Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Усі статті

Як освіжити свою шкіру цієї весни?

Ваша шкіра виглядає трохи втомленою, блідою або навіть неоднорідною після зими? Добре, що саме зараз у вас є час подбати про неї і подарувати їй той необхідний заряд енергії! – Наші поради допоможуть вам підготувати шкіру до теплого весняного і літнього сезону.

Туш для вій: правила використання

Туш для вій є в косметичні чи не кожної жінки. Навіть ті пані, які не дуже люблять фарбуватись і використовують мінімум косметики не виключають із свого арсеналу туш, адже вона є улюбленим «інструментом краси» для багатьох: кілька точних помахів руки – і ваш погляд особливо виразний.

Дитяча казка: Жаба та чарівний камінець

Жила-була в пустелі ящірка. Вона мала гарну вдачу, була розумною, веселою й чуйною, тому у неї було багато друзів. Усі мешканці пустелі любили та поважали її. Усі, окрім плямистої жаби. На відміну від ящірки, у жаби був кепський характер. Жаба була злою буркотливою скнарою, була невихованою, тому ніхто не хотів з нею дружити. Однак плямиста жаба заздрила ящірці і звинувачувала її в своїй самотності.

Чи мають постити вагітні жінки?

Продовжуючи тему посту, яка останнім часом активно піднімається на нашому сайті, доречним буде згадати про піст під час вагітності - питання, яке також є дуже актуальним зараз.

Вініри - в чому секрет їх сьогоднішньої популярності в Україні?

Природна, щира і білозуба усмішка здатна прикрасити будь-яку людину. Але коли зуби, особливо передні, мають якусь ваду (пожовкла емаль, сколи, тріщини, темні плями й інші дефекти), люди соромляться усміхатися. Проте зараз естетична стоматологія творить чудеса, допомагаючи вирішити практично будь-яку проблему і виправити наявні недоліки. Одним зі способів зробити усмішку ідеальною є встановлення становка вінірів в Києві та інших містах країни.

Великодні поробки з дітьми: милі тваринки з крашанок

До свята Великодня – менше місяця. Звичайно, поки що фарбувати яйця ніхто не збирається. Проте як на рахунок того, щоб вже почати працювати з малечею над великоднім декором? Наприклад, цих милих звіряток ви можете зробити як з варених яєць (з яких потім напевно придумаєте, що приготувати), так і зі спустошеної яєчної шкаралупи (щоб зберегти поробки довше).

Які бувають види швейних машинок?

Швейні машини – потрібна річ для тих, хто займається пошиттям одягу. Сучасні швейні машини вже давно є високотехнологічним апаратом, який може виконувати складні завдання при пошитті нижнього і верхнього одягу, постільної білизни, головних уборів і так далі. Дане обладнання розрізняють як за набором функцій і за своїми характеристиками, так і за ціною. Для того, щоб визначитися з моделлю, потрібно заздалегідь вирішити для себе, для якої мети необхідний пристрій, і для якого рівня складності завдань він призначений.

Панікуєте через коронавірус? – Ось, що ви можете зробити з цим!

Здається, весь світ говорить про коронавірус COVID-19. Інтернет переповнений різноманітною інформацією про все, що з ним пов'язано, а ваші родичі і співробітники (якщо ви, звичайно, не працюєте вже вдома) жваво обговорюють все прочитане про нього в соціальних мережах.

Дитина і піст

Чи мають діти постити? Можливо у Вас також виникало таке питання, особливо воно є актуальним зараз, у час Великого Посту, який є одним з найбільш суворих та шанованих постів у християн. Найповніше та найдостовірніше відповість на це питання, звісно, священик, проте, оскільки ми вже зачепили тему посту, хочемо навести кілька тез з цього приводу.

Сім смертних гріхів, про які варто згадати під час Великого Посту

Звичайно, про них слід згадувати не лише під час постування. Їх потрібно знати та старатися не допускати у своє життя, щоб не зробити його власними ж руками важчим, ніж воно могло би бути.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас