Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Обов`язкове маркування медичних виробів – крок до євроінтеграції України

Як повідомляє Уніан, з 1 лютого 2008 року на території України запроваджується обов’язкове маркування медичних виробів за допомогою графічних символів. Чому виникла у цьому потреба, розповідає Уніан голова Державної служби лікарських засобів і виробів медичного призначення Олексій Соловйов.

Компанія ВВС планує запустити проект для дітей від 6 років у квітні.

Це буде соціальна мережа ВВС під назвою MYCBBC для дітей у віці від 6 років, створена по образу Facebook. По оцінках фахівців, на її розробку пішло більше 200 000 фунтів стерлінгів.

Тривалість сну впливає на дитячу вагу і поведінку

Діти, які не отримують достатню кількість сну, швидше набирають вагу і вірогідніше матимуть проблеми поведінки.

Cотні громадян виключені з Компартії Китаю через дітей

У Китаї сотні людей виключені з правлячої Комуністичної партії або звільнені з державної служби за порушення закону, що забороняє мати більш за одну дитину в сім´ї.

У Миколаєві батьківський досвід тепер вивчатимуть на курсах

Ті, хто вже прийняли в свою сім´ю дітей, даватимуть поради тим, хто тільки збирається усиновити або удочерити сироту. Таке завдання поставили перед собою в недавно створеній Асоціації прийомних батьків. Є тут і фінансове питання. Новим сім´ям спонсори допомагатимуть грошима.

У Києві збільшилося фінансування медицини

За дорученнями Київського міського голови Леоніда Черновецького щодо посилення фінансування сфери охорони здоров`я та покращення якості медичного обслуговування киян, за 10 місяців поточного року збільшено видатки на цю галузь на 261 мільйон 157,9 тисяч гривень або на 19,2% від суми, передбаченої в бюджеті на 2007 рік.

Українська молодь: нажаль, перше місце у світі.

Українська молодь зайняла перше місце у світі за вживанням алкоголю серед дітей і молоді. Про це свідчать результати дослідження Всесвітньої Організації Охорони Здоров´я, повідомляє "Німецька хвиля".

У США випробовують вакцину від кокаїну

Співробітники Медичного Колледжа Бейлор в Х´юстоні проводять клінічні випробування вакцини для лікування кокаїнової залежності. Про це повідомляють Медновости з посиланням на AP. Препарат примушує імунну систему організму виробляти антитіла, які нейтралізують наркотик до його проникнення в мозок, − у результаті прийом кокаїну втрачає для наркомана всякий сенс.

У Киргизії з'явиться гора імені Санта-клауса

У Киргизії сподіваються, що Санта-клаус врятує туріндустрію країни. У Киргизії мають намір назвати одну з гірських вершин на честь Санта-клауса. Частиною офіційної церемонії стане сходження на гору, яке зробить група киргизьких альпіністів напередодні Різдва.

Які вітаміни потрібні дитині у січні?

Узимку потреба людини у вітамінах різко зростає. І особливо це стосується дітей,повідомляє УНІАН здоров’я. У раціоні дитини цілий рік щодня мають бути натуральні овочі і фрукти, які можна їсти сирими. Бажано, щоб дитина щодня їла яблука, груші, банани, ківі або апельсини, якщо у неї немає алергії на ці продукти.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас