Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Казки, вірші, скоромовки...

Розвивайтеся спілкуючись! У цьому розділі ви знайдете найрізноманітніші дитячі казки, українські вірші, скоромовки та загадки для дітей. 
скоромовки вірші, колядки, казки загадки

Дитяча казка: Як Мороз, Сніг та Вітер ходили на прогулянку

Жила-була Зима, і було в неї три сини – Мороз, Сніг та Холодний Вітер. Одного разу, коли Мороз і Сніг ще спали, Холодний Вітер вирішив прогулятися. Як тільки він виглянув на вулицю, дерева почали розгойдуватися. Здавалося, що вони ось-ось зламаються. Вітер зривав з дерев останні листочки, що залишилися з осені. Перелякані птиці поховалися, хто де зміг, розпушили пір'я, щоб зігрітися. Люди закрили вікна в своїх будинках, перехожі піднімали коміри і натягували на шапки.

5 причин полюбити аудіоказки

Казки для дітей не менш важливі, ніж правильні іграшки – вони розвивають уяву і вчать корисним речам. Але в наш час між тим, як забрати дитину з садка, нагодувати втомленого чоловіка після роботи, відвезти крихітку на спортивну секцію або уроки англійської, не те, що про книжки не згадаєш, а добре, якщо встигнеш наготувати на всю сім'ю і поприбирати. А ще на додачу барвисті дитячі книги стільки коштують, що не у всіх вистачає грошей регулярно купувати малюкові новий твір. Що ж робити?

Дитяча казка: Зайчина шубка

Зима нарядила дерева в снігові шуби. Прийшов час і зайці поміняти шубку – замість сіренької одягти нову, білу. Але наша зайка виявилася великою модницею.

Різдвяна казка: Фея Різдва

Маленька різдвяна фея вже знала, що це її останнє Різдво на Землі. Вже кілька десятків років саме її, найдосвідченішу фею, посилали до людей. Вона була головною берегинею різдвяних приготувань. Бо до цього свята кожна українська родина готувалася по-особливому, ставлячи на стіл традиційні дванадцять страв.

Дитяча казка: Сніговик і сніжинки

Зрадівши довгоочікуваного снігу, діти і дорослі разом зліпили величезного сніговика. Тепер він красувався посеред двору – з носом-морквиною, руками-гілочками і очима-камінчиками. У цього сніговика навіть була зачіска з ялинових гілок і справжні шапочка і шарфик. Діти і дорослі по черзі з ним фотографувалися. Стояв красень-сніговик і дуже пишався собою.

Дитяча казка: Жаб’яча пісня

Одному жабенятку мама сказала, що воно гарно співає. Тому воно вирішило порадувати своїм співом всіх, і одного разу почало голосно співати на болоті.

Дитяча казка: Гостинець для бабусі

Якось дівчинка Оксанка зібралася відвідати свою бабусю. Мама поклала їй у сумку пиріг – буде для бабусі гостинець. Пиріг був ще гарячим, та його смачний аромат чутно було на декілька кроків вперед.

Дитяча казка: Як старий годинник врятував Новий рік

Наближався Новий рік. У лісовому будинку Діда Мороза робота кипіла з ранку до пізнього вечора. Одні гноми – помічники Діда Мороза читали та сортували листи від хлопчиків та дівчат, інші домовлялися, щоб якомога більше дитячих бажань було виконано. А Дід Мороз планував свій новорічний маршрут на великій мапі, щоб встигнути привітати усіх діток. Все було як завжди напередодні свята. Але були у лісі ті, кому дуже не подобалася вся ця святкова метушня.

Дитяча казка: Кошик з добрими словами

Жив-був дуже сором'язливий хлопчик. Він соромився розмовляти з іншими людьми. Йому хотілося грати з дітьми, але він не знав, як їм про це сказати. А коли якась дитина запрошувала його пограти разом, він соромився і йшов в сторонку. Тому у нього зовсім не було друзів.

Оповідання «Чому Миколай щороку приходить до дітей з гостинцями?»

Давно-давно, шістнадцять століть тому, жив у місті Мирах, у Малій Азії, хлопець Миколай. Був він сиротою, його батько й мати померли, залишивши синові велике майно.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас