Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Будинок і все, що в ньому

В цьому розділі вы знайдете корисні поради з прибирання та утримання власного будинку, а також цікаві ідеї для інтер'єру та декору свого помешкання

Поради експертів: як розмістити острів на маленькій кухні?

Стильні та функціональні, кухонні острови можуть стати неймовірно вдалим рішенням. Крім того, що острівець може стати родзинкою вашої кухні, якщо його добре спланувати, він додасть робочого простору і місця для зберігання посуду і кухонного начиння, якого завжди так не вистачає. Крім того, острівець може і замінити стіл.

Привносимо в будинок трохи мистецтва, або як вибрати картину під інтер´єр

Перш за все, чому вам потрібні картини в будинку? У них немає практичного призначення, як у меблів, лампочок або штор. Але мистецтво має потужний емоційний вплив на кожного з нас і може кардинально змінити обстановку в будинку. Тому і вибирати картини варто дуже ретельно. Про те, як зробити правильний вибір для себе і свого інтер'єру, ми і поговоримо далі.

Як вибрати порошок для прання?

Якість прання залежить від багатьох факторів. Найголовнішим критерієм вдало відіпраних плям є вибір прального порошку або гелю. Чи вмієте ви грамотно вибрати засіб?

6 речей, на які необхідно звернути особливу увагу при покупці дитячої коляски

Дитяча коляска – дійсно непростий вибір, адже сучасні магазини пропонують настільки величезну кількість найрізноманітніших моделей і функцій. Плюс, користуватися нею ви будете не один рік, а значить, виріб повинен бути по-справжньому якісним, зручним і практичним. Щоб не розгубитися у виборі і купити саме те, що потрібно, не розпиляйтеся, а приділіть увагу найнеобхіднішим деталям.

Чому варто вибрати жалюзі та рулонні штори для кожної з кімнат вашого будинку

Всі ми знаємо, як сильно штори і жалюзі впливають на інтер'єр кожної з кімнат в нашому домі. Якщо ви хочете оновити інтер'єр, вибравши лише новий «одяг» для вікон, ви створите якісно нову атмосферу. Однак ще з минулих поколінь ми звикли робити вибір все ж таки на користь класичних штор (крім кухні і балкону, звичайно). Але раптом жалюзі, римські або рулонні штори стануть саме тим самим елементом, який якісно змінить весь ваш інтер'єр? Які ж аргументи висувають експерти на користь жалюзі в кожній з кімнат нашого будинку?

Дбаємо про одяг немовляти правильно

Правильний догляд за одягом новонародженого має ключове значення, адже шкіра малюка така ніжна і чутлива! Найменші помилки в догляді за речами немовляти можуть привести до алергій і подразнень, що приносить малюкові величезний дискомфорт. Як же правильно прати і очищати від плям ці маленькі милі дрібнички?

Купуємо шкільне взуття: 10 корисних порад

Дітлахи проводять близько 30 годин на тиждень в своєму шкільному взутті або ж 15 000 годин протягом навчального року. Ось чому вибір хорошого шкільного взуття для дитини є настільки актуальним питанням.

Все, що варто врахувати при виборі ліжечка для немовляти

Це одна з найбільших і найважливіших покупок для малюка і, звичайно ж, ви хочете зробити правильний вибір. Від заходів безпеки до дизайну дитячого ліжечка – тут потрібно врахувати дійсно багато всього. Що ж недосвідченій майбутній мамі вибрати те саме ліжечко?

Як вибрати правильний колір килима – поради експертів

Килимове покриття може бути одним з найскладніших компонентів декору, адже вибираючи килим, вам потрібно прийняти стільки важливих рішень: стиль, тип ворсу, малюнок, якість і, звичайно ж, колір. Як правило, саме колірна гамма стає найскладнішим рішенням для покупців. Уявити візуально, як буде виглядати той чи інший колір (малюнок) на підлозі кімнати досить складно, але, тим не менш, цей колір внесе помітні зміни в інтер'єр кімнати.

Як створити на стіні ідеальний колаж з фотографій

У вас в будинку є вільна стіна, яка так і проситься, щоб ви її декорували? Звичайно ж, вибір тут очевидний: колаж із сімейних фотографій з найяскравішими і найзворушливішими моментами. Це простий і неймовірно стильний спосіб прикрасити вільну стіну, крім того, цей декор буде ще і значущим для вас. Але як створити цей ідеальний колаж з «гармонійно розкиданих» по стіні фотографій?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас