Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Навчання

Діти дуже допитливі. Для дітей і їхніх батьків ми підготували безліч розвиваючих ігор, задачок, технік для розвитку дитячої творчості, розвитку мовлення, логічного мислення.
Легко і весело ви зможете навчити дитину читати і писати. Цікаво розповісти дітям про навколишній світ. Тепер жодне дитяче запитання вас не поставить в глухий кут.

6 порад, як вибрати хорошого репетитора

Однаково добре знати і розуміти всі шкільні предмети просто неможливо, але іноді необхідно, щоб знання з того чи іншого предмету були на висоті. Якщо необхідно підтягнути оцінки в школі, підготуватися до вступу до ВНЗ, здачі ЗНО або до олімпіади, допомогти зможе хороший репетитор. Як вибрати викладача, який сподобається вашій дитині і дійсно зможе допомогти у вашій ситуації?

Зимова дитяча казка: Крижаний лицар

На високій північній горі у крижаному палаці мешкала сестра Діда Мороза, Хурделиця. Хурделиця заздрила брату, тому що йому всі раділи, особливо діти, а від неї тікали люди та звірі, та вирішила йому напакостити.

7 міфів про ранній розвиток дитини

З появою дитини в родині, багато молодих батьків задаються питанням: а чи варто слідувати новомодній тенденції «раннього розвитку» і починати навчання малюка буквально з пелюшок, чи все ж таки краще довіритися більш традиційним методам виховання і подарувати дитині повноцінне дитинство? На сьогоднішній день кожні допитливі батьки можуть знайти безліч методик і варіантів того, як з народження виростити вундеркінда.

Дитяча казка: Вовченя Рик та сніговик

Ліс вкрило пухнастим снігом. Зайчик Хвостик, білка Мася та лисеня Рижуля вирішили зліпити сніговика. Вони почали робити кульки зі снігу, і тут до них підбігло вовченя на ім’я Рик.

Вибір дитсадка – відповідальне завдання для батьків

Всі батьки хочуть, аби їхні дітки росли здоровими, розумними, щасливими, щоби вони розвивали свої таланти, знаходили себе. Для того, аби допомогти своєму чаду, мама з татом намагаються розширити кругозір малечі, для цього записують її в різні гуртки, секції, творчі студії. А чи задумувались ви над тим, що набагато раціональніше віддати дитину в дитсадок, в якому вже присутні розвивальні заняття, творчі гуртки? Тим самим заощадивши час та кошти.

Дитяча казка: Хмаринки-хазяюшки

У мами-хмари були три донечки хмаринки - Кучеряшка, Сніжинка та Пушинка. Їх так звали, тому що одна з них була схожа на кучеряву овечку, друга – на сніжинку, а третя була кругленькою та легенькою.

Як вибрати ноутбук для студента: поради від Мультимедіа

Навчання в сучасних ВНЗ вимагає від студентів не тільки уважності на парах і не стільки посидючості в бібліотеках, скільки вміння швидко шукати і аналізувати великі обсяги інформації. Як правило, для рефератів, семінарів, практичних занять, лабораторних і вирішення цілої низки завдань використовується інформація зі всесвітньої павутини. Також нерідко і самі викладачі відправляють домашні завдання або дають додаткові завдання і інформацію в електронному вигляді, тому як не крути, але для успішного навчання кожному студенту необхідний ноутбук.

Чи відправляти дитину в дитячий садок: плюси і мінуси дошкільних навчальних закладів

Мільйони батьків щороку приймають це важливе і непросте рішення – чи виховувати дитину вдома, чи віддати в дитячий садок? Актуальність дитячих садків, як державних, так і приватних, стає дедалі більшою, адже з кожним роком все більше батьків змушені обидва ходити на роботу. А родичі не завжди погоджуються сидіти з малюком щодня з ранку до вечора. В цьому випадку садок стає необхідністю, продиктованою сучасним темпом життя молодих сімей.

Як познайомити дитину з професіями

Багато в чому щастя і успіх дитини в майбутньому пов'язані з тим, чи зможе вона самореалізуватися в професійному плані. Безумовно, всі батьки бажають своїм дітям найкращого, і з раннього віку починають знайомити дитину з різними видами діяльності і професіями. Це важливо, тому що допомагає сформувати ставлення дитини до праці, як своєї, так і інших людей.

Вчимо дитину кататися на ковзанах: корисні поради для батьків

Катання на ковзанах – неймовірно весела зимова забава, як для дітей, так і для дорослих. Крім того, це і дуже корисна фізична активність для дітвори, особливо взимку, коли малюки все більше часу проводять вдома. Не позбавляйте дитину цих веселощів і користі, яку катання на ковзанах може принести її розвитку – навчіть її кататися, а ми вам у цьому допоможемо.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас