Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сценарiї та iдеї до свят

Кожне свято − це радісна подія для вашої дитини. Тут ви знайдете найрізноманітніші сценарії і поздоровлення до Дня Народження, Новорічних Свят, Дня Святого Валентина, 8 березня... Тепер ви зможете зробити кожне свято, кожну подію яскравою та веселою. Зробіть життя вашої дитини радісним і захопливим.

Як не погладшати під час новорічних свят?

На зиму багато з нас «запасаються» зайвими кілограмами, і це навіть природно, адже коли нам холодно – споживаємо більш калорійну їжу, бажаючи зігрітися, нам потрібно більше енергії. А тут ще й тривалі та щедрі зимові свята: як же не погладшати? Навіть худі люди, які не схильні до повноти, трохи додають у вазі після новорічно-різдвяного застільного марафону. Проте, ми впевнені, що це не єдиний сценарій розвитку подій і таку закономірність можна виправити, якщо запастись деякими знаннями та підключити трохи більше контролю. Отож…

Сценарій шкільного свята «Новорічні вечорниці»

Дійові особи: Господар, Господиня, щедрувальники

Інтер’єр української хати, в центрі – прикрашена ялинка, на столі – пампушки та інші гостинці.

Новий рік – ставимо нові цілі

Вже традиційно, стоячи на порозі нового року, підбиваємо підсумки прожитого і намічаємо вектор руху на майбутнє. Звісно, очікуємо лише позитивних змін, віримо, що всі наші мрії, плани здійсняться. Адже справді, є якась магія в цьому моменті – приході Нового року, здається, що в повітрі просто зависають сотні і сотні бажань, мрій, які люди по всьому світі запускають у Вселену в цю чарівну мить, коли годинник б’є дванадцяту.

2016 наближається: у чому зустрічати Новий рік?

Новий рік – це завжди очікування дива, а ще – веселощі, побажання, компанія близьких людей… Навіть побутує така приказка: як рік зустрінеш – так його і проведеш.

Трохи святкової історії: Святий Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус… хто вони?

Багато людей вважають, що Святий Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус – це ідентичні персонажі дитячої літератури, символи різдвяних та новорічних свят, які прикрашають життя людей, вносять в нього дух свята.. Чи так це?

Пишемо листа Святому Миколаю

Скільки радості приносять дітворі зимові свята: дух казки просто витає у повітрі! Особливо малюки чекають свята Миколая, адже добре знають, що він обов’язково навідується до всіх дітей, а чемних обдаровує щедрими дарунками. Багато дітей пишуть листа святому – це так мило! Якщо у вас такий звичай не заведений – поспішіть виправити ситуацію, адже весь ритуал написання цього, власне, заповітного листа, несе у собі справжню магію, засвічує дитячі оченята, розкриває душі.

Що подарувати дитині до Дня святого Миколая? (частина 2)

Дошкільнята

Чим старша дитина – тим більше розширюється спектр її захоплень, уподобань, відкриваються нові таланти, формується своя система цінностей, а відповідно – з’являються нові ідеї для подарунків. Дітям після трьох років стають особливо цікавими різноманітні конструктори, мозаїки, головоломки.

Розкажіть дітям про святого Миколая

Незабаром улюблений всіма дітлахами (і дорослими також ;) День св. Миколая. Ми чекаємо його, надіючись отримати гарні гостинці, діти вірять, що добрий Миколай не омине їхнього дому в чарівну зимову ніч. Але хто такий цей Миколай для наших дітей? Лише добрий дідусь з сивою бородою у красивих ризах, який мандрує світом в ніч з 18 на 19 грудня? Мабуть, усім цікаво було б більше дізнатися про історію святого та зрозуміти, чому саме він роздає дарунки всьому світу.

Сценарій дитячого свята до Дня Миколая «Ой хто, хто Миколая любить» (для дошкільнят)

Звучить фонограма пісні «Ой хто, хто Миколая любить», на сцену виходять ведучі свята (вихователі дитячого садку).

Дитячі ресторани Києва: особливості та критерії вибору

Дедалі більше сучасних батьків вибирають дитячі ресторани Києва для того, щоб відсвяткувати там день народження чи якесь інше свято своєї доньки або сина. Їхнє рішення дуже легко пояснити, адже для дітей ресторани – це весела атмосфера, яскравий інтер’єр, затишні ігрові кімнати та смачна й незвичайно оформлена їжа. Та щоб все це отримати, потрібно обійти не один заклад Києва, аби знайти саме те кафе, яке й буде відповідати вищеперерахованим якостям. Отож, спробуємо розібратись, якими ще якостями повинен володіти ресторан для дітей.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас