Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Депресія під час вагітності

Депресія у вагітних

Симптоми депресії та емоційної подавленості у вагітної жінки небезпечні тим, що можуть викликати ускладнення під час пологів, а також вони в два рази збільшують ризик передчасних пологів, - попереджують спеціалісти. Чим серйозніші ознаки депресії, тим вищий ризик.

Вони можуть суттєво вплинути на фізичне та психологічне здоров’я матері й дитини та на 60% збільшити вірогідність пологів у строк, менший за 37 тижнів, - кажуть лікарі. Вони також додають, що 41% вагітних жінок переживає мало виявлений чи значний стрес, а поміж тим передчасні пологи є однією з основних причин смертності немовлят.

На думку акушерів центру Kaiser Permanente /США/, для нормального розвитку плоду потрібна здорова плацента, а функції плаценти, у свою чергу, залежать від гормонів, які контролюються головним мозком. Депресія на ранніх стадіях вагітності, нервове напруження, яке відчуває жінка, негативно впливають на нейроендокринну систему, а потім і на плацентарну функцію, що погіршує здоров’я маляти.

Читайте також розгорнуту статтю про післяпологову депресію.


За матеріалами uaua.info

>

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Вагітність взимку: що варто і не варто робити майбутній мамі (частина 1)

Бути вагітною – це чудово в будь-яку пору року! Але взимку через холодну погоду це трохи складніше. Про те, як відчувати себе комфортно і не переживати про свою безпеку майбутній мамі в зимовий період – далі в нашій статті.

Плоскостопість: причини, симптоми, діагностика

Плоскостопість – це деформація стопи, при якій вона практично повністю або повністю торкається землі при наступанні, тобто практично або повністю відсутнє склепіння стопи. Це дуже поширене порушення, але виліковне, якщо вчасно приділити увагу здоров'ю своїх стоп і опорно-рухового апарату в цілому.

6 простих порад для стильної вагітності

Якщо ви вагітні, це ще не означає, що ви не можете модно одягатися і слідувати останнім трендам. Як кажуть експерти інтернет-магазину http://shopogolic-outlet.com.ua, щоб одягатися модно і сучасно протягом вагітності, вам просто потрібно вибрати тренди, які вам подобаються, і адаптувати їх під свою нову фігуру. Отже, спробуйте...

Краса майбутньої мами: догляд за шкірою обличчя під час вагітності

Дізнаючись про вагітність, ми намагаємося всіма способами захистити здоров'я майбутнього малюка і створити всі умови для повноцінного його розвитку. Крім харчування та здорового способу життя майбутньої мами важливу роль відіграє косметика, якою вона користується. Ви напевно вже встигли прочитати не одну статтю про те, яких інгредієнтів в косметиці варто уникати, і їх величезний список. Звідси відразу ж виникає питання – чим же тоді можна користуватися?