Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Грудне вигодовування – захистить від раку молочної залози

Годування дитини груддю протягом року скорочує ризик раку молочної залози майже на 5%. Материнське молоко не тільки захищає новонароджених від багатьох інфекцій та можливості ожиріння й астми, але й здатне допомогти жінкам зберегти власне здоров’я.

Протест проти абортів

З ініціативи священика-капелана УГКЦ Святого великомученика Пантелеймона Самбірської ЦРЛ Львівської області о.Тараса Рисея у четвер, 25 вересня, відбулася одноденна акція – протест проти абортів під гаслом «Хресний похід – молодь за життя». Про це сьогодні, 23 вересня, повідомив кореспондент ЗІКу.

Передбачається удосконалити систему соціального захисту у сфері створення сприятливих умов для розвитку багатодітної сім´ї

Комітет з питань соціальної політики та праці підтримує законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей.

Шкільні підручники перевірять на наявність хвороботворних мікроорганізмів

Інститут гігієни та медичної екології імені А. Марзєєва Академії медичних наук України заявив про те, що в 2009 році всі шкільні підручники, які були вживані, будуть перевірені на наявність хвороботворних мікроорганізмів. Останнім часом почали розповсюджувались слухи про те, що через б/в підручники діти можуть заразитися інфекційними хворобами.

Європарламент захистить дітей від Інтернету

Комітет з питань громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ Європарламенту виступає за посилення захисту дітей від загроз Інтернету.

Переконати маму не покидати рідної дитини: фахівці центру матері й дитини врятували вже півтори тисячі родин

Загальнодержавним соціальним проектом має стати і профілактика відмови матерів від рідних дітей. Працівники центрів матері і дитини закликають не залишати в пологових будинках крихіток, а повірити у допомогу держави і в допомогу Бога. Адже недарма кажуть: дав Бог дитя, дасть і на дитя. За два роки фахівці зберегли майже півтори сотні родин. Колись їм скажуть велике спасибі і мами, і діти.

Мультфільми для Італії, Польщі та Словаччини створюють у Вінниці

І це не єдина особливість анімаційної студії. Вона працює на території храму. А її керівник – настоятель Юстин. Розраховані мультики на аудиторію від 4 до 14 років. Однак, їх із задоволенням дивляться дорослі.

Виховання в народних традиціях збереже дитину від впливу вулиці

Видання «Киевские ведомости» дізнавалося про альтернативу сучасному вихованню – етновиховання.

Понад половина вакцин, якими щеплять українських дітей – несертифіковані

Міністерство охорони здоров’я таки визнало: краматорського школяра вбила вакцина проти кору, пише видання «Газета по-киевски»

Гребєнщиков допоможе психічнохворим дітям в Україні

14 жовтня в Києві в Національному Академічному Театрі опери і балету відбудеться єдиний в Україні виступ Бориса Гребєнщикова і групи «Акваріум» в розширеному інтернаціональному складі.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас