Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Усі статті

Золоті підвіски SOVA

Магазин Sovajewels спеціалізується на продажу унікальних авторських ювелірних прикрас. Підвіски є невід'ємною частиною завершеного образу, адже тільки завдяки одному цьому виробу буденний настрій змінюється святковим.

Консультація дитячого офтальмолога

Хто такий дитячий офтальмолог

Офтальмолог (окуліст) – це фахівець з очних хвороб і проблем із зором. Дитячий офтальмолог спеціалізується на особливостях зростаючих очей. Існує безліч факторів, від недоношеності до генетичної схильності, які можуть впливати на те, яким буде зір дитини і майбутнього дорослого.

Відпочинок на морі в сезоні 2020 обіцяє багато сюрпризів

Відпочинок на морському узбережжі – завжди чудова ідея! Це не тільки дуже корисно, але і кожен раз море нових вражень в колі сім'ї або найкращих друзів. А чи замислювалися ви над тим, як багато сюрпризів і приємних вражень може принести вам ваша наступна відпустка на Чорному морі в сезоні 2020?

Як відсвяткувати День Святого Валентина, якщо немає на кого лишити дитину?

Відмічання Дня Святого Валентина вже міцно ввійшло в українську культурну традицію. Це свято двох закоханих сердець, та нерідко постає питання, як відсвяткувати День Закоханих, якщо немає на кого залишити свою дитину. Ця обставина ні в якому разі не має стати на заваді святкуванню, яке черговий раз дасть вам змогу продемонструвати одне одному свої почуття.

Безпека дитини в зимовий період: все, що варто знати батькам (частина 3)

Зимовий спорт і активний відпочинок: техніка безпеки

Ці поради допоможуть вам уникнути травм під час активного зимового відпочинку...

Дитяча казка: Як перемогти дракона

За високими горами, в темній печері жив Дракон. Він хотів завоювати Королівство, але Король в цьому Королівстві був хорошим командиром. Армія під його керівництвом вміла дати відсіч будь-яким атакам Дракона.

Як повернутися у робочий режим після сезону свят

Ось і добігають кінця новорічні свята, яких ми так довго чекали! А тепер доводиться повертатися у звичайні будні з їхніми графіками та обов’язками. Часто буває важко повертатися у робочий режим після довготривалих святкувань, відпустки чи канікул. Ось кілька правил, які допоможуть вам прийти у робочу чи навчальну форму.

Безпека дитини в зимовий період: все, що варто знати батькам (частина 2)

Поширені проблеми зі здоров'ям в зимовий період

Є деякі захворювання і проблеми зі здоров'ям, які частіше трапляються саме в зимовий період. Знаючи про них, ви будете готові.

Сноубординг з дітьми: з чого почати? (Частина 4)

Сноубординг для дітей: найважливіші питання і відповіді

З якого віку можна починати навчати дитину сноубордингу?

Дитяча казка: Таємниця Сніговика Біллі

Мабуть, ви чули, що всі сніжинки різні. Та вони різні не лише зовні: деякі з них чарівні. Саме з таких чарівних сніжинок був зроблений Сніговик Біллі.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас