Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Граничний вік жінки для народження дитини

Вдалося визначити максимальний вік, коли жінка ще може народити дитину, повідомили дослідники з університету Мічігану (США). Учені провели дослідження, в якому взяли участь 629 жінок. Експеримент тривав протягом 14 років. Фахівці вивчали гормональні коливання і ретельно відстежували зміни у жінок концентрації антимюлерівського гормону (АМГ), фолікулостимулюючого гормону (ФСГ) та інгібіна В.

Діти, зачаті в результаті ЕКЗ, частіше страждають на вроджені дефекти

Діти, зачаті в результаті екстракорпорального запліднення (ЕКЗ), частіше страждають на деякі вроджені дефекти. За даними американських вчених, у таких дітей у два-чотири рази частіше зустрічається заяча губа (ущелина верхньої губи), дефекти міжпредсердної і міжшлуночкової перегородки серця, а також вади розвитку шлунково-кишкового тракту, повідомляє журнал Human Reproduction.

Вся правда про найпопулярніші у світі сніданки для дітей

Фундаментальні дослідження виявили критичний вміст цукру та солі в сухих сніданках для дітей у багатьох продуктах торгових марок Kellogg`s та Nestlé.

Для сиріт Миколаївщини влада створила нерівні умови

Резонансний факт із Миколаївщини. Місцева влада створила нерівні умови для дітей-сиріт. Обласні дитячі заклади не бідують, маючи все потрібне фінансування, різницю можна зрозуміти, потрапивши лише в районний інтернат.

Тяжка доля Дитячої лікарні майбутнього

Незабаром мине 2 роки з часу проведення телемарафону, коли вся країна жертвувала гроші на Дитячу лікарню майбутнього. Бізнесмени декларували сотні тисяч гривень, звичайні люди за допомогою СМС надсилали по 5 гривень. Усім миром вдалося зібрати 260 мільйонів гривень. Однак відкриття лікарні, яке мало відбутися вже наступного року, переноситься на невизначений термін.

Вулиця багатодітних сімей з´явилася на Вінниччині

Поселенці експериментальної вулиці - три багатодітні сім´ї разом з двадцятьма діточками. Першою своє новосілля відсвяткувала сім´я Дімчук, в якій виховують 11 дітей. Соціальний проект «Вулиця багатодітних сімей» не має аналогів в Україні. У неї подвійне покликання - просторе житло для багатодітних і шанс на друге життя селу.

Ще один крок до вдосконалення системи захисту дітей

На сьогодні в Україні немає жодної дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування, віком до 6-ти років, яка б чекала на усиновлення іноземцями, всі діти усиновлені українськими сім’ями.

Вагітним не варто пити понад дві чашки кави на день

Вживання вагітними жінками надмірної кількості продуктів, що містять кофеїн, збільшує ризик народити дитину з недостатньою вагою, а також ризик викидня, заявляють британські вчені.

"Ефективність" роботи бабусь удвічі вища, ніж виховательок дитячих садків

Університет Джонса Хопкінсаjohns Hopkins Bloomberg School of Public Health прийшов до висновку, що бабусі оберігають дитину від травм набагато краще, ніж дитячі садки. Цей висновок був зроблений після проведення аналізу приблизно 5,5 тис. юних американців, що з´явилися на світ в 15-тьох містах країни в 1996-1997 роки.

На той час, коли діти починають розмовляти, вони вже знають сотні слів

Хоча діти, як правило, починають говорити приблизно у віці 12 місяців, їх мозок приступає до обробки певних аспектів мови набагато раніше. На той час, коли вони починають усвідомлено розмовляти, насправді немовлята вже знають сотні слів.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас