Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Депресія під час вагітності

Депресія у вагітних

Симптоми депресії та емоційної подавленості у вагітної жінки небезпечні тим, що можуть викликати ускладнення під час пологів, а також вони в два рази збільшують ризик передчасних пологів, - попереджують спеціалісти. Чим серйозніші ознаки депресії, тим вищий ризик.

Вони можуть суттєво вплинути на фізичне та психологічне здоров’я матері й дитини та на 60% збільшити вірогідність пологів у строк, менший за 37 тижнів, - кажуть лікарі. Вони також додають, що 41% вагітних жінок переживає мало виявлений чи значний стрес, а поміж тим передчасні пологи є однією з основних причин смертності немовлят.

На думку акушерів центру Kaiser Permanente /США/, для нормального розвитку плоду потрібна здорова плацента, а функції плаценти, у свою чергу, залежать від гормонів, які контролюються головним мозком. Депресія на ранніх стадіях вагітності, нервове напруження, яке відчуває жінка, негативно впливають на нейроендокринну систему, а потім і на плацентарну функцію, що погіршує здоров’я маляти.

Читайте також розгорнуту статтю про післяпологову депресію.


За матеріалами uaua.info

>

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Як одягатися в кожному з триместрів вагітності: перший триместр

Коли мова йде про те, як одягатися під час вагітності, комфорт і стиль тут – ключові фактори. Але те, що вам підходить на 9 тижні, може абсолютно не підійти вже на 14, а те, що відмінно сиділо на другому триместрі може просто виглядати недоречно під кінець вагітності. Тому ми пропонуємо вам поради експертів, які розповідають, як одягатися на кожному з триместрів, щоб всю вагітність виглядати і почуватися чудово.

Чому вагітні жінки обожнюють соління та мають інші пристрасті до їжі?

Чому вагітні жінки обожнюють соління та мають інші пристрасті до їжі? Які причини можуть бути у харчових примх у майбутніх мам? Читайте у нашому матеріалі!

Що варто зробити під час вагітності (другий триместр)

Другий триместр

#5: Поговоріть з начальством

Для багатьох жінок це може бути найнервовішим моментом за всю вагітність. Багато жінок чекають другого триместру, коли вже немає ризику зриву вагітності. У будь-якому випадку, зізнатися босові вам доведеться, так як животик рано чи пізно стане дуже помітним. Тому зберіться з думками і не переживайте, адже найголовніше зараз – ваш малюк.

Що варто зробити під час вагітності (перший триместр)

Від початку вагітності до пологів потрібно стільки всього встигнути зробити! Як же зібратися з думками, нічого не упустити і, не витрачаючи зайвих нервів, підготуватися до народження дитини?