Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Ігри для дітей

Розвивайтеся гораючи! В цьому розділі ви знайдете безліч дитячих ігор для дому, вулиці і дитячих свят, а також розвиваючі ігри і конкурси для дітей будь-якого віку.

Зимові ігри для дітей (частина перша)

ЯСКРАВИЙ СНІГ

З якого віку пропонувати?
Гра підходить для діточок, які навчилися сидіти і на прогулянці вже визирають з коляски.

Що знадобиться?
Різнокольорова гуаш, вода, пластикові пляшки (краще невеликого розміру), маленькі баночки (добре підходять з-під дитячого харчування), пензлик, шило.

Дитячі розвиваючі і навчальні ігри на вулиці, ігри для дітей у школі і в дитячому садку (частина четверта)

Заборонений рух

Діти, йдучи по колу, повторюють всі рухи за вихователем, крім одного, наприклад: "Руки вгору!". Той, хто виконує "заборонений" рух, стає в кінець колони. Таким чином більш уважні діти опиняться на початку колони, і вони вважаються переможцями.

Снігові забави

Пам´ятаєте в дитинстві це радісне збудження, коли, прокинувшись, раптом виявляєш, що все навколо біле? Постарайтеся, щоб і ваші діти отримували задоволення від зими, тому як можна раніше поясніть їм, що коли випав сніг, це зовсім не означає, що вони повинні залишатися вдома - але, звичайно, для прогулянок у них має бути відповідний верхній одяг, щоб вони не замерзали і завжди залишалися сухими.

Дитячі розвиваючі й навчальні ігри на вулиці, ігри для дітей у школі і в дитячому садку (частина третя)

Встигни підібрати
У коло, діаметром 1 метр, стає учасник з волейбольні м´ячем у руках. Ззаду гравця лежать 8 тенісних (гумових) м´ячів. За сигналом учасник підкидає м´яч вгору, і поки він знаходиться в повітрі, намагається підібрати якомога більше м´ячів і, не виходячи з кола, піймати м´яч. Перемагає учасник, якому вдалося підібрати більше м´ячів.

Дитячі розвиваючі ігри на вулиці, ігри для дітей у школі і в дитячому садку (частина друга)

М´яч сусідові

Діти стоять по колу на відстані одного кроку одне від одного. Ведучий стоїть за колом. Гравці передають м´яч то направо, то наліво, але обов´язково сусідові. Завдання ведучого - торкнутися м´яча. Якщо ведучому це вдалося, то гравець у кого був м´яч, стає ведучим.

Дитячі розвиваючі й навчальні ігри на вулиці, ігри для дітей у школі та в дитячому садку

1: Безпритульний заєць

З числа гравців вибирається мисливець і бездомний заєць. Решта гравців - зайці, креслять собі коло, і встають в усередину. Безпритульний заєць тікає, а мисливець його доганяє. Заєць може врятуватися від мисливця, забігши в будь-яке коло, тоді заєць, що стояв у колі, повинен відразу ж тікати, тому що він стає бездомним, і мисливець буде його полювати. Як тільки мисливець зловить зайця, він сам стає зайцем, а колишній заєць - мисливцем.

Как выбрать правильный велосипед для ребенка

Велосипед для ребенка — намного больше, чем просто игрушка. Это возможность отправиться в самостоятельное путешествие, в котором он сам будет принимать все решения. Пусть даже первые поездки будут не дальше соседних домов, но в детском возрасте сам факт самостоятельности очень важен.

Кукла, как мостик в отношениях

В коморке, возле лифтовой, в коробке из под апельсин, обнаружила гнёздышко! Настоящее, свитое из тонких палочек, зубочисток, проволочек… а по середине два маленьких, белых яичка. Тут же возник образ сынки, вернее - его удивлённые глазёны, когда бы он увидел это чудо. «Папа-птичка и Мама-птичка, свили своё гнёздышко с любовью. Они каждую палочку приносили сюда в клювике, чтобы яичкам было тепло, и из них потом появились маааленькие птенчики».

Игрушки, как мамины помощники

Уже все мы давно приняли факт, что современный мир живёт в ускоренном ритме. Мы, как поезд, набирающий обороты, несёмся, сминая под собой дни, как бумагу, не оглядываясь ни на секунду назад.

Детские товары в сюжетно-ролевых играх наших детей

Воспитание ребёнка – сложный и хрупкий процесс длиною в жизнь. Как вести себя, что говорить, что запрещать, как реагировать….. много вопросов, на которые, к счастью, нет точных ответов. А к счастью, потому что существует только один судья критериев модели поведения - любящее материнское сердце.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас