Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Врятуйте життя

В цьому розділі ви знайдете прохання про благодійну допомогу від людей, не спроможних зібрати величезні кошти на лікування своїх діток,  зможете допомогти їм фінансово і подарувати діткам надію на майбутнє.

Врятуйте дитині життя!

Я, Воробей Ольга Анатоліївна, з великою надією і вірою в сердці прошу Вас про допомогу! Подаруйте моїй дитинці шанс на щасливе і здорове дитинство!

Допоможіть врятувати життя дитині

Улянці Кривич у сім місяців поставили страшний діагноз — "вроджена вада головного мозку", з чим і пов'язані проблеми розвитку. Батьки випробували всі можливі методи лікування в Україні. Здебільшого наші фахівці лише безпомічно розводили руками, тож батьки вирішили звернутись до закордонних лікарів. Дівчинці зголосилися допомогти в Китаї.

Допоможіть врятувати життя актору цирку - 14-річному Мар´янку!

Термінової допомоги потребує 14-річний Мар'ян Величко, у якого стався рецидив гострого лімфобласного лейкозу. Хлопцю якнайшвидше необхідна пересадка кісткового мозку. Часу дуже мало, лікарі дають 2-3 місяці. Зробити трансплантацію в Україні неможливо, сімейного донора у хлопця немає. Урятувати його беруться за кордоном, в італійській клініці. Ціна життя складає 150 тис. євро. А поки Мар'ян вже десять днів прикутий до ліжка.

Молодий рок-музикант терміново потребує нового серця

28-річний Станіслав Котляр із Херсонщини просить допомогти врятувати його життя. У рок-музиканта – вроджена вада серця. У 7-річному віці йому зробили операцію. Півроку тому у Станіслава стався серцевий напад. Аби триматися на ногах, хлопець змушений приймати 11 таблеток на добу.

Маленька Соломія терміново потребує допомоги!

5-річній дитині терміново потрібна допомога! Дівчинку звати Соломія Альфавіцька. У Соломійки - нейробластома, рак 4-ї стадії.

16-річній Уляні терміново необхідне переливання крові! Допоможіть!

Замість плавання і баскетболу – лікарняна палата і численні дорогі ліки. 16-річна мешканка Запоріжжя Уляна Онешко уже 3 роки бореться зі страшною хворобою – раком крові.

21-річній дівчині потрібно назбирати кошти одразу на два лікування

Гаврилко Людмила з Черкас страждає від сколіозу ІV ступеню і сім'я всіляко намагалась допомогти дівчині, та лікування у вітчизняних закладах позитивного результату не дало. А закордонне лікування може обійтися в 135 тисяч євро. Таких грошей у родині немає. До того ж, нещодавно Людмилу спіткала ще одна біда. У неї діагностували хронічний Гепатит С.

Тринадцатилетняя Антонина Лихачёва нуждается в вашей помощи

Антонина Лихачёва живёт в Воронеже с родителями, большую часть своей жизни она перемещается в инвалидной коляске. В два месяца ей поставили тяжёлый диагноз: спинальная амиотрофия Верднига-Гофмана. Это заболевание нервно-мышечной системы с дегенерацией всей структуры позвоночника.

У 8-місячної Олечки Кулінич нейробластома: потрібні донори крові другої групи позитивного резусу

Ця крихітна дівчинка народилася 30 жовтня 2011 року в Івано-Франківську. Мама помітила ще від народження, що у дочки не рухалися ніжки. Відразу звернулися до місцевого невропатолога. Олечку поклали в лікарню на обстеження, а потім направили в київський Інститут нейрохірургії. Тут провели операцію на хребті з видалення пухлини. Зараз дівчинка проходить післяопераційну хіміотерапію в Національному інституті раку.

Допоможіть врятувати життя дівчині

Цю дівчину звуть Людмила Ворона. Їй всього 21 рік, але її життя зараз - на волосині. Кілька днів тому Люда потрапила в страшну ДТП. Коли дівчина переходила дорогу з однієї із зупинок маршрутних таксі міста Сміли по переходу, її збив автомобіль, який виїхав на високій швидкості на зустрічну смугу.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас