Календарь беременности и взросления ребенка

Новорожденный по месяцам

Костюмована вечірка – мабуть, найкраща ідея для дитячого свята!

Костюмована вечірка – мабуть, найкраща ідея для дитячого свята!

Звичайно ж, плануючи дитяче свято, ви хочете, щоб і винуватцю торжества, і його маленьким гостям було цікаво і весело. А що може бути цікавіше за вечірку в карнавальних костюмах, де кожен малюк зможе спробувати себе в новій ролі, яку сам для себе обере?

Пам'ятаєте, як всі ми любили вбиратися і переодягатися, коли були маленькими? Так, сучасні дітлахи відрізняються від нас, але від перевтілення в улюблених героїв і персонажів вони як і раніше в захваті! Навіть найпростіші ігри на переодягання стимулюють розвиток дитячої творчості та уяви, емпатії та соціальних навичок, розвивають смак до одягу. Крім того, це неймовірно весело! А ще – тільки уявіть, якими класними будуть фото з вечірки, особливо, якщо ви виберете відповідний до тематики свята банер для фотосесії на http://happy-party.com.ua/shop/banner-dlja-fotossesii і організуєте святкову фотозону!

Де взяти костюм для дитячої карнавальної вечірки?

Звичайно ж, ви завжди можете взяти костюмчик напрокат в магазині свого міста. Але ми рекомендуємо купити малюкові його власний костюм. По-перше, вам не потрібно буде переживати, хто носив наряд до цього, і наскільки ретельно його прали. По-друге, у вашого чада попереду ще не одне свято, а значить, без діла костюм точно лежати не буде. По-третє, ці наряди також можна буде використовувати для фотосесій та ігор на переодягання.

Яку тематику вибрати?

Тут вам, перш за все, потрібно виходити з інтересів і захоплень малюка і його друзів. А потім звузити вибір можна, спираючись на наявний бюджет, адже декорації, частування і розваги можуть коштувати по-різному, як раз в залежності від тематики.

Щоб вам було, від чого відштовхуватися, ось список найбільш популярних тематик для дитячих костюмованих вечірок:

- Природа і звірі. Дітвора може вбратися як звірятами, так і метеликами, бджілками і іншими комахами; а також квіточками, деревами, ягідками, фруктами і т.д.

- Принцеси і лицарі. Мабуть, одна з найулюбленіших серед дітлахів тематика. Причому, щоб надати гостям більший вибір, в дрес-код можна вписати і фей, і ельфів, і інших створінь з казок про принцес і доблесних лицарів.

- Супергерої. На тлі всіх цих фільмів і мультфільмів від Marvel, DC Comics і т.д., тема супергероїв зараз надзвичайно актуальна, і у кожного сучасного малюка є свій улюблений персонаж.

А можна і зовсім без теми – нехай кожна дитина просто вбереться в того, в кого хоче. У будь-якому випадку буде яскраво, весело і неймовірно цікаво.

Чому вам варто організувати костюмовану вечірку для дітвори?

Костюмована вечірка – одна з найвеселіших ідей для дитячого свята. Але і крім цього є кілька хороших причин організувати таку вечірку для малечі:

- це прекрасна можливість для дітей поспілкуватися поза школою або садком, причому в абсолютно новій, і навіть чарівній, обстановці;

- це відмінний привід дістати з «засіків» улюблені костюми і одягти їх ще раз (ну, або купити нові, що не менш приємно і захоплююче);

- це – нескінченне натхнення для ігор на уяву.

Крім того, буквально кожна дитина буде в захваті від такого свята!

Файлы для скачивания

Интересный материал для вас