Календарь беременности и взросления ребенка

Новорожденный по месяцам

Як правильно вибирати дитячу одежу: 3 найважливіші правила

Як правильно вибирати дитячу одежу: 3 найважливіші правила

До дитячої одежі вимог може бути значно більше, ніж до дорослої. І навіть враховуючи сучасні модні тенденції, коли дитячий образ має значною мірою наслідувати дорослий, не можна ставити знак «=» між особливостями вибору одягу для вас і для малечі.

3 найважливіші критерії вибору дитячого одягу

1 – якість

  1. Матеріал. Тканина має бути комфортною, м’якою, ніжною і приємною на дотик. Багато що залежить від складу і якості обробки ниток. Річ має бути хоча б на 50% з натурального матеріалу (льон, бавовна, шерсть, ангора, шкіра тощо). Натільна білизна – мінімум на 90% з бавовни. Синтетичні добавки зроблять виріб міцнішим і стійкішим до зношування та прання.

  2. Барвник. Неякісний барвник може не лише швидко позбавити річ пристойного вигляду, а й відбиватися на шкірі та навіть викликати дерматологічні захворювання. Понюхайте річ, вона повинна мати приємний запах нового одягу. Якщо ви почуєте навіть слабенький хімозний запах, відмовтеся від покупки.

  3. Шви мають бути охайними, акуратними і негрубими.

  4. Фурнітура. Застібок має бути небагато, вони мають бути невеликі, немасивні та негрубі, аби дитині нічого не могло тиснути. Важливо, аби одяг можна було легко вдягати та знімати.

2 – комфорт


Дитина дуже вразлива до дискомфорту, і якщо у новому вбранні вона не почуватиметься зручно, воно їй швидко обридне.
  1. Одяг легко вдягати і легко знімати за будь-яких умов. Перевдягання не повинне бути надто довгим, інакше воно дратуватиме дитину і вироблятиме в ній неохайність, бо дитина під кінець просто втомиться від цього заняття. Також важливо, коли привчаєте малюка до туалету, вибирати штанці, які можна без проблем зняти.

  2. В одязі легко: ходити, сидіти, рухатися, стояти. Саме тому важливо під час примірювання дати дитині порухатися, посидіти, присісти у вибраній одежі. Часто труднощі складає одяг, що резинкою чи поясом тисне на животик, одяг, що погано тягнеться, коли дитина намагається присісти чи потягнути ногу, тощо.

3 – розмір


Аж до підліткового віку більшість речей малечі буде актуальна лише 1-2 сезони. Тому не варто за один раз набирати багато одягу з довгим рукавом чи штанів. Сукні, спіднички, футболки, теніски носяться довше.

Можна брати річ «на виріст», на 1-2 розміри більше. При цьому, враховуйте фактор зручності: довгі штани не повинні волочитися, а сорочка не повинна висіти мішком. В жодному разі не купуйте речей, які вже трохи замалі, бо дитині буде незручно.

В нагоді стануть і речі-трансформери: сорочки, у яких можна відкатати рукав і зробити «літній» варіант, штанці, з яких можна зробити потім шорти тощо.

Джерело: https://l-carousel.com.ua/

Файлы для скачивания

Интересный материал для вас