зовсім пам'ятають :[
Аватар користувача
дякуючі bob
#3628
Inneska писав:У нашого тата, та і у всей його родини, як раз є ці проблеми із зубами, Боже позбав доньку від такого - "щастя". А у мене у 7 місяців був перший зуб, у чоловіка трохи пізніше - вони не зовсім пам'ятають :[
ага, у нашого меншого моє "щастя"...
То скоро чекайте на перший зубик ;)
дякуючі Irishka
#3631
У сина перший зуб з"явився у півроку, а у доньки вже не пам"ятаю.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4324
У нас виклювався перший нижній зубок!!!!! А появу зуба рахують від цього моменту або доки він повністю не вилізе? Ложечкою поторкала - цокотіт
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4922
З появи нашого другого зуба пройшло 2 місяці, а наступних ще не має. Скажіть, у кого таке було? Це дуже страшно?
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5612
В мого старшого сина перші зубки з явилися в 6 місяців, а у другого в 5 місяців. Але моя бабуся казала , що чим довше нема зубів тим вони довше збережуться. Не знаю правда це чи ні.
дякуючі svetohek
#5866
[size=0][/size]
Моїй донечці 3 місяці .Вона часто лиже кулак. Невже в неї скоро будуть зубки .І ще чула про мазь яка послаблює біль коли починають вилазити зубки. Напишіть хто користувався такою мазью які були результати.
дякуючі JuliaL
#5872
ми користуємось гелем Бебі дент
дякуючі JuliaL
#5915
дівчата скажіть в когось лізли зубки з температурою? як довго трималась температура? в нас третю добу температура, при цьму нема ні насморку, ні кашлю, горло спокійне, дивились два лікаря кажуть що це зуби дають температуру :shock:
дякуючі Nelisa
#6891
в нас перший зубчик виліз в 6 місяців зараз маєм 8 вже є три :banzai:
Аватар користувача
дякуючі Ylia
#6920
JuliaL, а температура яка?

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!