Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Секс під час вагітності: найкращі пози

Секс і вагітність

Упродовж століть про секс під час вагітності не прийнято було говорити. Для наших прародителів, мало інформованих лікарями і знахарями, секс «в положенні» був чимось негігієнічним, заразливим. Якби вони придивилися до цього питання уважніше, вони б зіткнулися з абсолютно іншою картиною: сьогодні живіт вагітної жінки еротичний, вагітні зірки знімаються голими для модних журналів, а медики рахують статевий акт під час вагітності таким же або навіть здоровішим заняттям, ніж в «звичайному» стані.

Наявність сексуального бажання під час вагітності залежить не тільки від особливостей кожної окремої жінки, але і від строку вагітності.

Згідно всіх проведених досліджень, у 54% жінок протягом перших трьох місяців вагітності сексуальне бажання знижується у зв´язку з фізичними змінами в організмі, а також через токсикоз, нудоту на початковій фазі. Також створює свій вплив і психологічний чинник – страх перед появою на світ нової істоти.

Але все це закінчується на четвертому місяці вагітності. Організм жінки вже перебудувався, гормональний фон стабілізувався, і лібідо зростає. З цієї миті і до шостого або сьомого місяця жінка відчуває потребу в активному статевому житті, швидше і легше збуджується. Зовнішні і внутрішні статеві губи під час статевого акту збільшуються, і тому секс приносить більше задоволення, в окремих випадках жінки навіть досягають багатократного оргазму.

З шостого місяця вагітності, 75% пар продовжують вести нормальне статеве життя, тоді як 25% відчувають дискомфорт через великий живіт і неспокій за стан дитини, що заважає їм нормально займатися сексом.

Сексуальні пози для вагітних

На боці

Ця поза дуже зручна, якщо живіт вже дуже великий. Жінка лягає на бік, а чоловік – позаду неї, підтримуючи тілом частину її ваги. При необхідності, для полегшення статевого акту, чоловік піднімає і підтримує рукою ногу жінки. Така поза допомагає уникнути тиску на плід, крім того, чоловік має можливість пестити груди і живіт своєї партнерки.

Лицем до лиця

Жінка сідає зверху на свого партнера. У такій позі вона може контролювати глибину проникнення і ритм. Хоча ця поза може показатися важкою для жінки на п´ятому або шостому місяці вагітності, це не зовсім так: чоловік може використовувати свої стегна або коліна як опору для партнерки, щоб їй було зручно і вона зосередилася на рухах.

Секс на спині

Вагітна лягає на спину, а чоловік проникає в неї збоку, лягаючи під її стегна. Ця поза хороша для жінок на четвертому місяці вагітності або на раніших термінах, оскільки, починаючи з п´ятого місяця, із-за тяжкості матки секс в такій позі може спровокувати серйозні кровотечі.

Секс сидячи

Стілець може відмінно підтримати вагу двох тіл і зробити секс зручніше. Зрозуміло, чоловік сідає на стілець, а його партнерка – на нього, розсунувши широко стегна. Якщо термін великий, то жінка може сісти до партнера спиною.

Секс на колінках

Любителі цієї позиції можуть практикувати її протягом перших шести місяців вагітності. Важливо покласти під живіт партнерки подушки, щоб їй не було так важко.
>

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Как выбрать парфюм онлайн, если вы не нюхали его прежде?

Онлайн шопинг – это действительно удобно. Не нужно тратить время и силы на походы по магазинам и выстаивание в очередях. Дома за компьютером в любимой пижаме мы можем уделить выбору товара столько времени, сколько хотим, и в итоге можем еще и сэкономить. Но есть тут единственный недостаток – прийти может не совсем то, чего мы ожидаем. Особенно это касается оттенков косметики и ароматов парфюмерии.

Корректирующее белье: все вопросы, которые могут интересовать современных женщин

Как говорил женщинам знаменитый дизайнер Оскар де ля Рента: «Ходите так, будто за вами идет еще трое мужчин». Даже если вы не уверены в своей фигуре, с современным корректирующим бельем это возможно. Оно способно убрать немало лишних сантиметров и сделать силуэт невероятно стройным!

Модные тенденции в 2017 году

Каждая женщина стремится выглядеть сногсшибательно всегда и везде. А ведь усилий для этого нужно приложить немало. Необходимо помнить о каждой мелочи, будь это цвет сумочки или же длина волос. И все это должно отвечать последним требованиям моды, за тенденциями которой порой так сложно угнаться!

Мужчины тоже могут страдать от послеродовой депрессии

Почти каждая молодая женщина кроме неимоверного счастья от появления малыша на свет в той или иной степени испытывает и послеродовую депрессию. А последние новости в области медицины, наверняка, удивят новоиспеченных мамочек – оказывается, что мужчины могут быть солидарны не только с представителями сильного пола, но и со своими вторыми половинками. Ученые уверяют, что многие мужчины также впадают в состояние послеродовой депрессии и даже выяснили основные причины этого.