Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Інтернаціональна команда кардіохірургів повертає до життя маленьких харків`ян

Впродовж двох тижнів у рамках програми ”Українська ініціатива” (спільна акція Міжнародного проекту ”Діти Чорнобиля” і Фонду ”Серце дитини” (International Children’s Heart Foundation) американські фахівці надавали хірургічну і діагностичну допомогу українським дітям з хворобами серця.

На Хмельниччині молодих і незабезпечених жінок учитимуть мистецтву бути мамою

У регіоні відкрили спеціальний центр, де жінки з дітьми безкоштовно отримують дах над головою, харчування, одяг і взуття. За два роки перебування в цій установі їм допомагають здобути освіту, знайти роботу і житло.

Усе найкраще - дітям

Кіровоградська обласна дитяча клінічна лікарня отримала в рамках Гранту загального типу уряду Японії сучасне медичне устаткування.

На Чернігівщині відкрився Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів

У місті Прилуки Чернігівської області відкрився Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

У Львові мінятимуть цигарки на цукерки

До Всесвітнього дня без тютюну (31 травня) у Львові відбудеться акція, під час якої учні ПТУ обмінюватимуть усім бажаючим цигарки на цукерки.

Відкриття оновленного магазину розвиваючих іграшок «Clevertoys»

Щасливе і радісне дитинство – не тільки люблячі і дбайливі батьки, правильне, багате вітамінами харчування, уважні бабусі і дідусі. Щасливе дитинство дуже сильно залежить від красивих, пізнавальних, безпечних іграшок.

Як виявити, чи вживає ваша дитина наркотики

Медики стверджують, якщо вчасно почати лікувати наркозалежність, у людини є шанс вижити.

Останні п`ять років в Україні спостерігається небачене зростання наркоманії. Сьогодні наркозалежність поступово "молодіє", середній вік людей, що вживають нелегальні наркотики, стабільно знижується.

Центр дитячої кардіохірургії в Києві – один із найкращих у світі

На сьогодні вроджені вади серця залишаються в Україні однією з домінуючих причин дитячої смертності. Щорічно у нас народжується 6-7 тисяч дітей із пороками серця. Половині з них до періоду кінця новонародженості потрібна допомога, інакше малюки просто гинуть. За даними Міністерства охорони здоров`я, всього на обліку знаходиться близько 40 тисяч дітей із вродженою серцево-судинною патологією у віці до 14 років.

У Дніпропетровську спостерігається бум народжуваності

Лише за останні два тижні у пологовому будинку обласної клінічної лікарні імені Мечникова з`явилися на світ три трійні та п`ятеро двійнят. Лікарі називають це рідкістю. Востаннє тут народилася трійня шістнадцять років тому.

Росія переглядає своє ставлення до абортів

Усе більше сил в цій країні витрачається на боротьбу з абортами, адже цей показник в Росії дуже високий, і при демографічній ситуації, що склалася, він не може не викликати побоювань. І той факт, що останнім часом кількість абортів має тенденцію до зниження, не може особливо заспокоїти, оскільки і ці показники значно перевищують показники інших країн світу. Отже, навіть більш-менш позитивна ситуація не дає підстав для заспокоєння.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас