Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Усі статті

Дитяча казка: Як кіт подружився з мишеням

Мама миша говорила сину мишеняти: «Поки ти маленький, не ходи на вулицю сам. Там багато небезпеки для малюків, наприклад, машини і коти ». Мишеня слухало, погоджувалося, але думало, що з ним нічого поганого не станеться.

10 причин, чому вам варто почати свій маленький бізнес вже сьогодні

Чи займаєтеся ви вже підприємницькою діяльністю, чи тільки збираєтеся спробувати, новий власний бізнес дасть вам необмежені можливості для фінансового і особистого росту. Займаючись улюбленою справою, ви будете отримувати задоволення від роботи кожен день, зможете приймати власні рішення, вчитися на власних помилках і розвиватися так, як вам того хочеться!

8 березня: жіночий погляд на чоловічі подарунки

Подарунки – це приємний сюрприз! Принаймні, так має бути. Етикет говорить про те, що людина, яка отримала подарунок, має відкрити його і радіти. Але мало хто з людей про це знає, а ще менше – так робить. В основному ми розкриваємо подарунки так, щоб той, хто дарує не бачив, наскільки він нам сподобався.

Прогулянки з динозаврами і зустріч з князем Володимиром: як віртуальна реальність допомагає вчитися

Західні колеги українських вчителів більше експериментують з новими технологіями і використовують віртуальну реальність (virtual reality), як додаток до підручників і наочних посібників. VR-гаджети доступні нарівні з мультимедійними проекторами та інтерактивними дошками, а виробники пристроїв і програмного забезпечення залучають до створення контенту авторитетні інститути. Корпорація Microsoft, наприклад, уклала партнерську угоду з міжнародною освітньою компанією Pearson для створення навчальних програм на платформі Windows Mixed Reality (MR).

Справи сімейні: як зрозуміти, що час звернутися за допомогою до сексолога?

Нас виховали так, що секс – це інтимна тема, і обговорювати з кимось ще таке питання просто непристойно. А що робити, якщо з якихось причин саме цей аспект ваших взаємин на даному етапі не влаштовує вас? Власне, для цього і існують психотерапевти-сексологи, готові допомогти впоратися з непростою і такою особистою ситуацією.

Купуємо для малюка: декілька порад для найдорожчих покупок

Покупки для малюка в будь-якому випадку стануть справжнім випробуванням для бюджету молодої сім'ї. Але не варто «кидатися» буквально на все, адже можна вибрати лише те, що дійсно буде необхідно немовляті і його батькам. Повірте, без деяких речей дійсно можна обійтися, і ми допоможемо вам визначити, що дійсно важливо купити для крихітки, чекаючи на поповнення в родині.

Смачні ідеї для букетів до 8 березня

Кожен чоловік хоча б один раз в житті дарував солодощі або фрукти до свята. І навіть якщо він вибрав подарунок, то його обов'язково супроводжують або цукерки, або квіти, або фрукти. Останній тренд – об'єднати всі три в одному!

Правильна городня композиція – запорука врожаю!

Наближається весна, а з нею – час для городніх робіт. Багато овочів, фруктів і зелені можна виростити на присадибній ділянці. Такі посіви здатні займати мінімум місця, але давати врожай, достатній для забезпечення сім'ї необхідними продуктами до столу. При правильному плануванні території та розташуванні посівів на ній ви отримаєте ефектний результат. Але один з найважливіших аспектів, про які важливо пам'ятати – це що і коли необхідно посадити, щоб отримати очікуваний збір.

Надувні басейни Intex – секрети для дбайливих батьків

Незаперечні переваги надувних басейнів Intex зробили їх визнаними лідерами ринку, таку водойму можна поставити навіть на невеликій ділянці і насолоджуватися літнім відпочинком. Якщо ви не бажаєте витрачати велику суму грошей на купівлю та установку капітального штучного резервуара, радимо купити надувний басейн Інтекс та відпочивати без зайвого клопоту.

Дитяча казка: Маленький лицар та Злодій Мікроб

В казковому королівстві жили-були мама Королева та батько Лицар. У них народилося три сини. Два старші сини виросли великими, кремезними хлопцями та стали лицарями, як батько. Вони захищали королівство від ворогів та завжди були першими в усіх справах, де потрібна була міць та сила. А третій, молодший син Королеви та батька Лицаря, якого звали Альберт, виріс маленького зросту та щуплий. Він був таким слабким, що навіть бігати йому було важко, не те, що воювати. Через це Альберт страждав, і лише уві сні бачив себе великим та сильним.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас