Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Усі статті

Ким може працювати матуся у декреті?

Декретна відпустка — це період, коли мама майже весь свій час присвячує дитині та домашньому побуту. Перший рік після народження дитини взагалі вважається найбільш стресовим. І зазвичай ні в кого не виникає навіть думки про те щоб, знайти собі якийсь підробіток на час декрету. Але згодом стає легше. І вже на другому-третьому році матусі всерйоз розмірковують над тим, щоб почати працювати і поповнювати сімейний бюджет.

Як навчитися отримувати задоволення від виснажливої ролі батьків (частина 1)

Коли ми дивимося на рекламні ролики підгузків (і, можливо, на якусь «зразкову» маму на ігровому майданчику), складається враження, що батьківство – це найблаженніший досвід і єдине справжнє щастя, яке може статися з нами. Наче воно наповнене дитячими посмішками, перемогами у шкільних конкурсах та прекрасними новими досягненнями, якими малюк просто тішить регулярно.

Як купувати товари для тварин в інтернеті безпечно?

Кожен, хто має у себе домашнього улюбленця, незалежно від того, то собака чи гризун, знає, наскільки важливо організувати правильне харчування та якісний догляд за твариною. Крім того, домашня тварина – це величезна відповідальність та регулярне приділення уваги. На щастя, сьогодні не варто бігати по зоомагазинам, щоб купити корм для тварин чи якийсь аксесуар, адже будь-який інтернет зоомагазин може запропонувати необхідний продукт. При цьому, у віртуальних магазинах є певні ризики, яких варто уникати.

Війна, страх і відчай: чи можливо в такий час залишатись у ресурсі?

Страх, паніка, постійний стрес та відчай, життя у підвішеному стані та постійне очікування змін на краще – це нормально під час війни. Як і безпричинні сплески оптимізму та надії. У ці трагічні часи наша психіка випробовується на міцність, почуття та емоції постійно змінюються, і ця «норма» – наша нова реальність. Як же не дати собі застрягти в негативі, навчитися жити і залишатися в ресурсі, незважаючи на воєнний час?

Перша медична допомога дітям за невідкладних станів

Невідкладна медична допомога дітям включає комплекс дій, яких необхідно дотримуватись у форс-мажорних випадках. Далі обговоримо принципи надання невідкладної медичної допомоги дітям.

Порушення гормонального фону – причини, симптоми та лікування

Від балансу гормонального фону залежить здоровий стан організму — від зросту та ваги до роботи внутрішніх органів людини. Своєю чергою порушення негативно впливає на здоров’я людини.

Дитяча казка: Чаклунка Гидота

Далеко в лісі жила стара зла чаклунка Гидота. Колись у молоді роки вона робила людям багато поганого. Але чим старшою ставала, тим менше в неї залишалося сил на чаклунство. Нарешті, Гидота стала такою старою, що навіть дрібні пакості забирали в неї багато сил.

Красиві вірші і смс-привітання до Дня Матері

В День Матері щиро бажаю,
Краси, насолоди і вічної вроди!
Від Бога – здоров’я, сил – від природи!
Тепла і натхнення, любові і сміху,
Від рідних і друзів – безмежної втіхи!

Як побороти синдром фантомної сирени?

За період війни багато звичайних повсякденних звуків для більшості стали лякаючими, адже асоціюються тепер із сиренами, ворожими літаками, ракетними ударами тощо. А іноді ці звуки можуть звучати в голові навіть за умов тиші, змушуючи боятися та ховатися. Усе це називається синдромом фантомної сирени, який не тільки заважає жити, а й негативно позначається на ментальному здоров'ї. Як же з ним боротися?

Вишиванка – 7 фактів, про які ви могли не знати

Вишиванки завжди були предметом гордості та особливим символом українського народу. У кожного українця, що поважає себе, в гардеробі знайдеться вдома вишиванка. Адже це не лише модне рішення, а й надзвичайно ефективний оберіг від різноманітних неприємностей. Зараз досить просто купити вишиванку практично в будь-якому місті України, адже з кожним роком кількість магазинів, що їх продають, неухильно зростає.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас